Şimdi Ara

State of Decay 2 Juggernaut Edition Türkçe (Translate) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
31.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben çok beğendim ya üzerine 2 güncelleme geldi.Türkçe yamada güncellense olmazmı şimdiden teşekkürler

• Arkadaşlar yama sizde normal mi çünkü bende train kelimesini falan antrenman olarak çevirmesi gerekirken tren diye çevirmiş vb gibi bir sürü sanki google translate çevirisiymiş gibi yerler var

• Merhaba "pakchunk000025-WindowsNoEditor.pak" bu dosyayı başka bir yamada silmiştim sende varsa atabilir misin ?

• Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt

ben yapamadım özelden yardım edebilirmisiniz lütfen

• Elinize sağlık. çok büyük emek gerekiyor.

• Merhaba Yamayı indirdim fakat içinden pakchunk000025-WindowsNoEditor.pak adlı dosya yerine Game.locres adlı bir dosya çıkıyor ve bu dosyayı atıp denedim çeviri olmadı sonra Game.locres isimli dosya adını pakchunk000025-WindowsNoEditor.pak olarak değiştirdim bu seferde oyun hiç açılmıyor çeviriyi yapan arkadaştan ricam bir bakabilirse sevinirim :) iyi forumlar dilerim

Not: Kendi hatamdan dolayı yapamamışım sorunum çözüldü :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sliend_Death -- 22 Eylül 2021; 23:55:58 >
  • Ben yapamadım yardım lütfen. pakchunk000025-WindowsNoEditor.bak yazdım olmadı. Başka ne yapmam gerekiyor. Sonuna bak yazsam yetiyormu yoksa dosya türümü bak olacak...

Tamam çözdüm bende dosya uzantıları gizliymiş. pakchunk000025-WindowsNoEditor olarak görünüyordu. Dosya uzantılarını açınca pakchunk000025-WindowsNoEditor.pak olarak göründü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ramses45 -- 23 Kasım 2021; 15:53:33 >
  • Translate baya kötü çevirmiş oynanılacak derecede değil, normal yaması çıksa ne iyi olur.

• Bu yamanın güncellenmesi lazım. Hem çalışmıyor hem oyunu bozuyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.