Şimdi Ara

Star Trek Into Darkness (2013) | Trailer (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
0
Favori
8.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Star Trek Into Darkness (2013) | Trailer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cern'demuhendis

quote:

Orijinalden alıntı: sight

Yeni seri 2009daki birincisi harikaydı bunuda sabırsızlıkla bekliyorum

eski seri filmleri izlemeden sadece 2009 dakini izleyip bu filmi izlesem filmi anlar mıyım?

anlarsınız ama eski filmlerin yeri ayrı, fazla spoyler vermiyim ama filmin 1 yeinde eski serilere büyük bir gönderme var
  • nedense bu filmin görsel efektleri cok iyi geliyor bana, diğer filmlerden ayrı bir gerçekciliği var, ilk filmde cok iyiydi bu filmde öyle olacak eminim.
  • Hobbit IMAX'e gidenlerden Prologue hakkında yorumlar bekliyoruz.
    Ayrıca Hobbit normal salonlarda Star Trek'in fragmanı yayınlanacaktı bununla ilgili bilgide bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intruder

Hobbit IMAX'e gidenlerden Prologue hakkında yorumlar bekliyoruz.
    Ayrıca Hobbit normal salonlarda Star Trek'in fragmanı yayınlanacaktı bununla ilgili bilgide bekliyoruz.

Normal salonda izledim ancak Star Trek ile ilgili herhangi birşey gösterilmedi. Sadece IMAX için miydi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

Normal salonda izledim ancak Star Trek ile ilgili herhangi birşey gösterilmedi. Sadece IMAX için miydi acaba?

Normal salonlarda 2 dakikalık fragman gösterilecekti ama ülkemizde yok heralde neyse pazartesi online yayınlanacak zaten.
    IMAX'ta 9 dakikalık prologue yayınlandı türkiye'de gösterildi.
  •  Star Trek Into Darkness (2013) | Trailer

Yarın Fragman Yayınlanacak.
  • quote:

quote:

quote:

Normal salonlarda 2 dakikalık fragman gösterilecekti ama ülkemizde yok heralde neyse pazartesi online yayınlanacak zaten.

Bende Hobbit'i Ankamall IMAX'de izledim.Ama herhangi bir şey gösterilmedi.
    Sadece İstanbul'da mı gösterildi acaba?...

• quote:

Orijinalden alıntı: Elendil_XX

quote:

quote:

quote:

Bende Hobbit'i Ankamall IMAX'de izledim.Ama herhangi bir şey gösterilmedi.
    Sadece İstanbul'da mı gösterildi acaba?...

ukardaki mesajımda yabancı sitelerden alıntıladım liste var
    Normalde yayınlanması lazımdı.

• Burası Türkiye gerek yok diyip kaldırmışlardır belki. Elazığda seansların bitiş saati ile diğer seansın başlangıç saati aynı. Herşey beklenir.
  • Kesinlikle çok iyi film olarak. Kaliteli ekranda 2d olarak izlemek gerek bu filmi. Acımasızca beklenecek bir film daha.
  • Benedict Cumberbatch ve yönetmen J.J. Abrams konuştu...

Bilinmeze Doğru Star Trek (Star Trek Into Darkness) filminin tek kişilik kitle imha silahı olarak nitelenen kötü karakteri John Harrison'a hayat verecek olan Benedict Cumberbatch, oynadığı karakter hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
    Daha önce Khan'ı oynayacağı dedikoduları dönen ve bu ismin Khan'ın gizli ismi olduğu öne sürülen filmde gerçekten John Harrison'ı oynayacağı resmiyet kazanan oyuncu, Star Trek evrenine ilk kez girecek bu karakteri sinemanın ikonlaşmış kötü karakterleriyle karşılaştırdı.
    John Harrison'ın biraz Kuzuların Sessizliği (The Silence of the Lambs)'nin Hannibal Lecter'ını, The Shining'in Jack'ini ve Kara Şövalye (The Dark Knight)'nin Joker'ini andırdığını söyleyen Cumberbatch, seyircinin hem fiziksel hem de psikolojik olarak çok güçlü bir kötü karakterle karşılaşacağını belirtti. Özellikle patlayıcı silahlar konusunda iyi bir uzman olan Harrison filmde Yıldız Gemisi Atılgan ve mürettebatı üzerinde terör estirecek.
    Merakla beklenen filmin yönetmeni J.J. Abrams ise Harrison'ın Starfleet isimli organizasyonun bir üyesiyken gizli ajandası ve geçmişi yüzünden kötü tarafa sürüklendiğini belirtti. Londra ve Amerika'ya yapacağı iki büyük saldırının ardından kahramanlarımız Harrison'ın peşinde ölümcül bir maceraya atılacak.

Star Trek Into Darkness (2013) | Trailer

Fazla uzun olmasın diye diğer resimler Spoiler içerisinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zUbE -- 5 Ocak 2013; 0:02:37 >

• Dün hobbit imaxta 9 dakikalık fragmanını izledim, hayran kaldım ne diyeyim. Star trekle pek alakam yoktur ama filme imax gidesim geldi. Tabi gidemeyeceğim ama normal 3d ile yetineceğiz ne yapalım.
  • Kötü karakter için daha karizmatik bir isim seçilebilirdi bence?
  • film güzel görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Fragman Yakında
    Star Trek: Into Darkness (trailer #2) 02/26/2013 1:10 Paramount Pictures
  • yeni fragmanı bekliyoruz

• Yeni Fragman

Film 129 Dakika
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.