Şimdi Ara

Star Wars Battlefront 2 Türkçe Yama | Sixth Sense Çeviri (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
6
Favori
26.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Zaten o mod aracı falan yaktı beni keşke başka bir yöntem olsa öyle daha iyi olabilirdi.

• Daha kolay bir yöntem keşke olsa. Discord'dan ulaşırsanız bu akşam bağlanıp yardımcı olabilirim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • womba W kullanıcısına yanıt
    Yok sağ ol ben oyunu sildim .
    Bu kadar uğraşmaktan sonra pes ettim belki daha iyi bir yöntem çıkarsa belki tekrar indiririm.

• kürekte çalışmıyorsa çalışmıyordur. boşuna uğraşmışsınız

• FrostyFix.exe indirme sayfası bulunamıyor

• PancakeAli kullanıcısına yanıt

Link adresi değişmiş, düzelttim.

• Mod programlarını silememek mi gerekiyor çıkıp mod fixleri falan sildim geri İngilizce olmuş oyun

• PancakeAli kullanıcısına yanıt

Evet, Türkçe oynamak için girişte Mod Manager'ı kullanmanız gerekiyor.

• Epic games sürümü var bende. TR yamayı kurarsam banlanır mıyım?

• eylül kabus kullanıcısına yanıt
    Hayır, bir sorun olmaz.

• link sıkıntılı yama yerine ıce tower setup var

• irgamkevar İ kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki direktifleri takip ederek reklamları atlayabilir ve Google Drive sayfasına ulaşabilirsiniz:

Linke git tuşuna basın, açılan sekmeyi kapatın.
    Tekrar linke git tuşuna basın, sizi Google Drive sayfasına yönlendirir.
    Yönlendirme öncesi bildirim izni isterse "Bildirimlere İzin Ver" yazan beyaz tuşa tıklayın ve açılan pop-up üzerinden engelle tuşuna basın.

• Eskiden çalışan yamayı şimdi çalıştıramıyorum.

• ako33 kullanıcısına yanıt

Aldığınız bir hata var mı? Belli bir süre oynamadıysanız modu tekrar FrostyFix üzerinden aktifleştirmeniz gerekebilir.

• Şu anda düzelttim epic games hesabından oyunu çalıştırınca originden çalışmıyordu.Originden başlattım düzeldi.

• Hikayesi kısa olduğu için 4 saatte bitti ve sonrasında pc'de çok yer kapladığı için sildim.Ama oyun güzel hani starwars tüm karakterleri online kısmında oynayabiliyoruz,keşke hikaye kısmında skywalker,yoda,dart vader gibi karakterlerin hikayesi olsaydı filme benzer orjinal bir hikaye şart.

• womba W kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar. Oyunu epic games üzerinden ücretsiz almıştım.
    İndirmek istedim origin üzerinden indirdi. Ve originden çalışıyor.
    Türkçe yama ile online a girersem ban yeme riski var mi?
    Birisi bende epic surumu var demis sorun olmaz demissiniz ondan soruyorum da.
    Eger risk var ise:
    Yamayi yapıp hikaye modunu oynayacağım sonra da onlineye de girerim yamayi aktif pasif yapabiliyor muyuz kolayca yoksa kaldirmak mi lazim?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt

Merhabalar. Çevrim içi modu zaten çevirmedik. O nedenle çevrim içi moda yama açıkken girip risk almanıza gerek yok. Yamayı pasifleştirmek istiyorsanız direkt oyunun exe'si üzerinden oyunu çalıştırabilirsiniz, oyun İngilizce açılacaktır. Daha kesin olsun isterseniz de FrostyFix üzerinden Disable Mods tuşuna basmak yamayı tamamen pasifleştirecektir.

Kaldırmak isterseniz de oyunun klasöründe bulunan ModData klasörünü silin, ModManager üzerinden Star Wars Battlefront 2'nin üzerine basın ve Delete tuşunu seçin. Yama silinecektir. Bu işlemden sonra Mod Manager ve FrostyFix gibi programları da bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

• 4. adımı uygularken aşağıdaki hatayı alıyorum

Alıntı

metni:
    4) Tüm bunları tamamladıktan sonra yukarıdaki "Launch" tuşuna basın ve oyunun açılmasını bekleyin, oyun açılınca da oyunu kapatın.
    Oyun Türkçe olmayacaktır ama bu işlem oyunun Türkçe olması için gereklidir.

Star Wars Battlefront 2 Türkçe Yama | Sixth Sense Çeviri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 12 Temmuz 2022; 0:50:47 >
  • türkce yama indirdim not defteri okudum türkce yama olmadı LSX emu sürümü 1.1.6.0

Detouring işlemi başarılı oldu oyunu acıyorum türkce yok oyunda yardım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.