Şimdi Ara

Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.247
Cevap
44
Favori
94.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani bi fikir edinebilmeniz açısından şu filmi izleyebilirsiniz senaryo biraz zayıf ama idare eder.Oyunu yapan Chris Roberts'ın wing commander oyunu için yaptığı filmi.

http://www.imdb.com/title/tt0131646/?ref_=nv_sr_1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OOOOOO -- 12 Ocak 2014; 19:20:00 >
  • 213.142.144.223 bu adreste kimse yokmu , en azindan bugun birkisiy bile rastlamadim acik ama aktif degil sanirim.Bu oyunu belliki TR de cok az kisi oynayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

Evet olacvakmis , hatta gemiyide ele gecirebilecekmisiz.

İstasyon benzeri yerlerde fps görüntüleri vardı ama gemi elegeçirme yok diye biliyorum.
  • Evet gezegenlere inme var baya bir iniş noktasıda olacak. İndikten sonra tüccarları gez, bara uğra görev al vesaire bu tarz şeyler olacak. Gezegende çatışmada olacaktı sanırım.

Gemi ele geçirme var. Hatta bazı gemiler sırf bunun için tasarlandı. Diğer geminin gövdesini delip doğrudan içeri girebilmek için. Ondan sonrası kimin daha iyi nişan aldığına bağlı. Küçük gemilerde curcuna olur bu tabi.
  • Hayirlisiyla bende gemimi alip hangarima giris yaptim.

Nick ll Gemi ll Hangar

Fa1co ll Aegis Dynamics (AEGS) Avenger ll Business Hangar

Star Citizen Turkiye (SCT) - TS3 ; 213.142.144.223 Butun Turk oyunculari bekliyoruz zaten cok az kisiyiz birlikten kuvvet dogar.

"archVillain" mumkunse imzani ilk mesaja ekleyebilirmisin , belki benim gibi beyenip SC oynamayi dusunenler imzasina eklemek isteyenler olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killnOd -- 15 Ocak 2014; 10:35:22 >
  • Ekledim.

İmza kodu şu

[center][image]https://store.donanimhaber.com/2e/3c/92/2e3c92c9da833284b9201926066810ee.png[/image][/center]
  • quote:

The Star Citizen Organizations page is now available. With the launch of Organizations, Star Citizen’s backers can create their own groups which will eventually transition to the persistent universe.

Hayırlı olsun
  • organizasyon işi hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanay54

quote:

The Star Citizen Organizations page is now available. With the launch of Organizations, Star Citizen’s backers can create their own groups which will eventually transition to the persistent universe.

Hayırlı olsun

Harika olmus , hadi bakalim hayirlisi diyelim.
  • Çok hoş olmuş.
  • Hareketlenmeler artar artık.

Bu organizasyonu kuran burdan mı?https://robertsspaceindustries.com/orgs/JEUNETURKS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobo. -- 22 Ocak 2014; 8:46:51 >
  • Hareketlenme ki ne hareketlenme.

İlk günden kurulan ve aşağıdaki üye sayılarına ulaşan organizasyonları görünce

• oyun güzelmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gangsters Paradise

oyun güzelmi ?

Oyun muhtesem olacak deniyor.

Bu arada Jeune Turk u ilk kez goruyorum.Bugune kadarki butun Turk klanlarina ulastik ama bunu ilkez gordum gozumuzden kacmis demekki.Zaten cok az Turk oyuncu var yabancilar yuzlerce kisiden olusmus klanlar kuruyorlar , o yuzden tek cati altinda toplanmayi oneriyorum.SCT kurulabilir.

ilgilenenler icin TS3 adresi ; 213.142.144.223

http://blackrift.eu/?lang=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killnOd -- 22 Ocak 2014; 13:39:06 >
  • killnOd kullanıcısına yanıt
    ( TS 3 adresi :213.142.144.223 ) Bu adres faal ve şu anda bayağı arkadaş takip ediyoruz.
    gündüzleri malum insanlar işlerin deler genellikle şu an için 20:00 - 22:00 saatleri arasında muhakkak birini bulursun.
    hatta buraya uğramayan "SC" kullanıcıları da bu adresi ziyaret etmekdeler. bayağı muhabbet oluyor.
    bu siteden de arkadaşlar mevcutlar.oyun hakkında çok şey konuşuyoruz.
  • Baska sirket kuran varsa buradaki oyunculardan buraya yazsin lutfen.Buradaki oyunculari tek bir sirket altinda toplarsak anca rekabet edebiliriz.
  • O kadar para topladılar. Bir sistem eklicez 1 milyon dolar lazım lafı artık inandırıcı gelmemeye başladı. Gemilerde az ama öz olsun yeter. Sadece uzay savaşı uzun vadede insanları baymaya başlar. Gecen yapımcıların kendi aralarında savaştığı videoyu izlerken sıkıldım açıkcası. Çok yavan geldi. Bu saatten sonra para isteyeceklerse aşağıda anlattığım özellikleri eklemeleri lazım. Bu kadar parayla aşağıda anlattığım gibi çok rahat oyun yapılır.

Oyun çıktıktan sonra inşallah gezegenlere özel ek paket tarzı şeyler çıkar. Acaba diyorum şöyle minecraft tarzı gezegenler yapıp içinde rastgele şeyler oluşsun bizde gemimizi oraya indirip içinde araştırma tarama yapalım fps modunda... Biraz daha açmak gerekirse bir koruma altında olan gezegenler olacak, yani bunlara mecbur otomatik iniş yapmak zorunda olucaz, oralarda medeniyet olucak haliyle belli bir ülkeye yada artık neyse ona bağlı olucak, özgürce her yerine giriş yapamayacağımızdan oralara otomatik iniş seçeneği olucak. Ama birde galakside başıboş medeniyetten uzak rastgele gezegenler olacak, hiç bir factiona bağlı olmayan, bunların içine gemimizi istediğimiz yerden indirecez manuel yani. bu gezegenlerde olsa olsa değişik canavar türleri olacak, fps modunda bunlarla uğraşacaz, madenler kaynaklar falan olacak ama tabi öyle çok olmayacak. Terk edilmiş üslerde olucak tabi, terk edilmiş üslerde ölmüş personellerin silahlarını yağmalıyacağız, bazı üsler büyük ve derin koridorlardan oluşacak ama içeriye girmek yürek ve ışık kaynağı isteyecek, artık bozulan ışık sistemini tamir edipmi ilerleriz bu esrarengiz koridorlarda yoksa fenerimizle sadece önümüzü görücek kadarmı o bize kalmış. Gezegende keşif yaparken buranın çok tehlikeli yaratıklarla dolu olduğunu fark edecez lakin iş işten geçmiş olacak, Alien filmdeki yaratıklar gibi korkunç ve çevik canavarlar güruhu bizi çoktan fark etti hatta bizi köşeye sıkıştıracak kadar güçlü ve çok olacaklarından mecbur gemimize doğru koşacaz, gemiye koşarken arkamızdan gelenlere ateş ederek bir kısmını durdurabiliriz lakin fayda etmiyor çok kalabalıklar.(böyle bir gezegeni ilk defa keşif ettiğimiz için tecrübesizlikten nasıl hareket etmemiz gerektiğini bilmiyorduk tabi, bir daha ki sefere daha donanımlı geliriz, çünkü etrafta yağmalanacak bir sürü maden, düşmüş gemiler, terk edilmiş üsler vs vs olabilir)Gemimize can havliyle ulaştık kapıdan içeri girip hemen kapısını kapatmak için düğmeye koştuk ve bastık, tabi geminin kapısı ağır olduğu için birden kapanmıyor biraz saniyeler alıyor o sırada da içeri girmeye çalışan canavarlara tüm cephanemizi boşaltıyoruz derken nihayet kapı COS! diye buharlar çıkartarak kapandı. İçimiz biraz rahatladı derken geminin camlarından ne görelim canavarlar geminin üstüne altına her yerine çıkmış içeriye girmeye çalışıyorlar, bazı asidik zehre sahip yaratıklar zehirlerini geminin zırhını delmek için püskürtüp duruyor, geminin hasar analiz bilgisayarından uyarı gelmeye başladı(Geminin zırhında aşırı ısınmadan dolayı erime başlıyor uyarısı)Canavarların korkunç sesleri ve saldırıları karşısında can havliyle dümene geçiyoruz ve motorları çalıştırıyoruz, motorlar yavaşdan ısınmaya ve ses artmaya başlıyor, makine dairesinden gelen motor sesleri bizi motive etmeye başlıyor, motorlar iyice ısınırken dışarıya yüksek ateş yayıyor ve motorun arkasındaki yaratıklar direk yanıyor. Adrenalin seviyemiz yüksek bu arada, gemiyi kaybetmek var, canavarlar her an zırhı delip içeri girebilir, nihayet motorlar tam güce ulaştı kalkış için diğer işlemleride yaptıktan sonra hafiften yalpalayarak yukarı yükseliyor yaratıklar bir bir aşağı düşüyor ve ölüyorlar, gemiye tutunmayı başaranlar atmosferden çıkarken yanıyor. hatta o başıboş gezegenlerde oyuncular birbirleriyle karşılaşıp gemi savaşları yapabilmeliler, yere indilerse yerde birbiriyle çatışmalılar, hatta bazıları gemisini bir yere bırakıp kaynak aramaya gittiğinde o kişinin gemisinin terk edilmiş bir vaziyette bulan başka bir oyuncu o gemiyi soyabilmeli veya kaçırabilmeli.(tabi gemiyi bırakıp giden oyuncu geminin kapılarını kitlemiş olarak gidecek, eğer unutkansa açıkta bırakmış olabilir ama kitliyse o kapıyı açmak için özel alet ve edavatın olması gerekicek, eğer yoksa o gemi terk edilmiş olsada çalınamıyacak, kilitli kapıyı açmak için gereken alet veya edevatta öyle kolay elde edilmemeli, belirli zor veya uzun görevlerden sonra öyle alet ve edevatlar elde edilebilmeli.Bazı gemilerse terk edilmiş olsada diğer oyuncunun alet edevatı olsada çalınamamalı, bazı dediğim gemiler yapısı itibariyle yerden kapısı çok havada kalıcak, çünkü geminin ayaklıkları uzun olacak ve gemi büyük olacağından kapısı asansör sistemli olacak bunları yerden çalmak imkansız olacak, e kaliteli ve büyük gemininde koruması sağlam olacak haliyle, yerden çalınmaya müsayitler prototip videosunda kullanılan tek kişilik merdivenli gemiler olabilir.. çalamadığı gemiyi madem bana yar olmadı deyip düşman oyuncu kendi gemisiyle patlatabilir tabi. yada kendi gemisini havada bırakıp(otomatik pilot yada kendi arkadaşına sürdürtebilir) halatla yerde duran geminin üstüne inip biryerden kapağını açıp içinemi girmeli.. oo aklıma geldikçe geliyor en iyisi oyun yapımcısına bırakmak nede olsa benim düşünmem birşeyi değiştirmeyecek :D) gemisi giden oyuncu ise bağlı olduğu factiona yardım çağrısı gönderip kendini ordan aldırtabilir, sigortası varsa aynı gemiden bir tane daha verilir. ileriki yıllarda böyle şeyler ekyebilirler aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SurlarÖnünde -- 22 Ocak 2014; 18:16:20 >

• SurlarÖnünde kullanıcısına yanıt
    istedikleri parayi topladilar ama simdik her 1milyonda ne istersiniz diye anket yapip istenen rakama ulasilinca oyuna onu ekliyorlar.
  • SurlarÖnünde kullanıcısına yanıt
    1 sistem ekleyeceğiz 1 milyon lazım demiyorlar. Bu para oyunun genel yapımı için kullanılacak fakat yinede stretch goal ekleyelim mantığı ile var onlar. Defalarca söylediler bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 22 Ocak 2014; 19:55:30 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.