Şimdi Ara

Star Ocean: The Last Hope İnternational <Ana Konu ve Yardımlaşma> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
2.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun item,armor ve silah yapma olayi cok guzel
  • zack kardeşim teşekkür ederim cevabın için. bütün meşelaleri mi yakmam lazım .yoksa dediğin gibi amaç Heykellerin elinde tuutuğu baltanın yönündeki meşaleyi yakmak mı ? iki meşale için değer mi bu kadar eziyet?
    sırayla gitsem olmuyor mu ?
    baya bir deneme yapacam anladığım kadarıyla. sinir oluyorum bu kadar çile çektirmek niye? adam gibi oynuyorduk ne güzel :)

level 40 hocam. iyi mi ?
  • iyi kasmışın valla ben orda 35 tim :)) ama şimdi 50 lvl'im

evet bütün meşaleleri yakıp etrafında huluhulu dansı yapman gerekiyor ve ondan sonra açılan yoldan giderken kaybolmamak için yerlere ekmek kırıntısıda atman gerekecek..:)))

sana tavsiye uçağa bindiğn zaman hemen git kendine silah yap yani silahlarına ve armorlarına özellik falan ekle..mesala bende baccus'un attack'ı 1100 oldu en son..
  • youtebe den bakayım uğraşamayacam.
    youtube de olmasa ne yapardık bilmem :D
  • zack06 dostum youtube den baktım puzzle bölümünü bulamadım. tam adını hatırlıyormusun. bakayım uğraşmayayım boştan yere
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

zack06 dostum youtube den baktım puzzle bölümünü bulamadım. tam adını hatırlıyormusun. bakayım uğraşmayayım boştan yere

bi daha olmasın

• hort hort hort :)

arkadaşlar SO the last hope ile SO the last hope international farklı oyunlar mı?

yoksa ps3 de international, xbox da düz mü ?
  • harbi hortmuş :D international ps3 için olan international yazmayan xbox360 için işte ps3teki 1 yıl sonra çıkmış oyun hataları grafikler düzeltilip geliştirilerek ps3 e kıyak yapmışlar yani anlıyacağın :D
    bu oyunu oynamadım bende hala artık wkc oynuyorum ff 13 versus gelene kadar en azından :P
    bitiren varsa nasıl bir oyun yani gerçekten değer mi oynamaya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

hort hort hort :)

arkadaşlar SO the last hope ile SO the last hope international farklı oyunlar mı?

yeni mekanlar,yeni grafik motoru,yeni karakterler yani anlayacağın herşey yeni...

oyun kesinlikle oynamaya değer , müzikleri , bossları , atmosferi , her adamın kendi hikayesi vss.... ps3'de oynayabileceğiniz nadir klasik rpg türü
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

quote:

yeni mekanlar,yeni grafik motoru,yeni karakterler yani anlayacağın herşey yeni...

oyun kesinlikle oynamaya değer , müzikleri , bossları , atmosferi , her adamın kendi hikayesi vss.... ps3'de oynayabileceğiniz nadir klasik rpg türü

Yok be o kadar fark yok. En önemli farkı içerisinde hem Japonca hem de İngilizce dublajı bulundurması ayrıca bazı yeni şarkılar ve yeni portreler var diyalog kısmında.

Zack gören de her Star Ocean kutu satışından komisyon alıyorsun sanar, bu nasıl bir coşku haha.

• Bu oyunun savaş sistemi hariç her şeyi on numara valla.Lymle partimin vazgeçilmezlerinden.

Star Ocean: The Last Hope İnternational <Ana Konu ve Yardımlaşma>
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wassermann

quote:

quote:

Yok be o kadar fark yok. En önemli farkı içerisinde hem Japonca hem de İngilizce dublajı bulundurması ayrıca bazı yeni şarkılar ve yeni portreler var diyalog kısmında.

Zack gören de her Star Ocean kutu satışından komisyon alıyorsun sanar, bu nasıl bir coşku haha.

abi ben demiyorum ki firma açıklamıştı zaten ha koymadıysa bilemem çünkü xbox versiyonunu oynamadım

ilk çıkacağı zaman grafikler iyileştirilecek,yeni mekan ve karakkter olacak denilmişti.var mı yok mu diye anlamak için xbox versiyonunuda oynamak gerekiyor.ben sadece firmanın yaptığı açıklamadan söyledim.

jrpg olunca coşkulu olmamak elde mi bro..

• Konuyu Hortlatayım.Bende Yeni Başlıyorum.Oyun Oynayan Arkadaşlardan Oyun Öncesi Bilgi Almak İstiyorum Duyarlı Olan Varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RomeoR35

Konuyu Hortlatayım.Bende Yeni Başlıyorum.Oyun Oynayan Arkadaşlardan Oyun Öncesi Bilgi Almak İstiyorum Duyarlı Olan Varmı ?

Zack hocam yetişir birazdan imdadına
  • quote:

Konuyu Hortlatayım.Bende Yeni Başlıyorum.Oyun Oynayan Arkadaşlardan Oyun Öncesi Bilgi Almak İstiyorum Duyarlı Olan Varmı ?

alalım soruları dün yolculuk yapıyorum giremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

alalım soruları dün yolculuk yapıyorum giremedim

bende yeni başladım oyuna şuan
    dünyaya geldi işte tayfa neyse buraya gelene kadar çok zorlanmadım fakat fire thunder ... gibi giden ringleri nerede nasıl doldurabiliriz?

edit üstte buldum cevabı :D

quote:

ilerki mekanlarda belli insanlarla konuştuğun zaman sana soruyor doldurayım mı diye ama öncelikle ring'ini alman lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 29 Ocak 2012; 1:01:30 >

• Oyunu Kavrayabilmek İçin O Kadar Haşır Neşir Oldum ki....Kafam Takıldığı Anlarda Çözümü Hemen Buluyorum.Oyunla İlgili Sıkıntı Yok Fakat Ayarlarla İlgili Sorum Olacak.... Mesela Haritaya Genel Bakış Bakabiliyor muyum. Örneğin Hazine Hasat Maden Yerleri Önce Haritada Yoktu Fakat Sonradan Kazanılan Özellikle Açılabildiğini Gördüm.Bu Haritaya Genel Bakışta Umarım İlerki Bölümlerde Aktif Yapılabilecek Özelliktir.Ayrıeten Şunu Mutlaka Şu Ayara Getir Dediğiniz Ayar Var mı?
  • malesef oyunun tek kötü yanı haritanın oyun sonuna kadar aynı kalması alıştıracaksın artık kendini haritaya
  • quote:

malesef oyunun tek kötü yanı haritanın oyun sonuna kadar aynı kalması alıştıracaksın artık kendini haritaya

Sonunda Tıkandık :)) Üstad Resimde Görüldüğü Gibi
    http://img844.imageshack.us/img844/9140/dsc00370g.jpg

Bu Grup Ayin Havasında Geçtikten Sonra Yani ARa Video İle Bittikten Sonra Kaleli Şehirde Dolaşıyorum Bir Türlü Oyunu İlerletemiyorum.Bir Kapı Var Önünde 2 Kişi Var Colosseum Hazır Değil Turnuvaalar Hazırlık Aşamasında Giremezsin Diyor.Öbür Tarafta Girişi Kapalı Mağaranın Önündeki Asker Başka Şeylerden Bahsediyor...Nehirde Teknenin Önündeki Kız Teknenin Hazır Olmadığını Söylüyor.Büyük Bir Lüks Evin içinde Küçük Bir Bayan Hayat Niye Böyle Diye Hayıflanıyor....Çadıra Gidiyorum Yani Kale Şehir Dışındaki ,Çadırın Önünde Oturan Kişi İle Konuşayım Dedim ...Cevap Yok Yüzündede Sinek Var Hatta Diye Yazı Çıkıyor. Gidilecek Farklı Bir Şeyde Yok....Youtubeden Xbox Part 61 Çözüme Bakayım Dedim ...O Ayinli Grup ARa Videosu Bittikten Sonra 2. Ara Video Giriyor Mavi Elbiseli Kız Sekiyor Bizim Karakter Birşey Varmı Dedikten Sonra Ara Video Bitiyor Solda Evin içine Giriyor Kayıt Save Yapıyor Dışarı Çıktıktan Sonra Kaleli şehir Merkezine Girerken Ara Video Giriyor..İşte Bu Bende Olmadı.Şehirin En Uç Noktasına Kadar Dolaştım...Ne Yapmam Gerekiyor İşin Aksiliği Tek Save Yaparaktan Geldim.

• Hemen el atalım

Oyunda bulunduğun mekanda hatta o arenanın sağında parlayan bir sandık var ve alamıyorsun :)

Eğer Remi halen takımındaysa ve hastalanıp gemili mekanda yatmıyorsa o zaman şunu yapacaksın. O mekanda artık bir işin yok dışarı çıkacaksın ve ne tarafta bilmiyorum ama ( çöllü mekan var yakınlarda )

Çöllü mekan tarafların çadırlar var ve bir tanesinde konuşma yapacaksın , konuşma bitince sana çölde rahat gezebilmen için senden tavşan yakalamn istenecek. Tavşanı yakaladıktan sonra çöl'ü tavşanla gezebilirsin. Sonrasındada zaten hikaye açılıyor.

Mekanda bulacağın çadır bu ,

Star Ocean: The Last Hope İnternational <Ana Konu ve Yardımlaşma>

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.