Şimdi Ara

Starbucks - Termos alana 100 yıldız (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
13
Favori
108.241
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı telefon uygulaması ile 2 tane aldım(aynı gün farklı dükkanlar).

Zaten, adet sınırlaması yok kampanya detaylarında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Starbucks'a çok sık giderim çantamda kendi çok daha kaliteli termosum var Miigros'tan aldım yakın zamanda kilit mekanizması yaylı kapak sistemi vs var ve fiyat 60 tl idi bunlar pazarda 20 tl'ye alabileceğin termosa 120 tl istiyorlar, yıldız ile parasını çıkarır ama parasıyla içecek alıp yıldız kazanmak varken 120 tl'yi 100 yıldıza vermek tercih meselesi.

herkeste bir nakit kıtlığı son çeyrekte hesap kapama derdindeler, Starbucks'ın öyle derdi olmaz demeyin kaç kez zam yaptılar bu yıl hala kurtarmıyor.

Karamel Frappuchino 17 tl mi 18 miydi ne şu anda, iyice boku çıktı. 2008 yılında 180 tane alınıyordu asgari ücret ile şimdi 115 alınabiliyor.
    Keşke hesap öyle basit olsaydı?

100 yıldız için tanesi 1 yıldızdan 100 içecek almak lazım.

Hep 10TL lik ürün aldığımızı farz edelim, 100 yıldıza ulaşmak 1000tl eder.

Yani bir yanda 1000 TL ye 100 yıldız toplamak, bir yanda 120 tl ye hem düzgün bir termos hemde 6,5 içecek

6,5 x 15tl lik içelim = 97,5tl zaten geri gelir.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    doğru diyorsun. sadece yıldız kazanmak isteyen insan için alınan plastik beleşe geliyor.
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    3 içecek aldınız diyelim tek seferde ödeyince de 3 yıldız geliyor artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kikimato

Bilmiyordum. Öyle ise isabetli bir düzeltme olmuş.

Siz aldınız ve tecrübe ettimiz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 5 Eylül 2019; 17:13:48 >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle başarılı olmuş Hocam. Bizzat denedim ayrıca

• quote:

Kesinlikle başarılı olmuş Hocam. Bizzat denedim ayrıca
    Zaten ilk baştan beri de öyle olmalıydı .

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Aynı telefon uygulaması ile 2 tane aldım(aynı gün farklı dükkanlar).

Zaten, adet sınırlaması yok kampanya detaylarında.
    Yanıltıcı olmasın diye önceki mesajımı sildim ben daha önceki benzer kampanyalarda, tek sefer ile sınırlıdır ibaresini hatırlıyordum ona binaen söyledim demek ki farklıymış.

Peki kart veya telefona geçti mi 200 yıldız?

Frappucino tall boy olarak hesap edersen çok daha kârlı olur ama yine de 130tl vermem ben o termosa.

Sadece içecek için veriyorsan müşterisi isen değer elbet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 5 Eylül 2019; 18:52:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Yanıltıcı olmasın diye önceki mesajımı sildim ben daha önceki benzer kampanyalarda, tek sefer ile sınırlıdır ibaresini hatırlıyordum ona binaen söyledim demek ki farklıymış.

Peki kart veya telefona geçti mi 200 yıldız?

Frappucino tall boy olarak hesap edersen çok daha kârlı olur ama yine de 130tl vermem ben o termosa.

Sadece içecek için veriyorsan müşterisi isen değer elbet.

Alıntıları Göster
    Evet hemen hesaba geçti.
    Ortalama fiyat olsun dedim.
    Ben 2-3 sene önce 2 tane aldım ve sürekli kullanıyorum arabada/parkta/kahve dükkanında vs. o yüzden fiyat/fayda hesabında bana doğruyu veriyor. Evet herşey çok pahalı hale geldi. Geçen yıl 1 tane aldığım şey için bu sene “Keşke!” 2-3 tane aldaydım dediğim oldu. O yüzden eğer aktif olarak bir ürünü kullanıyorsan, uygun gördüğünde almak gerektiğine inanıyorum.

• Yahu bir arkadaş Starbucks ın bile işleri düşük nakit para topluyor, açık kapatmaya çalışıyor felan demiş. Starbucks son yıllarda kaarrını çok arttışmış ve inanılmaz bir para kazanıyor en dandik avmdeki dükkanı bile aylık 400 bin 500 bin topluyor. Star sadece fantezi yapıyor arada sırada kampanya yaparak. Star ın kriz yanından bile geçmedi ki onların yerinde olsam filtre kahveyi bile en az 10 yaparım nasıl olsa geliyorlar hem kaliteli algısı da çokça yükselmiş olur.
  • quote:

1 kahve 1 yiyecek aldığımızda 2 yıldız yükleniyor mu acaba

• Kikimato K kullanıcısına yanıt
    yıllardır öyleydi zaten. 2 içecek alıyodum 2 yıldız geliyodu.
  • Qbert1903 kullanıcısına yanıt
    Kaç yıldır alıyorsunuz bilemem ama bu sistemi kurduklarında tek seferde ödeme kaç ürün olursa olsun tek yıldız veriyordu

• recplayer kullanıcısına yanıt
    Ürün bazında yükleme yapıyorlar ama alt sınır var diye biliyorum misal şişe su bu limitin altında

2 yıldız yüklenmesi gerekir ama ben genelde içecek tercih ediyorum o yüzden yanlış yönlendirmek de istemem Hocam

• kampanyaya dahil olanların fotosunu çekebilir misiniz? hangi modeller var?

• quote:

Kaç yıldır alıyorsunuz bilemem ama bu sistemi kurduklarında tek seferde ödeme kaç ürün olursa olsun tek yıldız veriyordu
    Bunu yıllardır eleştiriyordum bizim amacımız alış verişe, kasaya çekmek geldiğinizde kaç içecek aldığınızla ilgilenmiyoruz diyorlardı, 2-3 içecek için 3 kez kasadan tekrar alış veriş yapıyordum iyi oldu bu şekilde.

Hiç hakkaniyetli değildi, boşuna uğraştırıyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 6 Eylül 2019; 10:53:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayram kadir

Bir de geçen Starbucks kartına 15 lira yükletmiştim ve orto boy filtre kahve aldım. Bakiyeye 15 eklenmiş fakat kahveyi alınca bakiyeden düşmemişti
    Yıldız kullanmak için kasada söylemek gerekiyor, yoksa normal bakiyeden düşüyor siparişi

• Haber verene teşekkürler, pipetli plastik bardağı 59TL’ye aldım ve geldi 100 yıldız :))

• Hangi ürün daha iyi hangisini tavsiye edersiniz?
  • Ek bilgi:

Daha önce her çekirdek kahveye 15 yıldız uygulaması; o ay (her ay farklı kahve olacak) uygulanan 2-3 çeşit ile sınırlandırılmış. Ve kazanılan yıldızlar süreli geçerli(eskiden süresizdi).

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.