Şimdi Ara

Starbucks - Termos alana 100 yıldız (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
13
Favori
108.232
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam kendim kredi kartından para yüklesem de 15 yıldız geliyor mu? programı cok onceden yuklemiştim ama hiç para yüklemedim.
    ikinci sorum ise termos alınca yıldızlar anında yükleniyor mu bilginiz var mı?
  • Bu modeli daha önce kullanan var mı acaba?
    Starbucks - Termos alana 100 yıldız Starbucks - Termos alana 100 yıldız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacks10 -- 4 Eylül 2019; 21:15:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Beyaz renk 8 liralık kullan-at bardaklara yıldız veriyor mu?
    Benim gittiğim 2 şubede de kullan at bardaklar yıldızlı değildi. Yalnız şubeden şubeye modellerdeki kampanya değişiyor. Gittiğim 2 şubede birinde olmayan kampanyalı model diğer şubede kampanyalıydı. Bundan satın aldım 119 tl ye
    Starbucks - Termos alana 100 yıldız
  • Starbucks - Termos alana 100 yıldız Starbucks - Termos alana 100 yıldız
    Bende bundan aldım yıldızlar hemen yüklendi

• Ben de 59 TL lik plastik pipetli soğuk bardak ile 119 TL lik siyah duz celik termostan aldim. 13 ikram +5 yildiz sorunsuz yuklendi (2 ayri alisveriste). Yildiz kullaniminda en pahali secenekler icin ornek isteyenlere tavsiye:
    1. Tall ristretto origin latte (istege bagli laktozsuz 50 derece) 15.5 TL
    2. Tall espresso frappacino origin latte (istege bagli laktozsuz) 15 TL
  • Uzundur gidemedim. Yeni termos modelleri gelmiş mi acaba? Yazın hiçbir şey kalmamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: takdag90

hocam kendim kredi kartından para yüklesem de 15 yıldız geliyor mu? programı cok onceden yuklemiştim ama hiç para yüklemedim.
    ikinci sorum ise termos alınca yıldızlar anında yükleniyor mu bilginiz var mı?
    Uygulamaya tanımlı kredi kartından, diye biliyorum?

Termos alınca 1-3 dk. içinde uygulamada "kazanılan ikramlar" bölümüne gelip tıklarsanız yenileme yapar ve yükleme gözükür.
    Ben bu gün 2 termos aldım, 200 yıldız hemen geldi.

Ben uzun zamandır uygulamayı kullanıyorum, İnternet bankacılığından sanal kart oluşturdum onu tanımladım, gerekince sanal karta limit belirleyip oradan bir tıkla yükletiyorum.
    Ayrıca evime French Press için çekirdek kahveyi de oradan alıyorum, her alımda 15 yıldız geliyor(250gr çekirdek 34TL - 1bedava içecek 16TL desek = 22TL ye geliyor gayet uygun).
    Zaten Starbucks da kahve bazlı olmayan ve kremalı ürünleri içmiyorum, sadece filtre kahve ve press. Birikenleri ya eşim yada arkadaşlar tüketiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacks10

Bu modeli daha önce kullanan var mı acaba?
    Küçük ve pratik bir bardak. Taşıma sorunu var ise tercih edilebilir ama yukarıda bir mor bardak var o boyut olarak daha kullanışlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 4 Eylül 2019; 22:55:11 >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler hocam güzel olay.
  • Jacks10 J kullanıcısına yanıt
    Bunun mat siyahından aldım hocam bugün. Bence büyükler hem taşıma zorluğu yaşatıyor hem de evde kahve yapınca ağzına kadar dolduramadığım ve içerisinde çok hava kaldığı için çabuk soğumaya sebebiyet veriyorlar.

• quak kullanıcısına yanıt
    Bu kaç mil hocam ?

• Freddy.Krueger kullanıcısına yanıt
    355 ml.

• bende ilk defa uygulamayı yukledim kredi kartımı tanımladım.
    şimdi kredi kartından bakiye yukleyıp termosu alırsam faydalanabilirim degıl mı ?
    illa kasada kredi kartından yukletmeme gerek yok.
    Birde yıldız tl cevrimi nedir yani 100 yıldız ile neler alınıyor tam anlayamadım
  • Arkadaşlar sizden ricam benim gibi ilk defa starbucks uygulamasını kullanacak arkadaşlara tarif edermisiniz neler yapmam gerektiği konusunda uygulamayı yükledim kayıt oldum daha sonra neler yapıcaz acaba.
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    Up

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Dün aldım bu bardağı. Çok küçük değil. Grande boyunda galiba. Venti de zaten içene kadar kahvenin tadı bozuluyor. Geçen haftada espresso blonde almıştım 30 yıldız hediyeli. 8 beleş içeceğim var:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ism72

Dün aldım bu bardağı. Çok küçük değil. Grande boyunda galiba. Venti de zaten içene kadar kahvenin tadı bozuluyor. Geçen haftada espresso blonde almıştım 30 yıldız hediyeli. 8 beleş içeceğim var:)
    kahveleri içip , bardağı iade edecek misin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ism72

12oz. Sanıyorum tall boyunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: valerio

bende ilk defa uygulamayı yukledim kredi kartımı tanımladım.
    şimdi kredi kartından bakiye yukleyıp termosu alırsam faydalanabilirim degıl mı ?
    illa kasada kredi kartından yukletmeme gerek yok.
    Birde yıldız tl cevrimi nedir yani 100 yıldız ile neler alınıyor tam anlayamadım
    Uygulamaya tanımlı karttan istediğin kadar yükleme yapabilirsin.

15 yıldız ile menüdeki istediğin tall boy içeceği alabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.