Şimdi Ara

Starbucks mobil ile diledigin tall boy icecek bedava [BİTTİ] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
472
Cevap
20
Favori
52.962
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam artık banada vermiyor maaleseff sende sonra yaptığım 3 tanede vermişti artık vermiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para yukleyip icecegi kazandiktan sonra cayma hakkiyla geri iade istense. (Her turlu online satista 14 gun cayma hakki var ya)

• Vermiyor artık arkadaşlar kapadılar açığı

• Arkadaşlar, kayıt olurken doğum gününü yarına ayarların ücretsiz içecek veriyor. Ben öyle yapıyorum her gün beleş iciyorum.

• beyler bugun olayı yaparken içiceğimi aldım çıktım 5 dk. sonra bakiyenize 25 tl yüklendi diye bi mesaj geldi ne alaka?
  • bugun 2 icecek aldim denediklerim arasinda en iyisi filtre kahve ve karamel machiato

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ryuji_Yamazaki kullanıcısına yanıt
    kredi kartını filan tanıttı isen otomatik çekmiş olabilirler
  • Beyler bence konu silinsin yoksa doğumgünü olayını da kapatacaklar. Bir de tc bulmak için yöntemi olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Para yukleyip icecegi kazandiktan sonra cayma hakkiyla geri iade istense. (Her turlu online satista 14 gun cayma hakki var ya)

Satın aldığım ya da hediye olarak gelen Starbucks Card'ımı iade edebilir miyim?

Hayır. Starbucks Card içerisinde bulunan bakiyenin iadesi yapılmamaktadır.

Kartıma yüklediğim bakiyeyi iade edebilir miyim?

Karta yüklenen bakiyenin iadesi yapılamamaktadır
  • risus_185 kullanıcısına yanıt
    Yok hicbir sey tanitmadim kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Para yukleyip icecegi kazandiktan sonra cayma hakkiyla geri iade istense. (Her turlu online satista 14 gun cayma hakki var ya)

Bilgi icin tesekkurler. Aslinda online olursa yukleme ,cayma hakkini kullandirmak zorunda. Otellerde iadesiz rezervasyon yapiyordu, online rezervasyonsa cayma hakki kullanilir diye mahkeme karar verdi. Hatta pegasus vb nin sattigi ucuz ucak biletlerini de kapsiyordu sanirim.

• toysican kullanıcısına yanıt
    Mesajinizi silin hocam. Yoksa o is biter iki gune.

• wurtz kullanıcısına yanıt
    hocam 21 gram kahve 1 kişi için mi . ben evde 7 gramla yapıyorum tabi fincan için bu ölçü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guzel1nıck -- 9 Ekim 2016; 13:35:42 >
  • Biten sıcak fırsatlara taşınmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: hellfire1903

hocam 21 gram kahve 1 kişi için mi . ben evde 7 gramla yapıyorum tabi fincan için bu ölçü

21 gram tek kisi icin anvak bu french press miktarı. Cafissimo'da 7 gr kullaniyorum mesela.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Bilgi icin tesekkurler. Aslinda online olursa yukleme ,cayma hakkini kullandirmak zorunda. Otellerde iadesiz rezervasyon yapiyordu, online rezervasyonsa cayma hakki kullanilir diye mahkeme karar verdi. Hatta pegasus vb nin sattigi ucuz ucak biletlerini de kapsiyordu sanirim.

Ön yüklemeli kartlarda iade olayi olmuyor
    Siz telefonunuza kontor yukleyip sonra vazgectim diyemiyorsunuz bu da ayni . o yuzden oyle bir sey olmaz .

• White chocolate mocha
  • Bu uygulama bu cihaz üzerinde çalışamaz uyarısı veriyor! Cihazım İphone JB'li ondan mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    Evet o sekilde kontör yukleme gibi dusunursek haklisiniz. Yine de olay tuketici mahkemesine gelirse cikacak karar belli olmaz. Neticede kampanya bitti sicak firsatcilar acisindan

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    CAYMA HAKKI:

'' Sözleşme konusu ürün ve hizmetler, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler kapsamındadır. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği madde 15 gereğince elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler cayma hakkının istisnalarını oluşturduğundan, işbu sözleşme Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinde düzenlenen, ALICI'nın hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin kullanabileceği cayma hakkı kapsamında yer almamaktadır.''

hocam bu durumda buna girer büyük ihtimalle.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.