Şimdi Ara

Starbucks Su (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
2
Favori
64.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
125 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Starbucks bu ülkenin başına gelmiş en iyi şeylerden biridir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    Miami Orlando ve jacksonvilledeki 3 şubesine gittim. 3unde de durum aynı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O dediğini yaparsa kazançlı şirket birden batabilirde. Sizin düşünemediğiniz on yirmi hamle sonrasını görüyor biliyor adamlar. O sebeple küçük düşüncelerini içinde kendine sakla

• bekciozelharekat kullanıcısına yanıt
    E adamların politikası bu, çalışanlarına böyle tembihletmiş gelenleri kışkışlamayın diye napsınlar? LA-NYC buralarda da mı evsiz var? Ha vardır tamam da Dünya geneli bir işletmeyi sırf bu yüzden yermeye gerek yok.
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    Ben şirket politikasına laf etmedim, yeni neslin aşağılık kompleksine kin kustum. Ben diyorum ki bu işin anavataninda sizin gözünüzde büyütüp yere göğe sığdıramadığiniz mekanlar homelesslerin meskeni. Bizim buradakilerde buradan kahve alıp işi olmamasına rağmen saatlerce burada oturmayı burjuvalik sansin hatta buraya gelmek istemeyenleri/sevmeyenleri sosyal fobiye sahip olmakla yaftalasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Satar, hem de karton bardakta satar. Koca Almanya'da tek şube varken biz her ile açmalıyız, çünkü marka ve gösterişten şaşmayız.
    Almanya'da nasıl tek şubesi var ? Şaka mı yapıyorsunuz , yoksa gerçekten mi yazdınız ?
  • TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    Kimisi de 154 diyor hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Almanya'da nasıl tek şubesi var ? Şaka mı yapıyorsunuz , yoksa gerçekten mi yazdınız ?

Alıntıları Göster
    157 tane var.
    https://qz.com/1536009/the-countries-with-the-most-starbucks-locations/

• Ya ben starbucks su'dan baska su icemiyorummmm.

• Bu mekana gidip bir şey almak zorunda değilsiniz ki.
    Gidin ve oturun internete girin sohbet edin.
    Kahve 15 tl olmuş almazsınız olur biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: pcdaly

157 tane var.
    https://qz.com/1536009/the-countries-with-the-most-starbucks-locations/

Alıntıları Göster
    Merhabalar.
    Net bilgi için teşekkür ederim.+10 kez Almanya'da bulundum.Her merkezi Tren Istasyonlarında en az bir tane var zaten. Şehir merkezleri de Türkiye'de olduğu gibi , popüler ve kalabalık lokasyonlarda mevcut.

Bu arkadaşın, bir tane var demesine tutuldum ben. Millete yazıyorlar böyle şeyleri , bilmeyen araştırmayan insanlarda ne yazık ki inanıyor.
    Kendisinden duymak istemiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: bekciozelharekat

Haha doğruları söyleyince birilerinin kuyruğuna bastım heralde. Hissedari filan mısın dostum Fanboy gibi savunmussun. Ayrıca böyle boş beleş yerleri arsa cikardiginizdan Bu denli yüksek fiyat politikaları uygulanıyor yoksa sen saniyormusun ki kahve çekirdeklerini brezilyanin el değmemiş ormanlarından getirip önunuze sunsunlar. Ayrıca sırf beleş Wifi için 20m2 alanda 60 kişiyle cehennem havası solumayi seciyorsan o da senin vizyonun. Ayrıca bir gün yolun düşerse miamideki, jacksonvilledeki starbuckslara uğra ne dediğimi anlarsın. Oturduğun yerden boş boş sallama.
    Adam fanboyluk yapmıyor. Türkiye şartlarında iyi denebilecek, en azından kendisini bir nebze rahat hisettiği yeri yorumluyor. Daha iyisi olsa ona gidecek emin ol, çünkü itham ettiğin gibi "fanboy" değil.
    Gittiğin yerleri gözümüze sokarak senin de şovmenliğini görmüş olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salih uçan -- 18 Ağustos 2019; 12:7:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: salih uçan

Bu mesaj silindi.
    Hocam "fakir" mekanı orası

daha dün üye olmuş eleman gelmiş bana amerikayı öğretmeyi çalışıyor.

büyük ihtimalle sen doğmadan da ben amerikaya gitmiştim zaten.

ayrıca greencard sahibiyim kime neyin havasını atıyorsan artık

aşağılık kompleksini gidip başkasına sat ben o kişi değilim.Ötede oyna da birşey sansınlar seni.

Starbucks Türkiye şartlarında en iyi f/p oranına sahip kafelerden biridir.Ayrıca starbucks olmayan avm yok,homeless falan laflara bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 18 Ağustos 2019; 12:11:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Harbiden moda oldu la starbucksa gidenlere laf çakma okadar çok moda oldu ben spora gidiyorum hemen altta var diye alıyorum benim için iyi kahve bol kafeinli sert kahve başka hiç bişi almam ben beğeniyorum kahvelerini başkka hi bi yerden içmedim kahve çünkü sadece spordan önce içiyorum 😀
    Spordan önce kahve sağlıklı mı hocam? Çarpıntı falan yapar diye biliyorum ama

• caneycaney kullanıcısına yanıt
    Hahaha s***k yaristirmayi çok seven birisin galiba. Ayrıca foruma kayit tarihinin ne önemi olduğunu aciklarsan bilgi sahibi olayım ben de. Kimseye Amerika'yi öğretmeye çalışmıyorum burada Green cardinla hava atmaya çalışmışsın ama benim çifte vatandasligim var. Doldurdun mu yılını Sen ya, atabiliyor musun oy filan 😂

• Geçen sene 1 kere gittim. Yağmur yağıyordu girdim içeri bir filtre kahve aldım oturdum.

Ama arkadaş ortamında gerçekten de starbucks a çok giydiriyorlar. Daha geçen gün bir arkadaşım telefonda bana bu mekâna gidenleri atıyordu. Napiim ben de dinlemek durumunda kaldım.

Bizim de çok güzel kafelerimiz var simit sarayı falan mesela ben oraları da gayet başarılı buluyorum. Bence hiç takılmayın böyle şeylere.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlliedSL

Bi starbucksu bide netflixi yalayanları anlayamadım gitti..

Edit: buyrun ekşi sözlükten bir alıntı starbucks kahvelerine lezzetli diyen cahiller için;

starbucks'in kahvelerinin tamamını çok koyu kavurması ve bunu starbucks roast adı altında özel bir şeymiş gibi sunmaları, ekmeği kömür haline getirip daha evvel ekmek tatmamış kişilerin damağında ekmek tadını karbon tadı ile standartlaştırmak bir başarı değil ticari bir aldatmacadır. çünkü bu yöntem sayesinde çok daha düşük kalite kahveleri de tatsal açıdan nötrleyip 1 liralık kahveyi 20 liraya satabilirsiniz.

starbucks, bu koyu kavrulmuş ve kavrulma derecesi yüzünden karakteristik özelliklerini alamadığımız, karakteristik özelliklerini alamadığımız için de kaliteli mi kalitesiz mi olduğunu bilemediğimiz kahvelerindeki karbon tadını ve kokusunu elimine etmek için aromalandırılmış şuruplar, çırpılmış kremalar kullanmaktadır.

Edit2: starbucksla netflix ne alaka diyenler olmuş. İkisini başdaştırmadım ikisi de ayrı şeyler ve ikisini de babasının şirketiymiş gibi savunan insanlar var aşağıda görebilirsiniz
    Dün netflix e 42 lira öededim yanlışlıkla.

Dokunmayın çok fenaaeaeaeaeaeaeaeaeaeayyıiıiımm

kesin öyledir.Ben de trumpın baş danışmayım da kimseye çaktırmıyorum.

at yalanı sevsinler inananı nasılsa sallamak serbest.

daha dün üye olman yaşın hakkında fikir veriyor mesela

he bu arada çifte vatandaşsın ve mersin üniversitesinde okumak istiyorsun he mi?

profilini kapatınca birşey görünmediğini sanıyor çocuğa bak

18 yaşında TYT için üye olmuş,ergenlik çağlarında birisin işte neyin tatavasını yapıyorsun?Al kendi açtığın konular.Şimdi kumda oynayabilirsin.
    Sen daha doğmadan ben amerikadaydım zaten

https://forum.donanimhaber.com/22-2k-ile-22-7k-lik-yer-gelir-mi--139185433#139185433
    https://forum.donanimhaber.com/kirikla-bogazici--139543707#139543707
    https://forum.donanimhaber.com/hangisinin-gelecegini-tahmin-eder-misiniz--139254745#139254745

seneye hazırlan belki daha iyi yaparsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 18 Ağustos 2019; 12:41:51 >

• caneycaney kullanıcısına yanıt
    Ahahah Amerikan vatandasligim olunca Amerikada yaşamak zorunda mıyım? İstersem Californiada yaşarım istersem mardinde bundan kime ne? Bu arada herhangi bir şeyi kanıtlamak zorunda olduğumu da düşünmüyorum. Ha eğer istersen yazın gel orlandodaki yazligimizda bi çay ismarliyim sana 😂

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.