Şimdi Ara

Stardew Valley Resmi Türkçe Dil Desteği (Android ve iOS için de Türkçe!) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.455
Cevap
38
Favori
101.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oldukça popüler ve güzel bir oyun. Çıkartabilirseniz büyük iş başarırsınız, kolaylıklar dilerim.
  • Böyle harika bir oyunun Türkçe yaması olmaması çok üzücü olurdu.Emeği geçen herkese teşekkürler.
  • kolay gelsin.
  • Çevirilecek metinleri atarsanız elimden geldiği kadarı ile yardımcı olmaya çalışırım.
  • Bencede metinleri yayınlarsanız herkes elinden geldiği kadar çevirip atar. Zaten resmi yama olmadığı için bir sıkıntıda olmaz ufak tefek hatalar yüzünden
  • Arkadaşlar isteyenler şu linkten çeviriye yardımcı olabilir:
    https://crowdin.com/project/stardew-valley-trkeletirme-alm

Ama dikkat edin çevirdiğimiz dosyaları çevirmeyin. İlk mesajdaki linkten kontrol edebilirsiniz.

Son olarak crowdin için premium satın alamayacağımızdan her 2 haftada bir linki değiştirmeniz gerekecek. (Not: şu an attığım linkin 4 günü kaldı.)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben oyun için çeviri yapmadım daha önce o yüzden bilmiyorum. Bazı cümle aralarında ve sonlarında ''$s,#$e#'' gibi işaretler var bunların ne anlama geldiğini söyler misiniz.
  • Onlar kod hocam çevrilmeyecek ve yerinde kalmasï lazım yani cümle

...........'$s,#$e#'' .....

Şeklinde ise çeviri de

.........'$s,#$e#'' .......

Şeklinde olacak

• "Leah" genel diyalog kısmında 3-5 cümle çevirdim hocam, boş vakitlerde çeviririm yine.#?!$ gibi kısımlar aynen kalıyor değil mi ? Orjinalde nerede ise çeviride de oraya kopyalayıp yapıştırdım ben.Doğru mudur ?
  • skom kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam. Hiç bir sıkıntı olmasın isterseniz ilk önce orijinal metni çeviriye yapıştırıp İngilizce olan yerleri çevirebilisiniz. Böylece sorunlar en aza iner.

• Kolay gelsin arkadaşlar, Oldukça zevkli bir oyun 25-26 saat kadar oynamıştım gayet beğenmiştim. Umarım herhangi bir sıkıntı olmadan bitirirsiniz.
  • Yavaş ilerliyor sanırım ama önemli değil sağlam olsun tam olsun.
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    Çeviri herkese açık hale geldi. Sende yardım edebilirsin daha çabuk bitmesi için.
  • ing. kötü başka yapabileceğim bir iş olursa seve yaparım photoshop gerektiren yerler olursa yardım ederim mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf0808

Onlar kod hocam çevrilmeyecek ve yerinde kalmasï lazım yani cümle

Şeklinde ise çeviri de

Şeklinde olacak

bu konu çok önemli çevirirken atlanırsa hata verir ya da bozuk çıkma ihtimali olabilir ana mesajada yazın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aminoasit

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf0808

Onlar kod hocam çevrilmeyecek ve yerinde kalmasï lazım yani cümle

Şeklinde ise çeviri de

Şeklinde olacak

bu konu çok önemli çevirirken atlanırsa hata verir ya da bozuk çıkma ihtimali olabilir ana mesajada yazın bence.

Hocam zaten biz kontrol etmeden direk yamaya koymayız çevirileri. Yanlış olanları düzeltiriz. Çok sıkıntı olmaz yani.

• Arkadaşlarhttps://docs.google.com/spreadsheets/d/1Ot3EIaoK_slKcVbOEnyTN-IGqKOfQCCJ0tn4msC6uNA/htmlview bu linke bakarak çevirin dememe rağmen yine Locations.yaml dosyasını çeviren olmuş. Lütfen dikkat edin. Zaten çevirdiğimiz yerleri çevirmeniz boşa zaman kaybı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DAD5424B4 -- 10 Mart 2017; 7:30:16 >
  • Yeni herkese açık çeviri linki :https://crowdin.com/project/stardew-valley-trke
  • bu hafta gayet verimliydi. Böyle giderse kısa sürede bitecek gibi herkesin eline sağlık.
  • Herkese kolay gelsin. Heyecanla bekliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.