Şimdi Ara

Starcraft Temel Hikaye ; Irkların Tarihçeleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
12.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu kaybolup gitti yazık :) Üst konu olarak dursun zararı yok
  • Üst konu olmayı kesinlikle hak ediyor bu bölümde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inalough

Üst konu olmayı kesinlikle hak ediyor bu bölümde
    Bilmeyenler için yararlı bir kaynak, emeğine sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobo.

Bilmeyenler için yararlı bir kaynak, emeğine sağlık.

Alıntıları Göster
    yeni paketin hikayesi varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumerna

yeni paketin hikayesi varmı?

Alıntıları Göster
    sonunda bitti biraz uzun sürdü ama eline sağlık kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpis456

sonunda bitti biraz uzun sürdü ama eline sağlık kardeş

Alıntıları Göster
    Yönetcimize teşekkürler. Onur duydum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Teknoloji gelişmeye ve yayılmaya devam etti, nüfus oranları patlama noktasındaydı. 21. yy' ın hemen hemen sonlarına doğru Dünya' da 6 trilyon insan yaşıyordu.

Bu cümleden sonra okumayı bıraktım, dünyadaki nüfus hareketlerini biraz inceleyen birisi varolan nüfus artışı ile(birçok yerde azalıştır) asla dünya nüfusunun 10 milyarı bulamayacağını bilir... 6 trilyon: bilimkurguyla saçmalık arasındaki ince çizgiyi çok fazla geçmiş :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURK SITH

quote:

Teknoloji gelişmeye ve yayılmaya devam etti, nüfus oranları patlama noktasındaydı. 21. yy' ın hemen hemen sonlarına doğru Dünya' da 6 trilyon insan yaşıyordu.

Bu cümleden sonra okumayı bıraktım, dünyadaki nüfus hareketlerini biraz inceleyen birisi varolan nüfus artışı ile(birçok yerde azalıştır) asla dünya nüfusunun 10 milyarı bulamayacağını bilir... 6 trilyon: bilimkurguyla saçmalık arasındaki ince çizgiyi çok fazla geçmiş :P
    çok güzel bir konu ve paylaşım.teşekkürler
  • quote:

quote:

Ne yalan söyleyeyim, banada biraz mantıksız geldi... Ama teknoloji gelişiyor biraderim.. Belki doğal ölümlere çare bulmuşlardır.. Ne dersin? ;)

• quote:

quote:

quote:

Ne yalan söyleyeyim, banada biraz mantıksız geldi... Ama teknoloji gelişiyor biraderim.. Belki doğal ölümlere çare bulmuşlardır.. Ne dersin? ;)

Yada şuanda ki dinlerden daha saçma bir dine inanan bir lider ahmakça, "her kadın en az 20 çocuk yapmalı" demiş ve insanları kendine inandırmıştır, üzgünüm hesaplamaya üşeniyorum ama bu teoriye ilaveten ölüm oranları dramatik bir şekilde azalsa bile 21yy sonunda 6 trilyon rakamı yine ütopik terimini bile aşıyor...

• eline saglık cok guzel olmus bırde 1. Oyunu hıkayesini nerden bulabılız türkce olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gen.Shepherd

eline saglık cok guzel olmus bırde 1. Oyunu hıkayesini nerden bulabılız türkce olarak
    SC2 hesabım var bilgiler süper oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

SC2 hesabım var bilgiler süper oldu

Alıntıları Göster
    vay:) guzelmis ellerine saglık
  • Burda mantik arayanlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: CRaFTY_35

Burda mantik arayanlar var
    Eline sağlık ama yazmak bi yana okumak yorucu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arcanian

Eline sağlık ama yazmak bi yana okumak yorucu :D

Alıntıları Göster
    çok başarılı bir çeviri olmuş. sc'nin hikayesi muhteşem hardiden de
  • Güzelmiş... Tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puitu

Güzelmiş... Tşk.
    Tarihçeyi baştan okumak iyi oldu.Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gralcan

Tarihçeyi baştan okumak iyi oldu.Teşekkürler..

Alıntıları Göster
    Star Craft' a yapılacak bir film en az Star Wars kadar ses getirecektir diye düşünüyorum.
  • Bilgilendirme için teşekkürler.Oyunu oynarken ne olduğunu bilmek daha bir zevk veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.