Şimdi Ara

State of Decay 2 Juggernaut Edition Türkçe (Translate) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
31.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haberim yok bakındım ama nette göremedim. Görürsem yazarım size. Teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tamam ben bi test videosu çekeceğim linkinide buraya atarım bi incelersin
  • Hic yamasi olmamasindan.cok cok iii gayet anlasilir.eline saglik.calismalarini bekliyoruz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emeğinize sağlık hocam
  • Varmi baska calismaniz hocam.

• şu ara çeviriyle uğraştığım bir oyun bulunmamakta

tool'u olan çevrilmesini istediğiniz öneriniz varsa alabilirim tool bulmakta zorlanıyorum çünkü birde dil dosyaları binlerce parçadan oluşmaması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknownelement -- 26 Ağustos 2020; 0:23:24 >
  • unknownelement kullanıcısına yanıt
    Final fantasy 15 çevirirsen harika olurhttps://forums.qhimm.com/index.php?topic=18546.0 tool linki translate 2016 dan beri türkçe yama bekliyen insanlar var

State of Decay 2 Juggernaut Edition Türkçe (Translate)

• 100gb miş oyun :D nereye inecek bu :D 200gb yer ister en az dil dosyasını gönderirsen yardımcı olmaya çalışırım 20 30 gb lik oyunlar varsa bakarız fazla uçmayın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavidost52

Final fantasy 15 çevirirsen harika olurhttps://forums.qhimm.com/index.php?topic=18546.0 tool linki translate 2016 dan beri türkçe yama bekliyen insanlar var

Hocam bunu cevirirsen cok super olur lutfen ilgilenirmisin😬

• Senin sayende stade of decay i oynuyorum.keske boyle saglam oyunlara el atsan.belki ikerde ekip bile kurulur👍

• translate çevirili oyunların ilgilisi çoksa böyle oyunları translateli çevirmek problem değil iş tool da ve dosya yapısında bir kaç testte oyun %100 çevrilmiş oluyo ayrıca ekiplik bi durumda yok bunda herşeyi zaten robot yapıyo
    Eminim ilgi cok fazla .bakma sen burda ne yama gozukuyor ne bisey konu gizli.ana sayfada gozukmuyor.ana sayfada gozukse 100lerce kisi indirip degerlendirmisti.acaba birdahaki buna benzer A yapimi bir oyunu.ilk once ana sayfada konu acsan.falanci oyun cevirisi deiyerek.tamamlaninca buraya tasisan cok cok fazla kisi gormus olur👍boylelikle toll vs birbirimize yardimci oluruz

• forum yöneticilerinin buna izin vereceğini sanmıyorum bu bölümü bu maksatla açtılar zaten dediğin gibi bölüm gizli gibi bişey normal yamaların yanında açılan translateli yamalı oyun konuları görmek hoşlarına gitmiyor sanırım bu yüzden gizlemişler bu bölümü isteyenide çok istemeyenide şimdilik böyle devam edelim yöneticilere sormak lazım izin verirlerse birdahaki oyunu öyle paylaşırız
    sen bakma bu arkadas gibi luzumsuzlara.sanki kendisi kaliteli yama yapıcakta.ucretsiz dagıtacakta.vsvsvs.
    gunluk destek ms atıcam her konuna365 gun
    Zaten bunlarin yapamaya calistigi konunun gizli kalmasi.allah bilir hangi ucretle yama satan grubun yan cari bu kisi.bak konuyu ana sayfaya acalim millet gorsun dedim.hemen firladi geldi birisi.acaba neden bunca zaman sustuda simdi muhalefet oldu😂👍

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.