Şimdi Ara

Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
787
Cevap
16
Favori
30.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Windunun orda ölümü bile tuhaftı zaten. Bir diğeride Froce konusunda usta olan Qui-Gon Jin adam darth maula öldürülüp kolay harcanıyor resmen çoğu kişi şunuda diyor eğer ölmeseydi kendisi anakini eğitip bu sayede güce denge getirecek kişi olacaktı anakin diyorlar. Herhalde Vader olmazdı.
  • Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısına yanıt
    Aynen,bir de millet (ben de dahil) eskileri daha çok seviyor doğal olarak.ama acaba star wars serisi 4 5 6 ile bugünlerde başlasa nasıl tepki alırdı

Belki de şuanki gibi sevilmezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 15 Aralık 2017; 23:57:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzeldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

quote:

Orijinalden alıntı: umutcicen

bu star wars serisi hoş güzelde çok saçma olaylar var
    benim kafama takılanlar şunlar şimdi anakin karanlık tarafa geçerken ben en güçlü olcam diyodu sonra geçti imparatorun emrinden çıkmadı madem en güçlüsün vur iki tane kafasına sen yönet galaksiyi
    sonra gidip obi wan a yeniliyo nasıl en güçlü jedi anlayamadım
    birde imparator windu dan dayak yiyip hem darth vader den hem yoda dan nasıl güçlü oluyo
    yeni çıkanları okadar dikkatli izlemedim ama onlardada kafama bir sürü şey takılmıştı

Saçma demeyelimde gücün kullanımı konusunda star wars serilerinde çok tutarsızlık var.

Mesela Yoda Clone wars eski 2003 çizgi seride koca koca droid nakliye gemilerini havada dans ettiriyor ama Star Wars 2 de Dookun un Obi Wan ve Anakinin üstüne devirdiği silindir metal bloğu iki saatte ıhh mıhh yaparak kenara çekiyor.

SW 3 de ki Windu ile Sidious düellosu zaten yüzyılın muaamması

Çoğu görüş Sidious un bilerek Windu ya yenilmiştir. Anakini daha kolay karanlık tarafa çekebilmek için Padme meselesinden dolayı. Şimdi bunu kabul edersek Windu gibi bir ustaya ve Star Wars a hakaret olur.

Usta Windu eski çizgi seride ışın kılıçsız koca droid ordusunu force ile patates etmişliği var. Ayrıca ışın kılıcı tekniği çok nadir ve güçlüdür.

Ayrıca güce olan duyarlılığı yoda ile eşdeğer belki daha yüksektir. Windu , order 66 yı sezmiş adamdır.

aynen böyle olaylardan bahsediyorum mesela güç uyanıyordu galiba önceki filmin adı orda kylo renin 2 saat finn denen adamla uğraşması sonra gücü ve ışın kılıcını hiç eğitim almadan kullanan kıza yenilmesi dediğin sahnede yodanın o silindiri zorla hareket ettirirken sidiousun taş atar gibi atması saçma bence.
    birde hocam windu nun güce duyarlılığı nasıl yoda dan fazla olur niye windu yoda kadar öne çıkmadı ben eskiden star warsı seri olarak izlemeden hep yodayı böyle efsanevi bir karakter olarak düşünürdüm hatta luke u eğittiği sahnede deli gibi hareketler yapmaya başlayınca noluyo a... dedim sonradan öğrendimki luke u test etmek içinmiş.

• bu nasıl bişey la hiç izlemedim

• 7. film gene ortalamaydı ama bence bunda baya mantık hataları var hep saçma olaylar ard arda gelmiş geçiş filmi yapmışlar anladık ama insan uğraşırya biraz hikaye üzerine.
  • Çöp, görsellik dışında.

• serinin en iyi filmi olmuş bence. abrams son filmde bunun üzerine çıkamaz zaten. nihayet biri çıkıp kral çıplak demiş, gücün aydınlık tarafı daha iyi eleştirilemezdi. rian johnson'ı ayakta alkışlamak lazım büyük iş yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan Gocmen

Çöp, görsellik dışında.

O zaman bütün star wars filmleri çöp.

çünkü kalan diğer tüm filmlere baktığında pek bir fark yok izlediğinden.
  • Ergen Star Wars'u başka bir şey değil, gerçekten inanılmaz düşük beklentiyle gittim buna rağmen yok ya katlanamadım. Bundan sonra yeni çıkacak Star Wars filminin trailerını bile izlemem.

Not: Marmara Park Imax 21:00 seasında yanımda oturan adam filmin yarısında çıktı, eğer bu yazıyı okuyorsa kendisini takdir ve tebrik ediyorum.

Edit: Genç arkadaşlarım gerçekten kişisel gelişiminiz için Fincher, Lynch, Tarantino, Nolan, Innaritu gibi bir kaç belirli yönetmen harici Hollywood filmleri izlemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 16 Aralık 2017; 1:41:6 >
  • Adam her şeyi açıklamış üstünede soru ve cevap'da yapmış bilgilendirici olmuş. Bu arada Leia neymiş be.
  • Arkadaşlar sw evreniyle ilgili birşey sormak istiyorum.

Güce dengeyi getiren kişi Anakin oldu değil mi?
  • İmax de izledim.Fena değildi.Bazı sahneler sıktı.
  • Köle'nin oğlu Anakin seçilmiş kişi olunca sorun yok

Çiftçi Luke yarım bile olmayan eğitimle Darth Vaderı yenince sorun yok.Rey aynı şekilde güçlenince "ergene bak çöpçü kızı koskoca Skywalker ailesine kafa tutuyo"oluyor.

• Kylo ve Luke arasında yaşananlar Yoda neden her şeyi öğrendiğinde Anakin'i öldürmedi sorusuna cevap oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Arkadaşlar sw evreniyle ilgili birşey sormak istiyorum.

Sence geldimi? Şöyle diyim.
    [Spoiler] Eger Anakin karanlık tarafa gecmeseydi. Belki de obi wanin öğretmeni Qui gon Jin onu egitseydi güce denge gelebilirdi diyebilirmiyiz?[/Spoiler]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Arkadaşlar sw evreniyle ilgili birşey sormak istiyorum.

Dengenin ne olduğuna göre karar verirsen evet.

2 Sith varsa 2 Jedi olmalıdır bana göre denge budur. Anakin yapmadan önce 100-200 tane jedi vardı 3-4 tane ise sith eşitlenmiş oldular. Burda bi denge getirdi

Sonra obiwan ve yoda ölünce aydınlık tarafta sadece luke kaldı bu yüzden yine denge gelmeliydi sidious öldü yine denge geldi ama vader ölünce onun rakibi kalmadı snoke geldi.

Snoke ben solo eğitince güç reyde uyandı. Bu benim teorimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 16 Aralık 2017; 12:15:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Konudan bağımsız olarak, hazır Disney Fox'u satın alıp Alien'ın haklarına da sahip olmuşken şöyle bir şey yapılsa nasıl olurdu acaba

Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017)

çok orijinal bir film çıkardı ortada baş karakter Vader oh mis ama nerde.

bir daha gitmem galiba star wars serisi benim için bu son filmle bitti; sadece eski karakterleri görmek çok güzel başka da bir şey yok.

funların yaptıkları daha güzel :)
    Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 16 Aralık 2017; 12:46:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Neden estetik ışın kılıcı düelloları izleyemiyoruz

:) hocam beklentilerimiz aynı ya ... hiçbir şey diyemiyorum. Ah ah nerde.

• O kadar güzel yorumdan sonra gidip bi izleyeyim dedim ama demez olaydım resmen berbat bir filmdi güzel diyenler fan dır çizgi roman olarak söylemiyorum film tarihi olarak tarihin en balon serisi star wars dır eskiden en azından belli bi seviyesi vardı filmlerin artık o da yok

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.