Şimdi Ara

StarCraft II: Wings of Liberty Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
23.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Koskoca 12 yıl, dile kolay. Strateji oyunları arasında bambaşka bir yere sahip olan Starcraft serisi, severlerini tam 12 yıl beklettikten sonra sonunda çıkışını yaptı. Uzayın sonsuz karanlığında Terran, Protoss ve Zerg ırkları arasından geçen savaşa doğru artık yol olma vakti.

Minimum sistem gereksinimleri:
    PC: Windows XP/Windows Vista/Windows 7 - DirectX 9.0c
    2.6 GHz Pentium IV veya eşdeğerde AMD Athlon işlemci
    128 MB PCIe NVIDIA GeForce 6600 GT veya ATI Radeon 9800 PRO ekran kartı ya da daha iyisi

Mac: Mac OS X 10.5.8, 10.6.2 veya daha yenisi
    Intel İşlemci
    NVIDIA GeForce 8600M GT veya ATI Radeon X1600 veya daha iyisi

PC/Mac: 12 GB Sabit disk alanı
    1 GB RAM (Windows Vista/Windows 7 için 1.5 GB, Mac için 2 GB)
    DVD-ROM sürücü
    İnternet bağlantısı
    1024X720 minimum ekran çözünürlüğü

Önerilen sistem gereksinimleri:

PC: Windows Vista/Windows 7
    2.4Ghz Dual Core İşlemci
    2 GB RAM

512 MB NVIDIA GeForce 8800 GTX veya ATI Radeon HD 3870 veya daha iyisi

Mac: Intel Core 2 Duo işlemci
    4 GB RAM
    NVIDIA GeForce 9600M GT veya ATI Radeon HD 4670 veya daha iyisi

• İlk yorum benden izliyorum.

Edit: Sonlarını izlemesem de izledim. Şunu söylüyorum konsol aldıktan sonra bir pc yenileme işlemine de girmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PETTIBONE -- 6 Ağustos 2010; 14:47:05 >
  • İzleyemiyorum.
  • error
  • İzlenmiyor.. Birde bu oyun ekran kartlarını falan yakabiliyormuş doğrumu?
  • Bunu bekliyordum, hemen izliyorum. Ancak yeni oynatıcı çok yavaş sanki...
    Edit: Sanki değil gerçekten çok yavaş internet hızımda iyi. Şunu düzeltseniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 7 Ağustos 2010; 14:52:43 >
  • guzel inceleme olmus ama video cok takılıyor
  • bravo erdinç iyikul biz 5 ay evvel çıkan metro 2033 ve aliens vs predator oyunlarının video incelemelerini beklerken siz yeni çıkan bir oyunu incelemişsiniz yine...anlayamadığım bu kadar objektif ve Türk oyunseverleri önemseyen bir ekipseniz neden defalarca istediğimiz bir konuyu kaale almıyorsunuz...valla tebrik ederim bu kafayla giderseniz benim gibi sizi eleştirecek çok daha fazla kişi bulursunuz.!
  • quote:

Orijinalden alıntı: agolas

bravo erdinç iyikul biz 5 ay evvel çıkan metro 2033 ve aliens vs predator oyunlarının video incelemelerini beklerken siz yeni çıkan bir oyunu incelemişsiniz yine...anlayamadığım bu kadar objektif ve Türk oyunseverleri önemseyen bir ekipseniz neden defalarca istediğimiz bir konuyu kaale almıyorsunuz...valla tebrik ederim bu kafayla giderseniz benim gibi sizi eleştirecek çok daha fazla kişi bulursunuz.!

Sorunun cevabı içinde yatıyor. Onun için bir şey yazmama gerek yok.
  • Gün'de oyuna dahil olmuş herhalde. Çok güzel inceleme olmuş Erdinç. Ellerine sağlık.
  • @agolas

Her oyun hakettiği gibi değerlendirilir. Ve her oyunu incelemeye vakit bulamayabilirler. Biraz saygı gösterin. Editörler koca gün evinde yatmıyorlar onlardın da özel hayatları var. Onlarda insan.
    :)
  • vıdeo acılırken hata verıyor
  • Tarayıcım opera, hemen hemen her videoda takılma problemi yaşıyorum. Uzun süredir var bu. Siteyle ilgiliyse lütfen düzeltin artık.
  • yeni oynatıcınızı beğendim çünkü eskisinde mesela 1 dakikadam 3 dakikaya bir anda fırlıyamıyodum
  • bende ne zaman yapıcaksınız diye bekliyordum.
  • video ve anlatım gerçekten çok iyi olmuş ama bu puanlamalar da neden hiç 10 olmaz onu hiç anlamam.. Nelerden puan kısıldı veya hiç mi 10/10 luk iş çıkmıyor. Farklı değerlendirme sitelerinde hep küsuratlı derecelendirmeler olur buna entegre bir düşünceyle mi bu şekilde puanlar 9.65 vs oluyor daha mı profesyonel gösteriyor. Bence ses sistemi 10 numara oynanılabilirlik 10 numara

Tekrardan emeğinize sağlık çok güzel bir anlatım olmuş.
  • o ilk resimdeki hayley williams mı? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursat

video ve anlatım gerçekten çok iyi olmuş ama bu puanlamalar da neden hiç 10 olmaz onu hiç anlamam.. Nelerden puan kısıldı veya hiç mi 10/10 luk iş çıkmıyor. Farklı değerlendirme sitelerinde hep küsuratlı derecelendirmeler olur buna entegre bir düşünceyle mi bu şekilde puanlar 9.65 vs oluyor daha mı profesyonel gösteriyor. Bence ses sistemi 10 numara oynanılabilirlik 10 numara

Tekrardan emeğinize sağlık çok güzel bir anlatım olmuş.

Hiçbir şey 10 numara değildir her zaman. Kusursuz hiçbir şey yoktur.

Oynanabilirlik 10 demişsiniz ama bence bugünün şartlarına göre değil bence. Kamera açısı eskiye sadık kalınmış ama Erdinç'in dediği gibi yoğun savaşlarda sıkıntı yaşatabiliyor oyuncuya.

• Oyuna bak be puanlara gel :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.