Şimdi Ara

Star Wars Battlefront 2 Türkçe Yama | Sixth Sense Çeviri (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
6
Favori
26.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bende aynı hatayı alıyorum yok mu yardım edebilecek birisi.

• seksenyedi.87 kullanıcısına yanıt

Adımları eksiksiz uyguladığınıza eminseniz şöyle yapın:

- Oyunun ana klasöründe bulunan ModData klasörünü silin.

- Mod Manager açılırken çıkan ekranda Star Wars BF 2'yi seçmeden Remove tuşuna basın, ardından tekrar exe'sini göstererek Mod Manager'a bağlayın. Sizden bir izin isterse evet tuşuna basın.

- Launch tuşuna basmadan önce Apply Mods tuşuna basıp tikin açık olup olmadığını kontrol edin. Açık değilse açın. Ardından Launch tuşuna basın.

-Oyun İngilizce olarak açıldıktan sonra kapatın, FrostyFix programını açın ve SW Bf2 ile Origin'i seçip Enable Mods tuşuna basın.

- Origin yeniden başlayıp açılınca, tekrar Mod Manager üzerinden Launch tuşuna basın.

Eğer bunları eksiksiz yapmanıza rağmen oyun açılmıyorsa:

- Mod Manager'dan oyunu başlatmayı birkaç kez (3-5) daha deneyin.

- Olmazsa Epic Games Launcher'ı kapatıp açın ve tekrar deneyin.

- FrostyFix üzerinden Disable Mods tuşuna basın, ardından yeniden Enable Mods tuşuna basarak Türkçe yamayı aktif edin.

- Bu da olmazsa bilgisayarınızı yeniden başlatın ve tekrar deneyin. (düzenlendi)

• womba W kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkür ederim bende mod data diye bir klasör gözükmüyor dc den okudum bu açıklamaları gündüz müsait olursanız bana dc den ve ya anydesk den yardımcı olır musunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • seksenyedi.87 kullanıcısına yanıt

O zaman kurulumda bir sıkıntı olmuştur. Discord'dan bana özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz, yardımcı olurum. Garwy#5399

• bende erişim reddedildi hatası alıyorum bir türlü çözemedim hatta discord sitesinden yazdım bir türlü yapamadım yamayı... benimde orijinal yani...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.