Şimdi Ara

Statik ip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Statik ip satın alsam Nat tip 3 değişir mi,tip 2 olsa razıyım.Dmz,port açma,modeme statik ip atama vb.her şeyi denedim ama nat tipi değiştiremedim

• https://portforward.com/networking/static-ip-ps4/

Bu sayfadakileri denedin mi hocam? Nat 2 için gerekli portları vermiş.

TCP: 80, 443, 1935, 3478-3480
    UDP: 3478-3479
  • "Statik ip de ne ola ki" diye girdim ve kastedilenin "IP adresi" ile alakali olduğunu görünce dumur oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr. solucan -- 26 Nisan 2020; 5:57:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sorunu çözdün mü kafayı yiyeceğim artık bu sorun yüzünden. İnternet sağlayıcısını değiştirmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandır Superonline fiber kullanıcısıyım. Corona günlerinde Superonline ın tüm kullanıcılara download ve upload hızlarını artırmasıyla birlikte PlayStation nat3 tip oldu. Tüm portlar ve dmz açık tüm DNS leri deneyip cihazı kabloyla bağladım. Hatta modemi bile değiştirdim. 10 gündür Superonline ile telefonda görüşüyorum. Sorun CGN havuzunda olduğumuzdan kaynaklanıyor. CGN havuzundan çıkarmıyorlar maalesef. Statik ip alın diyorlar fiyatı aylık 25₺. Ip adresim 176 ile başlıyor sürekli. Eğer bu değişip 10 veya 88li IP olursa sorun düzelecek.
    Tekrar söylüyorum port açmak, dmz açmak vb hiçbir fayda sağlamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.