Şimdi Ara

Star Trek Into Darkness (2013) | Trailer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
0
Favori
8.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Star Trek Into Darkness (2013) | Trailer

Filmin başlığı hakkıında söylentiler dolaşıyor.

Paramount'un filme ait sitelerin domain adresini satın aldığı yazılıp çiziliyor.
    Sözü geçen başlık: “Star Trek Into Darkness”
    Başlığın bu olduğu henüz doğrulanmad
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• son yazdığın bölüm hevesimi kursağımda bırakmış durumda; benim gibi seriyi bilmeyen, izlemeyen fakat izlemek isteyen biri için spoiler gibi bişey o yazdıkların
    ilk filmi çok sevmiştim, merakla ikincisini bekliyordum, sen çıktın ve duygularımla oynadın
  • quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

son yazdığın bölüm hevesimi kursağımda bırakmış durumda; benim gibi seriyi bilmeyen, izlemeyen fakat izlemek isteyen biri için spoiler gibi bişey o yazdıkların
    ilk filmi çok sevmiştim, merakla ikincisini bekliyordum, sen çıktın ve duygularımla oynadın

Değiştirdim

Öyle olmayacakmış
    Bende sonradan farkında vardım ki eski Star Trek 2'de Kirk'ün karısı ve 20'li yaşlarda bir oğlu vardı
    bunda olması için epey bir zaman geçmesi gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 16 Eylül 2009; 12:45:05 >

• Çok var daha ya! Çıkacak, Blurayini bekleyeğiz birde. Gerçi ilk filmi sinemada izlemiştim
  • Birincisi pc'de daha onu izlemedim
  • Star trek 2'nin yapımına seneye başlanılıyormuş.
  • İlk çok iyiydi. Hatta 2. kez sinemada izleyemediğim için baya bir üzülmüştüm. Darısı 2. filme :)
  • İlk filmi çok beğendim ikincide kadro bozulmamış yine üstelikte yönetmen ibrahim amca
  • İlkini izlemek daha nasip olmadı.
  • abi yapma ya, nasıl bu kadar geç çıkıyor
    acele edin da.

valla serinin hiçbir filmini izlemeden, sırf simon pegg oynuyor diye 2009 versiyonunu izledim. mükemmel yapmışlar.

geçenlerde atılgan'ın film serisine başladım.
    6. filmi bitirdik.

spoiler

eski kadro galiba 7'de olmayacak ve evlat acısı gibi koydu. çok alıştım eski kadroya. film film yaşlanmalarını ve teknolojinin ilerlemesini görünce insan garip oluyor.

valla çok pis bağımlılık yarattı. ellerini çabuk tutsunlar mümkünse.

• quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

abi yapma ya, nasıl bu kadar geç çıkıyor
    acele edin da.

valla serinin hiçbir filmini izlemeden, sırf simon pegg oynuyor diye 2009 versiyonunu izledim. mükemmel yapmışlar.

6. filmi bitirdik.

spoiler

eski kadro galiba 7'de olmayacak ve evlat acısı gibi koydu. çok alıştım eski kadroya. film film yaşlanmalarını ve teknolojinin ilerlemesini görünce insan garip oluyor.

7'yi izle eski kadronun daha işi bitmedi.

İlk Teması (First Contact) izledikten sonra ısınacaksın ''Yeni Nesil'' kadroya...
    Ayrıca yeni Atılgan olan Sovereign sınıfı gemiyede hasta olacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: QuadroFX

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

abi yapma ya, nasıl bu kadar geç çıkıyor
    acele edin da.

6. filmi bitirdik.

spoiler

7'yi izle eski kadronun daha işi bitmedi.

İlk Teması (First Contact) izledikten sonra ısınacaksın ''Yeni Nesil'' kadroya...
    Ayrıca yeni Atılgan olan Sovereign sınıfı gemiyede hasta olacaksın.

7. film hakkında spoiler.

ya lanet olsun niye izledim 7'yi.
    nasıl öldürürler kirk abimi be
    ulan ağlayacağım resmen be.
    siz kim oluyorsunuz kaptan kirk'i öldürebiliyorsunuz, ne hakla, ne cüretle
    napalım önümüzde kalan filmler var, onları da izleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hashus1099 -- 20 Şubat 2010; 21:55:01 >

• ilk filmin dezavantajı birazcık karışık filmdi hedef neydi falan film izlerken kafamın karıştığını hatırlıorum. daha basit herkesin anlayacağı bir hedef koyulursa ilk filmin başarısını rahat geçer diye düşünüyorum.
  • EN iyi bilimkurgu UZAY filmi "uzay yolu" gerçekten... Süperr ya, her zaman devam etsin seri süperrr..

Belkide bu kalitede başak alternatif olmadığı için çok seviyorum...
  • İlk yeni film gerçekten güzeldi hoştu devamının gelmesi güzel olur.Bir bilimkurgu hayranı olarak asla hayır diyemem.Geçenlerde serisini izledim.10 filmlik seri gerçekten güzelmiş küçükken izlemiştim bazılarını unutmuşum tekrar hatırlamak güzel oldu. Filmden filme teknoloji değişimini görüyorsunuz Ama asıl güzel olan filmlerde ki espriler konuşmalar.Ama özellikle ilk kadronun kimyası çok güzelmiş yav.Yani eski kaptan kirklü spocklı zamanlar gerçekten güzelmiş Boş zamanınızda bir izleyin sırayla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formel -- 20 Temmuz 2010; 21:56:57 >
  • ilki süperdi 2.ciside güzel olur umarım
  • İyi iyi daha çok uzay daha çok zaman bükülmesi vs... görelim,
  •  Star Trek Into Darkness (2013) | Trailer

Star Trek 2'de Khan yok.
    Yeni filmde kötü adamın kim olacağıyla ilgili söylentiler Khan adı sıkça geçiyordu.
    Yapılan açıklama ile Khan'ın 2.filmde olmayacağı açıklandı.
  • ilk filmi güzeldi..umarım ikinci film de güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ Starbury ]
    ilki süperdi 2.ciside güzel olur umarım

umarım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.