Şimdi Ara

Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.247
Cevap
44
Favori
94.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aurora LN, güzel seçim. Yalnız paket olarak alın, direk gemiyi alırsanız oyun olmadan sadece gemi bir işe yaramaz.

1000 UEC'yi 1$ olarak hesaplarsan, güncel fiyatlarla karşılaştırıp kaba taslak bir fikre sahip olabilirsin. Tabi şuan için tahminden öteye gidemez. Taşıyacağımız 10 ton kargo ne kadar gelir getirecek, taşıdığın materyalin birim değeri nedir, zamanından önce teslimatı gerçekleştirdiğinde ek bonus alabilecek miyiz? Oyun çıkınca netleşir herşey.

Elbette kullanıcı dostu olacaktır ama unutmamak gerekir ki SC bir simülasyon. CIG dengesini iyi ayarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobo. -- 29 Aralık 2013; 16:20:19 >
  • evet arkadaşlar benide listeye ekleyebilirsiniz, aldık bakalım bir paket

oyundaki nickim DarthVersius, gemi RSI Aurora LN , fakir hangarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veotaar -- 30 Aralık 2013; 1:27:48 >
  • Hadi hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.ulus

Cevabınız için teşekkür ederim.

Ben oyunda savaşmayı değilde, ticaret ve madencilik yapmayı isterim, savaşmaktan ziyade bunlar daha çok ilgimi çekiyor. O zaman ben bir aurora LN alayım.

Merak ettiğim bir konu daha var, tabi henüz oyun çıkmadığından bilemeyiz ama, mesela yeni bir gemiyi alabilecek kadar UEC biriktirebilmek ne kadar zor olacak, yani ne kadar zaman gerektirecek.

Bir sorum daha var, gemileri kullanmanın zorluğu nasıl olacak, tamamen bir uçuş simülatörü zorluğunda mı olacak yoksa biraz daha kullanıcı dostu bir sürüş zorluğu mu olacak? İniş yapayım derken gemiyi patlatmayalım

Bu arada yolunu kesip haraç isteyen korsanları ya da onlara karşı tutacağın korumalara vereceğin ücreti de düşünmelisin....Macera var yani :)

• İlk başlarda yapacak risksiz kolay işler de vardır umarım

bu arada bu korsan ve koruma dedikleriniz,sizin benim gibi başka oyuncular mı olacak yoksa AI mı olacak? Oyunda bu kadar detay olması hoşuma gitti ayrıca

yalnız hangar modülünden anladığım kadarıyla, benim pc yetmeyecek bu oyunu akıcı bir şekilde çalıştırmaya. Gerçi oyun henüz alpha sürümünde bile değil, 2015 i bulur çıkması, o zamana kadar yeni pc alırım heralde
  • freelancer yükleyip discovery serverde toplaşsakmı
  • Benide ekleyin o zaman hiç buraya bakmamıştım açıkçası denk geldi.
    Uzun zaman önce DIGITAL MERCENARY paketini satın almıştım. RSI Aurora MR vs birşeyler var. Hangarın cinsi nedir bilmiyorum.

NOT: @Vuque burda da buluştuk Oyun çıktımı görüşelim.
  • Düşündüğümden kalabalığız it dalaşı bir gelsin canlanırız iyice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanay54

Benide ekleyin o zaman hiç buraya bakmamıştım açıkçası denk geldi.
    Uzun zaman önce DIGITAL MERCENARY paketini satın almıştım. RSI Aurora MR vs birşeyler var. Hangarın cinsi nedir bilmiyorum.

NOT: @Vuque burda da buluştuk Oyun çıktımı görüşelim.

Görüşelim mutlaka Serkan, güzel bir tesadüf oldu burada da buluşmak

• quote:

Orijinalden alıntı: y.ulus

İlk başlarda yapacak risksiz kolay işler de vardır umarım

bu arada bu korsan ve koruma dedikleriniz,sizin benim gibi başka oyuncular mı olacak yoksa AI mı olacak? Oyunda bu kadar detay olması hoşuma gitti ayrıca

yalnız hangar modülünden anladığım kadarıyla, benim pc yetmeyecek bu oyunu akıcı bir şekilde çalıştırmaya. Gerçi oyun henüz alpha sürümünde bile değil, 2015 i bulur çıkması, o zamana kadar yeni pc alırım heralde

korsan koruma polis vs oynayacak oyuncular var hatta forumlarda bu amçara yönelik guildler şimdiden kurulmuş....
    https://forums.robertsspaceindustries.com/categories/guilds-squadrons

evet pc konus sıkıntı 8GB ram olmadan çalışmıyor ...iyi bir makina gerek ben pc yenileme işini biraz daha erteledim bu yüzden.

• Hayır, Geminizi kaybetmeyeceksiniz
    Oyun içinde Topladığınız oyun paraları ile Sigorta alma imkanınız olacak ve geminize ilave sigorta yapmış olacaksınız.Alfa teste katılmanızı tavsiye ederim orada kazandığınız oyun paraları sanırım sonunda geri alınmayacak bu da size artı bir avantaj olacak
    Oyun hakkında daha detaylı bilgilendirme istersen Team Speaker 3 ile 213.142.144.223 adresine bağlan Akşam 20:00 22:00 arası uğra konuşalım.
  • Star Citizen için bu kadar insan burada yazıyoruz:
    Adamlar guruplar kurmuşlar ve görev paylaşımını bile bitirmişler oyunu bekliyorlar.
    Bence bizimde bir araya gelme zamanımız geldi, ya adres verin gelelim konuşalım yada Team speaker 3 için 213.142.144.223 Adresine Akşamları 20:00 dan sonra uğrayın orada oluyoruz girin ama bekleyin Burası buluşma adresiimiz olsun.Sesli görüşüp fikirlerimizi
    paylaşalım.Büyük gemisi olan arkadaşlar var o gemileri kullanmak için klanlara ihtiyaç olacak.Bekliyoruz.( Gündüzleri de uğrayabilir TS yi kullanabilirsiniz., yada buradan gününü ve saatini yazışalım Toplanalım )

Biz şu an 4 Kişi olduk akşamları bir araya gelmeye çalışıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaptan-Nemo -- 4 Ocak 2014; 17:53:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaptan-Nemo

Star Citizen için bu kadar insan burada yazıyoruz:
    Adamlar guruplar kurmuşlar ve görev paylaşımını bile bitirmişler oyunu bekliyorlar.
    Bence bizimde bir araya gelme zamanımız geldi, ya adres verin gelelim konuşalım yada Team speaker 3 için 213.142.144.223 Adresine Akşamları 20:00 dan sonra uğrayın orada oluyoruz girin ama bekleyin Burası buluşma adresiimiz olsun.Sesli görüşüp fikirlerimizi
    paylaşalım.Büyük gemisi olan arkadaşlar var o gemileri kullanmak için klanlara ihtiyaç olacak.Bekliyoruz.( Gündüzleri de uğrayabilir TS yi kullanabilirsiniz., yada buradan gününü ve saatini yazışalım Toplanalım )

O adamlar sizin gibi düşünüp sadece konuşsalardı onları klanlarını guildlerini kurduklarını iş bölümü yaptıklarını vs öğrenemezdik değil mi?
    Dolayısıyla herkes TSda konuşmak istmeeyebilir yazmak isteyebilir....Bu nedenle daha düzenli olması açısından bir site ya da forum oluşturmak daha mantıklı

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    Tamam ben de onu söylüyorum zaten
    Kurun bir site gelelim, yada gelin konuşalım nasıl bir site kurulacaksa onu da konuşalım halledelim
    eğer yapmıyacaksanız zaten sanırım böyle bir mesaj yazmazdınız.Bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaptan-Nemo -- 4 Ocak 2014; 17:43:50 >
  • Daha oyunun çıkmasına 1 1,5 sene var o gruplar falan dağılır çoğu. Oyundan görüntüler falan çıktıkça gaza gelip zaten kurarız grupları vs. Şuan için çok erken.
  • Oyun Orjinalinde 2014 Eylül ayında başlıycak yani bu sene Ama katılım yoğunluğu ve istekler 3 Ay içeriisinde Alfa testlere başlanacak konuşmaları forumlarında geçiyor ki aslında bu ocak da başlıyordu, kötü bir başlangıç yapmamak için ertelendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaptan-Nemo -- 4 Ocak 2014; 19:47:16 >
  • quote:

Oyun Orjinalinde 2014 Eylül ayında başlıycak yani bu sene Ama katılım yoğunluğu ve istekler 3 Ay içeriisinde Alfa testlere başlanacak konuşmaları forumlarında geçiyor ki aslında bu ocak da başlıyordu, kötü bir başlangıç yapmamak için ertelendi.

o dog fight modülü alfa 2014 son çeyrek diye biliyorum
  • quote:

Tamam ben de onu söylüyorum zaten
    Kurun bir site gelelim, yada gelin konuşalım nasıl bir site kurulacaksa onu da konuşalım halledelim
    eğer yapmıyacaksanız zaten sanırım böyle bir mesaj yazmazdınız.Bekliyorum

Kuracağım iiçin değil bu sistemin daha sağlıklı ve kalıcı olduğunu düşündüğümGeçen sene bir TR sitesi ve forumu vardı kapanmış....Şu an sadece facebookta bir gurup var
    https://www.facebook.com/groups/scturk/?fref=ts
    Site için biraz daha beklenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilonsahiden -- 4 Ocak 2014; 22:58:58 >

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    Yaşınızı bilmiyorum ben 57 yaşındayım bu güne kadar yapamıyacağım şeylerin söyleminde bulunmadığım için hayatında başarılı olmuş bir insanım.hiçbir zaman kendim yapamıyacağım bir şeyi konu etmedim, hep dinledim ve başkalarının yaptıklarını gözledim eğer bir katkıda kendim bulunuyorsam müdahil oldum.yoksa dahil oldum birlikteliğin sağlanmasına gayret ettim.
    yukarıda adresini verdiğim TS 3 adresi önce TS 2 olarak vardı şimdi de TS 3 olarak devam ediyor ( TS3 Adresi: 213.142.144.223 ) tam 4 yıldır kullanım da.Aklıbaşında gençler iletişsin diye kurulmu kişisel bir çıkar güdülmeyen oyun için olmadığın da bile belirli günlerde insanların toplandığı ve sohbet ettiği bir adres.Bu adres aklı başında düzgün kullanabilecek herkese açıktır.Dün böyleydi bugün de böyle.Şu an için bu adrese Daha önce Dark Orbit ve Battle Star Galactica'da Anatollian adında Klanlar oluşturmuş bu oyun için bir gurup bir araya gelmeye çalışıyorlar, ben de onlara dahil oldum yardımcı olmaya devam ediyorum.Bu oyun için 2 Adet Orta sınıf ( Constallation ve Freelancer ) büyük gemi vemcut diğer arkadaşlar ise şu an Aurora ile dahiller.Gün içi özellikle Saat 20:00 ile 22:00 arası uğrayıp selam veririz gelişme var ise paylaşırız kalan kalır kalmıyan günlük işlerine bakar.
    Şimdi, organize olmak için diğer oynadığınız oyunları eğer isterseniz bu TS de oynaya bilirsiniz ki bağlantı olsun. Star Citizen için ise konusunda deneyimli olan gençlere yardımcı olurum site kurulacak sa kurarız.
    Yapmıyacağım hiçbir şeyi ne konu ederim ne de söylemin de bulunurum.Başkalarının yaptıklarını eleştşrmek benim işim değil,ben kendim ne yapabilirim ona bakıyorum.
    Verdiğiniz adres de yarın kapanırsa bunun için o arkadaşları da mı eleştirmemiz lazım.Tabii ki hayır. Çünki biz kendimiz ne yapabiliriz ona bakıyoruz vesselam.

Çalışmalarınız varsa yardımcı olurum yoksa Herkes buyrsun gelisin birlik olalım.

• quote:

Yaşınızı bilmiyorum ben 57 yaşındayım bu güne kadar yapamıyacağım şeylerin söyleminde bulunmadığım için hayatında başarılı olmuş bir insanım.hiçbir zaman kendim yapamıyacağım bir şeyi konu etmedim, hep dinledim ve başkalarının yaptıklarını gözledim eğer bir katkıda kendim bulunuyorsam müdahil oldum.yoksa dahil oldum birlikteliğin sağlanmasına gayret ettim.
    yukarıda adresini verdiğim TS 3 adresi önce TS 2 olarak vardı şimdi de TS 3 olarak devam ediyor ( TS3 Adresi: 213.142.144.223 ) tam 4 yıldır kullanım da.Aklıbaşında gençler iletişsin diye kurulmu kişisel bir çıkar güdülmeyen oyun için olmadığın da bile belirli günlerde insanların toplandığı ve sohbet ettiği bir adres.Bu adres aklı başında düzgün kullanabilecek herkese açıktır.Dün böyleydi bugün de böyle.Şu an için bu adrese Daha önce Dark Orbit ve Battle Star Galactica'da Anatollian adında Klanlar oluşturmuş bu oyun için bir gurup bir araya gelmeye çalışıyorlar, ben de onlara dahil oldum yardımcı olmaya devam ediyorum.Bu oyun için 2 Adet Orta sınıf ( Constallation ve Freelancer ) büyük gemi vemcut diğer arkadaşlar ise şu an Aurora ile dahiller.Gün içi özellikle Saat 20:00 ile 22:00 arası uğrayıp selam veririz gelişme var ise paylaşırız kalan kalır kalmıyan günlük işlerine bakar.
    Şimdi, organize olmak için diğer oynadığınız oyunları eğer isterseniz bu TS de oynaya bilirsiniz ki bağlantı olsun. Star Citizen için ise konusunda deneyimli olan gençlere yardımcı olurum site kurulacak sa kurarız.
    Yapmıyacağım hiçbir şeyi ne konu ederim ne de söylemin de bulunurum.Başkalarının yaptıklarını eleştşrmek benim işim değil,ben kendim ne yapabilirim ona bakıyorum.
    Verdiğiniz adres de yarın kapanırsa bunun için o arkadaşları da mı eleştirmemiz lazım.Tabii ki hayır. Çünki biz kendimiz ne yapabiliriz ona bakıyoruz vesselam.

Çalışmalarınız varsa yardımcı olurum yoksa Herkes buyrsun gelisin birlik olalım.
    quote:

Orijinalden alinti: Kaptan-Nemo

Yasinizi bilmiyorum ben 57 yasindayim bu güne kadar yapamiyacagim seylerin söyleminde bulunmadigim için hayatinda basarili olmus bir insanim.hiçbir zaman kendim yapamiyacagim bir seyi konu etmedim, hep dinledim ve baskalarinin yaptiklarini gözledim eger bir katkida kendim bulunuyorsam müdahil oldum.yoksa dahil oldum birlikteligin saglanmasina gayret ettim.
    yukarida adresini verdigim TS 3 adresi önce TS 2 olarak vardi simdi de TS 3 olarak devam ediyor ( TS3 Adresi: 213.142.144.223 ) tam 4 yildir kullanim da.Aklibasinda gençler iletissin diye kurulmu kisisel bir çikar güdülmeyen oyun için olmadigin da bile belirli günlerde insanlarin toplandigi ve sohbet ettigi bir adres.Bu adres akli basinda düzgün kullanabilecek herkese açiktir.Dün böyleydi bugün de böyle.Su an için bu adrese Daha önce Dark Orbit ve Battle Star Galactica'da Anatollian adinda Klanlar olusturmus bu oyun için bir gurup bir araya gelmeye çalisiyorlar, ben de onlara dahil oldum yardimci olmaya devam ediyorum.Bu oyun için 2 Adet Orta sinif ( Constallation ve Freelancer ) büyük gemi vemcut diger arkadaslar ise su an Aurora ile dahiller.Gün içi özellikle Saat 20:00 ile 22:00 arasi ugrayip selam veririz gelisme var ise paylasiriz kalan kalir kalmiyan günlük islerine bakar.
    Simdi, organize olmak için diger oynadiginiz oyunlari eger isterseniz bu TS de oynaya bilirsiniz ki baglanti olsun. Star Citizen için ise konusunda deneyimli olan gençlere yardimci olurum site kurulacak sa kurariz.
    Yapmiyacagim hiçbir seyi ne konu ederim ne de söylemin de bulunurum.Baskalarinin yaptiklarini elestsrmek benim isim degil,ben kendim ne yapabilirim ona bakiyorum.
    Verdiginiz adres de yarin kapanirsa bunun için o arkadaslari da mi elestirmemiz lazim.Tabii ki hayir. Çünki biz kendimiz ne yapabiliriz ona bakiyoruz vesselam.

Çalismalariniz varsa yardimci olurum yoksa Herkes buyrsun gelisin birlik olalim.

57 mi
    ciddi misiniz?

edit: 36 milyona ulastik bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OOOOOO -- 6 Ocak 2014; 9:57:00 >

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.