Şimdi Ara

Stardew Valley Resmi Türkçe Dil Desteği (Android ve iOS için de Türkçe!) (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.455
Cevap
38
Favori
101.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bizim yamamız eklenmiyor. Hafta sonu bu konu hakkında bir açıklama yapacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar hafta sonu yapacağım dediğim açıklamayı şimdi yapıyorum:

Öncelikle biz yamayı yapımcıya 6 Ağustosta göndermiştik. (Hatalı olduğunu bile bile gönderdik.)

Stardew Valley Resmi Türkçe Dil Desteği (Android ve iOS için de Türkçe!)

Hatalı olduğunu bildiğim için ben bize ödeme yapmanıza gerek yok. Ama steam keyleri verirseniz iyi olur. Şeklinde bir şey yazdım.
    Bu e-mailden 3 gün sonra Eric beyden şu e-mail geldi:

Buradaki steam keylerini size çekilişle vermeyi planlıyorduk. Herkese açık çeviri olduğundan herkesin hakkını en iyi böyle veririz diye düşünmüştük.
    Her neyse, bu e-mailden sonra ben yamada sorunlar olduğunu belirtmek için bir e-mail daha attım. O çok da önemli değil.
    Ben o e-maili attıktan sonra 3 ay kadar hiçbir cevap gelmedi. Sonrasında ise 15 Kasımda Eric'ten şu e-mail geldi:

Sonrasında Donna'dan şu e-mail geldi:

Ben bu arada yamanın resmi olmasından ümidi kestiğim için hiç e-maillere bakmıyordum. Anca bir hafta sonra bunları fark edebildim.
    Biz en başında para istememiştik ama onlar böyle bir şey teklif edince ben de bizim gruba bunu yazdım ve ne yapalım diye sordum.
    Onlar da bu bizim ilk çalışmamız olduğu için piyasayı bilmediğimizi, onların önereceği bir fiyat varsa ona göre karar verebileceğimizi yazmamı istediler ben de şöyle yazdım:

(Zaten steam keyi almıştınız. Neden bir daha istediniz diye sorabilirsiniz. Sebebi ne kadar çok key olursa o kadar çok kişiye emeklerine karşılık verebileceğimiz bir şey olacak elimizde. Bu yüzden tekrar istedik.)
    Bundan sonra Harriet'ten şu e-mail geldi:

Ben de kelime sayısını gönderdim.
    Sonrasında 1 hafta kadar yine bir sessizlik oldu. Bundan sonra Harriet'ten şu e-mail geldi:

Nedenini sorduğumda şu cevabı aldım:

Bu arada QA denilen şey quality assurance ın kısaltması. Kalite kontrol olarak çevirilebilir.
    Ben bundan sonra şu e-maili attım:

Buna cevabı e-mail olarak değil sizden öğrendim. Kendileri bir firmayla anlaşıp Türkçe'ye çevirtiyorlar sanırım.

Bana soracak olursanız resmi dil desteği geldikten sonra bizim yamamızla değil resmi yamayla oynamanızı isterim. Oyun kodundan kaynaklanan sorunları (uyuyunca oyundan atma gibi) yalnızca onlar çözebilir.
    Ama yine de siz bilirsiniz. Belki resmi yama bizim yamamızdan da kötü olur. Onu da bilemeyeceğim.

Buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim. Okumadıysanız da canınız sağolsun. Yılbaşında çekilişi yapabiliriz belki. Hafta sonu bunun da bilgisini veririm. (Bu sefer kesinlikle hafta sonu olur merak etmeyin :D)

İyi günler arkadaşlar.

• Yama yapmak zevkliymiş bunu gördüm. Öyle ya da böyle oyunu çevirebildik.
  • Evet arkadaşlar keyleri çekilişle yılbaşında vermeye karar verdik. Katılmak için "Çekilişe katılmak istiyorum." gibi bir yorum atın. Son katılım 29 Aralık 2017 Cuma günü saat 20:00'e kadardır. Bu saatten sonraki katılımlar dikkate alınmayacaktır. Çekiliş 30 Aralık 2017 Cumartesi günü yapılacaktır. (Kesin bir saat belli değil. O gün saati de duyururum.) Herkese verdiğin emeklerden dolayı teşekkür ediyorum.

İyi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DAD5424B4 -- 24 Aralık 2017; 12:41:08 >
  • Çekilişe katılmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekilişe katılmak istiyorum. Verdiğiniz emek için teşekkürler.

• Çıkmaz demeyelim şansımızı deneyelim.Çekilişe katılmak istiyorum.
  • Çekilişe katılmak istiyorum. teşekkürler emeğiniz icin
  • Çekilişe katılmak istiyorum.
  • Emeğiniz için teşekkürler ben de çekilişe katılmak istiyorum.

• Emeğiniz için çok ama çok teşekkürler ben de çekilişe katılmak istiyorum.

• Aman Allahım sekiz tane öyle mi Çekilişe katılmak istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.