Şimdi Ara

StarCraft 2 Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha yeniyim vs AI oynuyorum.Medium da oynuyorum ben daha kaynak toplayıp 5-10 asker çıkartmışken AI üzerime 10 kişi ile gelip beni perişan ediyor.Zorlukta medium yani.1-2 Kez saldırılarını atlattım fakat çoğalarak döndüler.Nasıl çabuk asker ve birlik çıkartabilirim arkadaşlar ?

• teamliquid.net
  • Arkadaşlar ben 2. el kutlu Starcraft 2 almıştım, bayağı bir zaman oldu.

Kutu içindeki CD Key'de Wings Of Liberty - Standard Edition yazıyor. İlk aldığım zamanlar sorunsuzca girip
    AI kısmından PC'ye karşı oyun atabiliyordum, şu an ise kilitli, kiliti açmak için illa satın alım sayfasına yönlendiriyor.

Ne yapmalıyım, neden daha önce oynayabiliyorken şu an oynayamıyorum? Buyurun resimli.

StarCraft 2 Yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eozen81 -- 5 Aralık 2012; 23:55:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Arkadaşlar ben 2. el kutlu Starcraft 2 almıştım, bayağı bir zaman oldu.

Kutu içindeki CD Key'de Wings Of Liberty - Standard Edition yazıyor. İlk aldığım zamanlar sorunsuzca girip
    AI kısmından PC'ye karşı oyun atabiliyordum, şu an ise kilitli, kiliti açmak için illa satın alım sayfasına yönlendiriyor.

Ne yapmalıyım, neden daha önce oynayabiliyorken şu an oynayamıyorum? Buyurun resimli.

StarCraft 2 Yardım

Girdiğin key sanırım hediye olarak gelen starter edition key i. Asıl oyun keyi eklemelisin,cd kutusunun iç kısmında yazar o key. Siz sanırım karttan çıkan key i eklediniz hesaba.

Battle.net hesabınıza girip My Games bölümüne bakarmısın bi oyun nasıl tanımlanmış hesabına ?

• Orijinalden alıntı: PROBElem

Girdiğin key sanırım hediye olarak gelen starter edition key i. Asıl oyun keyi eklemelisin,cd kutusunun iç kısmında yazar o key. Siz sanırım karttan çıkan key i eklediniz hesaba.

Battle.net hesabınıza girip My Games bölümüne bakarmısın bi oyun nasıl tanımlanmış hesabına ?

Yanıtınız için teşekkür ediyorum.

1) Battle.net hesabımda My Games kısmında oyun "SARTER EDITION" olarak görünüyor. Bu normalde kutulu CD'si olan arkadaşlarda nasıl görünüyor?

StarCraft 2 Yardım

2) Üstteki resimde okla gösterdiğim kısımdan girip, CD Kutusunun iç kısmında yazan key'i girdiğimde aşağıdaki hatayı alıyorum, anlam veremedim.

StarCraft 2 Yardım

Ne yapmam gerekiyor ya, elimde orjinal oyun var orjinal kutulu, key var nasıl olur da oynayamam aklım almıyor

• Orijinalden alıntı: eozen81

Orijinalden alıntı: PROBElem

1) Battle.net hesabımda My Games kısmında oyun "SARTER EDITION" olarak görünüyor. Bu normalde kutulu CD'si olan arkadaşlarda nasıl görünüyor?

StarCraft 2 Yardım

2) Üstteki resimde okla gösterdiğim kısımdan girip, CD Kutusunun iç kısmında yazan key'i girdiğimde aşağıdaki hatayı alıyorum, anlam veremedim.

StarCraft 2 Yardım

Ne yapmam gerekiyor ya, elimde orjinal oyun var orjinal kutulu, key var nasıl olur da oynayamam aklım almıyor

oyun key i dvd nin bulunduğu kutu içinde yazar.Sen onu mu yazdın ? Senin girdiğin key oyun kutusu içinden çıkar misafir kart key i.

Kırmızı içerisinde gösterdiğim yer oyun keyi oradakini girceksin.

StarCraft 2 Yardım

• Orijinalden alıntı: PROBElem

Orijinalden alıntı: eozen81

Orijinalden alıntı: PROBElem

StarCraft 2 Yardım

StarCraft 2 Yardım

oyun key i dvd nin bulunduğu kutu içinde yazar.Sen onu mu yazdın ? Senin girdiğin key oyun kutusu içinden çıkar misafir kart key i.

StarCraft 2 Yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PROBElem -- 7 Aralık 2012; 19:47:12 >

• Evet ustad o key i yazdim, tire isareti olmadan da denedim, tire isareti koyarak da denedim, hep ayni hatayi verdi.

Yani 10 gunluk guess key i girmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu 2. el satın aldığını belirtmişsin. Daha önce satın aldığın kişi bu keyi kendi battle.net hesabından silmeden satmış olabilir ya da sattıktan sonra kendi hesabında tekrardan aktif etmiş olabilir mi?

aldığın hata anladığım kadarıyla zaten herhangi bir battle.net hesabına eklenmiş olan bir kod u tekrardan eklemeye çalıştığından kaynaklı gibi gözüküyor. Yapman gereken şey, eğer senin dvd nin içindeki kod başka bir battle.net hesabına eklenmiş ise bu hesaptan ilgili kodu silmen veya sildirtmen. Sildirtmen diyorum çünkü daha önce oyunu satın almış olduğun kişi kodu tekrardan kullanıyor olabilir. Kodun kullanıldığı hesaptan silinmesinden sonra dvd nin içindeki kod u kendi battle.net hesabına ekleyebilirsin.

Bunun dışında benim aklıma başka bir şey gelmiyor. Kesin çözüm için battle.net support a derdini detaylıca anlattacağın ingilizce bir ticket aç. En geç yarım saat bir saat içinde sana cevap vereceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en taro adun -- 8 Aralık 2012; 4:52:35 >

• Çok teşekkür ederim. Ticket açarken receipt görüntüsü istiyorlar, 2. el aldığım için bende yok ama satıcı
    arkadaşa sordum gene de elinde bir fatura ya da ekstre görüntüsü oldugunu sanmıyorum.

Şu durumda en kötü senaryo ben gidip 40 EUR bayılıp yeni key mi almak zorundayım yani?
  • valla sen para verip aldıysan ve bu key başkası tarafından kullanılıyorsa ilk irtibata geçmen gereken kişi satın aldığın kişi olmalı. Sonuçta oyunu satın alan kişi o ve şu durumda sorunu çözecek kişi de o. key i satın aldığın kişi kod u bağlı bulunduğu battle.net hesabından silecek ve daha sonra bu kodu sen ekleyeceksin. olmazsa oyunu satın aldığın kişiyle irtibata geçip bu kişiyle birlikte battle.net support un istediklerini yerine getirdikten sonra oyunun senin hesabına eklenmesini istemek olacaktır. eğer bu oyunu 2. el de olsa para verip aldıysan peşini bırakma derim. Çünkü o key oralarda bir yerlerde. Kaybolması kullanım dışı olması gibi bir durum olacağını zannetimiyorum. Battle.net oldukça güvenilir bir sistemdir. Peşini bırakma ve bence tekrardan para verip oyunu alma derim. Ama tabi senin bileceğin iş.
  • Çok teşekkürler.

Dediğin gibi ticket açtım ve sağ olsun amcamlar güvenlik aşamalarından sonra başka bir mail adresimi istediler,
    account'umu oraya aktif hale getireceklermiş, her şeyi verdim, şu an aktive edilmesini bekliyorum.

Forza Blizzard
  • güzel. durumunun sonuçlanmasına sevindim. hesabını aktif edeceklerini söyledilerse yaşadığın problem çok büyük ihtimalle çözüme kavuşacak demektir. iyi oyunlar.

gg hf...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.