Şimdi Ara

Star Trek Into Darkness (2013) | Trailer (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
0
Favori
8.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • J.J Abrams Conan O'Brien'ın konuğuydu.

• Torpil

Bu konuya torpil geçtim
    Bir fragman gelse süper olacak ama daha vakit var
  • İlk film çok iyiydi buda güzel olur inşallah . Bol bol uzaydan görüntüler olur inşallah
  • fragman gelse artık

bu arada tos ve tng'ın bluray versiyonları çıkmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Intruder

Film 3D çekilmeyecek sonradan dönüştürülecekmiş.

Star Trek Into Darkness (2013) | Trailer
    Benedict Cumberbatch kadroya katıldı.

Benedict Cumberbatch candır.

• Şu gif şurda kıvrılsın
  • Star Trek candır
  • Valla ben orjinal seri yani ilk 6 film dışında Star Trek tanımam. O zamanki Kaptan Kirk (William Shatner), Mr.Spock (Leonard Nimoy) vs. harikaydı. Hele dünyaya gittikleri film süperdi. O caddede yürüyüşlerini halen hatırlarım. Ondan sonraki şu kel herifli filmlerden filan hiç haz etmem. Belki bu orjinal serinin karakterlerinin olduğu iki film güzeldir ama ben halen eski filmlerde kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Valla ben orjinal seri yani ilk 6 film dışında Star Trek tanımam. O zamanki Kaptan Kirk (William Shatner), Mr.Spock (Leonard Nimoy) vs. harikaydı. Hele dünyaya gittikleri film süperdi. O caddede yürüyüşlerini halen hatırlarım. Ondan sonraki şu kel herifli filmlerden filan hiç haz etmem. Belki bu orjinal serinin karakterlerinin olduğu iki film güzeldir ama ben halen eski filmlerde kaldım.

Edit:Link
    Bi orjinalini bulamadım
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

quote:

Valla ben orjinal seri yani ilk 6 film dışında Star Trek tanımam. O zamanki Kaptan Kirk (William Shatner), Mr.Spock (Leonard Nimoy) vs. harikaydı. Hele dünyaya gittikleri film süperdi. O caddede yürüyüşlerini halen hatırlarım. Ondan sonraki şu kel herifli filmlerden filan hiç haz etmem. Belki bu orjinal serinin karakterlerinin olduğu iki film güzeldir ama ben halen eski filmlerde kaldım.

Edit:Link
    Bi orjinalini bulamadım

Bu tiplerin otobüste olması bile harikaydı İlk indiklerinde caddede çete gibi yürümelerini ve Kirk'ün, biraz ayrı yürüyün dediğinde herkesin farklı triplere girmesini halen hatırladıkça gülerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Awesome -- 27 Ekim 2012; 23:40:19 >

• quote:

hocam orijinal serinin yeri apayrı bende de, zaten bu konuda da yazmışım o anki halimi. orijinal serinin tayfası görevi tamamlayınca çok kötü olmuştum, hala daha severim, ama picard'ın da yeri ayrıymış.

dizileri de izlemeye başladım film çıkana kadar, TOS bitti, şuan TNG 1. sezonu bitiriyorum. insan ısınıyor bir şekilde :)

bu arada, voyage home benim de en sevdiğim filmdir, hatta ilk izlediğim star trek filmi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hashus1099 -- 30 Ekim 2012; 15:47:38 >

• Star Trek Into Darkness'tan ilk görüntüler IMAX salonlarında gösterilecek.

Deadline'ın haberine göre;
    Paramount filmin ilk dokuz dakikasını IMAX salonlarında göstermeyi planlıyor. (tıpkı Batman serisinde olduğu gibi Prologue biçiminde)
    Gösterimin bu yılın en çok merak edilen yapım The Hobbit: An Unexpected Journey'den önce yapılacağı söyleniyor.
    Filmin ilk 9 dakikası IMAX 3D formatında gösterilecek.
  • 21 aralıkta Jack Reacher ile gelir diye tahmin ediyordum fragmanın ama Hobbit'in öncesini kapabildilerse bayağı iyiiş yapmışlar. Fragman da aynı zamanda gelir belki. o da jack reacher ile gösterilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koobee24

21 aralıkta Jack Reacher ile gelir diye tahmin ediyordum fragmanın ama Hobbit'in öncesini kapabildilerse bayağı iyiiş yapmışlar. Fragman da aynı zamanda gelir belki. o da jack reacher ile gösterilir.

Bence de Jack Reacher ile gelecek ama duyumlar Hobbit'miş

EKLEME: Duyum değil haber doğruymuş Hobbit'ten önce gösterim.
  • Hobbit'i IMAX 3d olarak izlemeyi düşünen biri olarak bu habere sevindiğimi söyleyebilirim, ilk film gerçekten çok çok iyiydi...

tabii türkiye'de ki gösterimler buna dahil mi bilmiyorum??...
  • quote:

quote:

21 aralıkta Jack Reacher ile gelir diye tahmin ediyordum fragmanın ama Hobbit'in öncesini kapabildilerse bayağı iyiiş yapmışlar. Fragman da aynı zamanda gelir belki. o da jack reacher ile gösterilir.

Dark Knight Rises'in ilk 6 dakikası İmax'e özel Görevimiz Tehlike ile gelmişti Fragmanı da sherlock Holmes ile. Bunda da İlk 9 dakika Hobbit ile Fragman da jack Reacher ile gelir gibi düşünüyorum. Jack Reacher J.J Abrams'ın şirketinin filmi. Büyük ihtimalle onunla da fragman gelir.

• quote:

quote:

quote:

Dark Knight Rises'in ilk 6 dakikası İmax'e özel Görevimiz Tehlike ile gelmişti Fragmanı da sherlock Holmes ile. Bunda da İlk 9 dakika Hobbit ile Fragman da jack Reacher ile gelir gibi düşünüyorum. Jack Reacher J.J Abrams'ın şirketinin filmi. Büyük ihtimalle onunla da fragman gelir.

Aynen öyle.

Merakla bekliyorum web üzerinden yayınlanmasını.

• Hobbit'ten önce 2 fragman gösterimde olacakmış.

Hobbit'ten önce IMAX 3D salonlarda 9 dakikalık gösterim yapılacak.
    Ayrıca IMAX olmayan salonlarda Fragman gösterilecekmiş.
    Haftasonu sinema gösteriminden sonraki hafta içi web üzerinden yayınlanacak.
  • Trekçiler nerde yahu
  • Trailer A 1:03 yakında yayınlanacak.

Star Trek: Into Darkness (trailer A) 11/29/2012 1:03 Paramount Pictures
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.