Şimdi Ara

Star Wars Battlefront 2 Türkçe Yama | Sixth Sense Çeviri (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
6
Favori
26.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Launch" tuşuna basın ve oyunun açılmasını bekleyin '' galiba bu işlemden sonra oyunun açılmasını mı bekleyeceğim? Uzun sürüyor galiba?

• Önümde Epicgame Store açık ve oyun görülüyor. Play tuşuna basıyorum ama hiç tepki yok...Anlamadım gitti..

• ismailytk İ kullanıcısına yanıt

Import Mods kısmından Modu seçip, ardından Apply Mods tuşundan tikin işaretli olup olmadığına bakıp öyle Launch tuşuna bastığınızı varsayıyorum.

Bu işlem sonrası oyun İngilizce olarak açılır, oyunu kapatın. Ardından oyunun ana klasörünün içine attığınız BattlefrontLauncher.exe'yi çalıştırın. Origin ve Epic oturumlarınız açıksa oyun Türkçe olarak açılacaktır.

Bu adımları uygulamanıza rağmen olmuyorsa teamviewer üzerinden yardımcı olabilirim.

• Yardımcı olun yapamadım ben...Hazır olunca yazarım buradan...

• ismailytk İ kullanıcısına yanıt

Tamamdır, hazır olunca Discord üzerinden ulaşırsanız daha kolay halledebiliriz Garwy#5399

• Discord da sizin sayfanız açılmıyor bende...Hiç bir mesaj görünmüyor nedense..

• Elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle çok teşekkürler. Malum sürümlere de uyumlu yama gelme ihtimali var mıdır?

• ekoroglu E kullanıcısına yanıt

Elinizde kürek sürüm varsa Discord'dan benimle iletişime geçebilirsiniz, uyarlama yapabilirim

• Yama için teşekkürler.

BattlefrontLauncher.exe de bir sorun olmasın. Çünkü Anormal bir sıkıntı oluyor bende.

33.3ms sabit frametime, çıkıyor 60-70ms'lere. Birçok da ağır drop oluyor. Yama kurulu halde oyunun kendi exe'si ile oyunu açıyorum yağ gibi akıyor. Yani sıkıntı BattlefrontLauncher.exe'nin kendisi. Bu tarz sorun yaşayan veya bu sorunu çözen var mı?

• Soner_o7 kullanıcısına yanıt

Yama oyunda dediğim gibi teknik sorunlara neden olabiliyor. Bunun sebebinin Origin'i devre dışı bırakması olduğunu düşünüyorum. İki tane bildiğim çözüm yolu var, yukarıdaki mesajda bahsettim. Başka bir çözüm yolu bilemiyorum maalesef.

Bu arada, eğer sorununuz online kısımda ise oyunun kendi exe'si ile oynayın, yama sadece hikaye modunu kapsıyor.

• Merhaba, yamayı indiremiyorum başka tarayıcdan da denedim ancak gene hata verdi. Kontrol edebilir misiniz? Teşekkür ederim.

• ugur_91 U kullanıcısına yanıt

Linkte bir sorun gözükmüyor, ben şimdi indirdim.

• İndirilmiyor

• drejtc kullanıcısına yanıt

Reklamı geçemiyorsanız şu adımları takip edin:

Linke git yazısına tıklayınca açılan sekmeyi kapatın.

Tekrar aynı tuşa basın.

Bu sefer sizi sayfaya yönlendirir.

Eğer bildirim izni isterse engelle tuşuna basın.

Şimdi kontrol ettim, indirebiliyorum.

• womba W kullanıcısına yanıt

tamam şimdi indirdi

• Ya birader herşeyi yapıyorum launcha tıklıyorum ouun epic games üzerinden çalışıyor gösteriyor ama oyun açılmıyor

• drejtc kullanıcısına yanıt

Bu sorunu yaşayan arkadaşlar vardı. Yamayı kaldırdıktan sonra dosya doğrulayıp tekrar kurmayı deneyebilirsiniz. Olmazsa Discord Garwy#5399 üzerinden veya pm üzerinden ulaşın, tw ile halletmeye çalışalım.

• Star Wars - Battlefront II Türkçe yama kurulum hakkında yardım Ancak Oyun Crack Sürüm Uyumlu Olabilirmi ?

• Ramazan Kefeli kullanıcısına yanıt

Yamayı şu an kürek sürüme uyarlıyorum ancak bu pek kolay bir iş değil. Kürekli sürümün textleriyle orijinal sürümün textleri arasında yaklaşık 1000 satır fark var. 20000 satırı tek tek kontrol etmem gerekiyor. Bir yandan da diğer çevirilerle uğraşıyorum, bu yüzden sadece boş vakit buldukça uyarlamaya devam ediyorum.

Kısacası yakında kürek sürüm için de yama çıkacak. Ama bir tarih veremem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi womba -- 4 Nisan 2021; 19:14:12 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.