Şimdi Ara

StarCraft II: Wings of Liberty Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
23.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GunayMan

quote:

Orijinalden alıntı: bursat

video ve anlatım gerçekten çok iyi olmuş ama bu puanlamalar da neden hiç 10 olmaz onu hiç anlamam.. Nelerden puan kısıldı veya hiç mi 10/10 luk iş çıkmıyor. Farklı değerlendirme sitelerinde hep küsuratlı derecelendirmeler olur buna entegre bir düşünceyle mi bu şekilde puanlar 9.65 vs oluyor daha mı profesyonel gösteriyor. Bence ses sistemi 10 numara oynanılabilirlik 10 numara

Tekrardan emeğinize sağlık çok güzel bir anlatım olmuş.

Hiçbir şey 10 numara değildir her zaman. Kusursuz hiçbir şey yoktur.

Oynanabilirlik 10 demişsiniz ama bence bugünün şartlarına göre değil bence. Kamera açısı eskiye sadık kalınmış ama Erdinç'in dediği gibi yoğun savaşlarda sıkıntı yaşatabiliyor oyuncuya.

tamam oynanabilirlik olmasında sesler 10 numara olmalı. Filmlerden daha güzel ses efektleri var

• Video oynatıcı sorunlu; çok yavaş yüklüyor ve geri, ileri sarmalarda kaydedilen bölümü siliyor. Düzeltilirse sevinirim.
  • bölümsonucanavarı neden var oyunlarla ilgili tanıtımlar, haberler ve incelemeler için var ve tabii ki biz oyun severler için var...bizler de her oyunla ilgili herşeyi istemekte haklıyız...benim anlamadığım anlamsız oyunlar inceleniyorsa gerçekten ii olan ya da popüler olan oyunlar da incelenmelidir ve herkes her oyunla ilgili her detaya ulaşmalıdır...bizlerin eleştirileri sadece oyunlar için değil BSC için de olmalıdır...BSC sitesi eğer üyelerinin fikirlerini önemsiyorsa METRO 2033 ve Aliens vs Predator oyunlarının video incelemelerini acil olarak yapmalıdır...bilgilerinize sayın ERDİNÇ İYİKUL
  • Video izlenmiyor.Kaç kişi yazıyo genede birşey yapılmıyor.Lütfen artık düzeltin
  • Şu dublajı yada seslendirmeyi yapan kişinin tonlamasına ve aksanına bir türlü alışamadım. Daha öncekiler daha da tuhaf. Biraz da İngilizce teleffuz...?!

Dinleyenlere sabırlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toratarsus -- 6 Ağustos 2010; 16:27:10 >
  • Spoiler olur şimdi izlemeyim ben.
  • Sitenizdeki haberleri ve videoları göremiyorum sorun nedir acaba
  • Videolar aşırı bir taleb gelmekte şu an için. Biraz sabır düzeltmek için çalışmalar yapıyoruz.
  • METRO 2033 neyse de Aliens vs Predator çöpünü kim niye incelesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: agolas

bölümsonucanavarı neden var oyunlarla ilgili tanıtımlar, haberler ve incelemeler için var ve tabii ki biz oyun severler için var...bizler de her oyunla ilgili herşeyi istemekte haklıyız...benim anlamadığım anlamsız oyunlar inceleniyorsa gerçekten ii olan ya da popüler olan oyunlar da incelenmelidir ve herkes her oyunla ilgili her detaya ulaşmalıdır...bizlerin eleştirileri sadece oyunlar için değil BSC için de olmalıdır...BSC sitesi eğer üyelerinin fikirlerini önemsiyorsa METRO 2033 ve Aliens vs Predator oyunlarının video incelemelerini acil olarak yapmalıdır...bilgilerinize sayın ERDİNÇ İYİKUL

Elbette istekleriniz olacaktır ancak unutmamak gerekir ki siz bir bireysiniz ve tüm oyunseverleri temsil etmiyorsunuz. Sizin istemeniz, herkesin istediği anlamına da gelmez. Kaldı ki istekleriniz değerlendirilir ancak uygulanıp uygulanmaması BSC'de çalışan arkadaşlara kalmış birşey.

Bana kalırsa Metro2033'ün videosu hazırlanabilirdi ancak AvP için tamamen gereksiz olurdu. Bir başkası için bu iki oyunun da video'su bir anlam ifade etmeyebilir. Ayrıca şu saatten sonra bu güncelliğini yitirmiş iki oyunun videosunun hazırlanması da bence manasız olur, önümüzdeki oyunlara bakmak daha sağlıklı bir karardır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Videolar aşırı bir taleb gelmekte şu an için. Biraz sabır düzeltmek için çalışmalar yapıyoruz.

Fiyatıyla ilgili bir şey söyleseydiniz keşke videoda ne bileyim Aral'a bir gönderme vs.
  • Harika bir inceleme. Videoyu izlerken SC 2 oynayasım geldi. Puan bence tam olması gerektiği gibi olmuş, harikasınız Erdinç Bey.
  • video çok takılıyor izlerken sinirim bozuldu :)))
    kişisel yorumum; C&C ,red alert türü bir oyun olmasına rağmen oyun bence çok abartılıyor..ufak tefek farklılıklar var ama starcraft türünün ilk örneği olduğundan ayrı bir fanatizmle korunuyor diye düşünüyorum..geçmişi olan oyunlar daima tutulmuştur zaten 12 yıl bekledikten sonra çıkan bu oyun bence farklılık yaratmalıydı..günümüz teknolojisiyle bürünmüş starcraft ile karşı karşıyayız.her türlü oynanır kaliteli bir oyun ama rekora koşması tamamen geçmişe dayalı diye düşünüyorum..sonuçta eleştiriye de açık olmak lazm değil mi:)
  • dikkat spoiler denen bir uyari mutlaka konulmali diye düşünüyorum bu inceleme icin.
    nerdeyse oyunun sonundaki videoyu bile göstericeklermiş.

onun dışında güzel inceleme olmuş, oyun hakkında pek bir fikri olmiyan biri yerine koyarsam kendimi
    gayet bilgilendirici.
  • harika harika ve harika tekrar söylüyorum harika bu oyun bir HARİKA!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

video çok takılıyor izlerken sinirim bozuldu :)))
    kişisel yorumum; C&C ,red alert türü bir oyun olmasına rağmen oyun bence çok abartılıyor..ufak tefek farklılıklar var ama starcraft türünün ilk örneği olduğundan ayrı bir fanatizmle korunuyor diye düşünüyorum..geçmişi olan oyunlar daima tutulmuştur zaten 12 yıl bekledikten sonra çıkan bu oyun bence farklılık yaratmalıydı..günümüz teknolojisiyle bürünmüş starcraft ile karşı karşıyayız.her türlü oynanır kaliteli bir oyun ama rekora koşması tamamen geçmişe dayalı diye düşünüyorum..sonuçta eleştiriye de açık olmak lazm değil mi:)

Bence C&C serisi Starcraft'a pek yaklaşamaz. Tamam o da güzel oyun ama hiç bir ırk arasında Starcraft'ta olduğu kadar denge yok mesela, veya Starcraft'taki kadar ayrıntı yok.

• Devrim niteliğinde bir oyun değil tabiki. Starcraft 2010 olsaydı ismi daha mantıklı olurdu çok büyük bir değişiklik yok. Ama reklamı iyi yapılmış bir oyun. Bu oyun çok berbat bir oyun olsa bile, kimse çıkıp kötü oyun 10 üzerinden 7 diyemez. Fanboyları çok fazla. Multiplayer açısından başarısız bence. Campaingdeki videolar güzel olmuş ancak RTS oyununa uygun değil. Ancak review sitelerinin ortalamasına göre ilk 10 a girmiş durumda, tabi ki 1. olabilecek seviyede değil. Ancak geniş kitleye hitap eden basit bir RTS. Ama kesinlikle abartıldığı gibi gelmiş geçmiş en iyi strateji veya strateji oyunlarının babası falan değil. Güzel sıradan bir RTS oyunu.
  • Devrim niteliğinde bir oyun değil tabiki. Starcraft 2010 olsaydı ismi daha mantıklı olurdu çok büyük bir değişiklik yok. Ama reklamı iyi yapılmış bir oyun. Bu oyun çok berbat bir oyun olsa bile, kimse çıkıp kötü oyun 10 üzerinden 7 diyemez. Fanboyları çok fazla. Multiplayer açısından başarısız bence. Campaingdeki videolar güzel olmuş ancak RTS oyununa uygun değil. Ancak review sitelerinin ortalamasına göre ilk 10 a girmiş durumda, tabi ki 1. olabilecek seviyede değil. Ancak geniş kitleye hitap eden basit bir RTS. Ama kesinlikle abartıldığı gibi gelmiş geçmiş en iyi strateji veya strateji oyunlarının babası falan değil. Güzel sıradan bir RTS oyunu.
  • oyunların ii ya da kötü olmaları değil sorun ayrıca üyelerinize karşı sorumluluklarınız olduğunu unutmayın...sizin değerlendirmenize kalmışsa eğer CRYSIS 2 çıktıktan sonra incelemesini yapmayın ve diğer üyelerin tepkilerinin ne olacağını hep beraber görelim olur mu...ayrıca bugün istediğimi söylediğim incelemeler için yaklaşık 5 aydır mesaj atarken bugün cevap alabildim...buna da şükür adam yerine koyulduk sonunda...bu arada madem aliens vs predator oyunu kötü bi oyun ki size bu konuda azıcık da olsa katılıyorum neden oyunun videoları ve haberlerini yayınladınız....bunun mantığını açıklarsanız seviniriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Devrim niteliğinde bir oyun değil tabiki. Starcraft 2010 olsaydı ismi daha mantıklı olurdu çok büyük bir değişiklik yok. Ama reklamı iyi yapılmış bir oyun. Bu oyun çok berbat bir oyun olsa bile, kimse çıkıp kötü oyun 10 üzerinden 7 diyemez. Fanboyları çok fazla. Multiplayer açısından başarısız bence. Campaingdeki videolar güzel olmuş ancak RTS oyununa uygun değil. Ancak review sitelerinin ortalamasına göre ilk 10 a girmiş durumda, tabi ki 1. olabilecek seviyede değil. Ancak geniş kitleye hitap eden basit bir RTS. Ama kesinlikle abartıldığı gibi gelmiş geçmiş en iyi strateji veya strateji oyunlarının babası falan değil. Güzel sıradan bir RTS oyunu.

sen böyle devam edersen yok basit sıradan falan laflara, az sonra hellion rush i yiyceksin ^^
    söylemedi deme, aleve vericekler direk.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.