Şimdi Ara

Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.247
Cevap
44
Favori
94.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: archVillain

1 sistem ekleyeceğiz 1 milyon lazım demiyorlar. Bu para oyunun genel yapımı için kullanılacak fakat yinede stretch goal ekleyelim mantığı ile var onlar. Defalarca söylediler bunu.

Aynen bu şekilde hatta bence o sistemleri falan zaten ekleyecekler de işte öylesine koyuyorlar Yalnız birşey dikkatimi çekti en az 1000 dolar her saat bağış oluyor bence orda da birşey var yani her saat kim ne alıyor o kadar anlamadım. Önceden yapılan bağışları yavaş yavaş ekliyor olabilirler.
  • Şu gurupta buradaki arkadaşların galiba
    TS adresi verdiklerine göre :)
    https://robertsspaceindustries.com/orgs/ANATOLIAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanay54

Hareketlenme ki ne hareketlenme.

İlk günden kurulan ve aşağıdaki üye sayılarına ulaşan organizasyonları görünce

Birden oluşmadı o gruplar...Taa yaz aylarından beri RSI forumlarında guruplaırnı oluşturdu hatta RP yapmaya başladı adamlar...Bu organizasyon duyurusu ve sistemiyle sadece biraz daha kendilerine ait sayfaları olmuş oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

Şu gurupta buradaki arkadaşların galiba
    TS adresi verdiklerine göre :)

Dogrudur butun Turkleri toplamaya calisiyoruz sizleride bekliyoruz TS surekli aktiftir.

Ayrica buradaki arkadaslarada invite yolladim , onayinizi bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killnOd -- 22 Ocak 2014; 23:14:07 >

• BU oyun hakkında beni detaylı bilgilendirecek olan birisi var mı acaba?Merak ettiğim şey nasıl giriş yapabileceğimiz ve para yatırmamız gerekli mi değil mi ?Pay to win yüzünden oyunun karalandığını görüyorum çeşitli yerlerde.Umarım parası olanın güçlü olacağı bir oyun değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unreal Nerd

BU oyun hakkında beni detaylı bilgilendirecek olan birisi var mı acaba?Merak ettiğim şey nasıl giriş yapabileceğimiz ve para yatırmamız gerekli mi değil mi ?Pay to win yüzünden oyunun karalandığını görüyorum çeşitli yerlerde.Umarım parası olanın güçlü olacağı bir oyun değildir.

Bu oyunda pay to win nasıl olacakki alacaksın gemini çıkacaksın uzaya ticaret hunting vs yapacaksın zaten pingler malum türkiyeden bence dog fight oalyına girmek saçma olur. Ben mesela kendi halinde ticaret yapmayı düşünüyorum fazla atraksiyona girmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

quote:

BU oyun hakkında beni detaylı bilgilendirecek olan birisi var mı acaba?Merak ettiğim şey nasıl giriş yapabileceğimiz ve para yatırmamız gerekli mi değil mi ?Pay to win yüzünden oyunun karalandığını görüyorum çeşitli yerlerde.Umarım parası olanın güçlü olacağı bir oyun değildir.

Bu oyunda pay to win nasıl olacakki alacaksın gemini çıkacaksın uzaya ticaret hunting vs yapacaksın zaten pingler malum türkiyeden bence dog fight oalyına girmek saçma olur. Ben mesela kendi halinde ticaret yapmayı düşünüyorum fazla atraksiyona girmem.

Ben oyuna nasıl giriş yaparım ne kadar neye ödemem gerekir hiç birini bilmiyorum.Sadece pay to win olduğuna dair birşeyler duydum o kadar.Öğrenmek adına sormuştum sorumu.Cevaplayabilirseniz sevinirim

• Unreal Nerd U kullanıcısına yanıt
    Bu oyunda aylik odeme yok.Haliyle birkere oyunu almaniz yeterli.Ayrica oyunda parayla satilan gelismis silahlar vs hepsini cikardiginiz maden vs... bunlarlada yapabileceksiniz.Ama para verip silah vs ye daha hizli ulasabilirsiniz.

Bu oyuna sahip olmak icin en az 40$ lik bir odeme yapmaniz gerekiyor.40$ in altindaki gemilerde ise alpha ve beta yok sadece oyunun 2016 cikacak full surumune sahip oluyorsunuz.Haliyle almisken 40$ ve yukarisi alpha ve beta ya sahip gemileri almanizi tavsiye ediyorum.
  • quote:

quote:

herkes aynı düşünüp dog fight olaylarına girmezse yani kimse savaşçı olmazsa ticari gemilerimizi kim koruyacak :)
    Freelancerda 2-3 hesap açıp biriyle polis diğeriyle tüccar olabiliyorduk...Bun da da mümkün olur mu acaba? Herhalde para verip 2.hesap açtırılabilir.

• killnOd kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için 40 dolarda gayet makul duruyor.Yakın zamanda almayı düşünüyorum.
  • quote:

Teşekkürler bilgilendirme için 40 dolarda gayet makul duruyor.Yakın zamanda almayı düşünüyorum.

Hatta size 40$ lik geminin linkinide yazayim.

https://robertsspaceindustries.com/store/316-aurora-mr
  • Ömür boyu sigortalı gemiler acaba daha fazla para eder mi? Satsak
  • quote:

Ömür boyu sigortalı gemiler acaba daha fazla para eder mi? Satsak

Oyunu daha kac yil oynayacagimiz bile belli degil.Omur boyu gemiye o kadar para verilmez ama iyi bir fiyat veren varsa satilabilir.
  • ilonsahiden kullanıcısına yanıt

Bu linkden üye olun ekibe katılın figter alan arkadaşlar var hepimiz biribirimizi koruyabiliriz.

Biz gurup olarak sadece konuşmuyoruz oluşum halindeyiz buradan yazma çabalarımıza şahit olan arkadaşlar bilirler.
    Tabii oyunun başlamasını beklersek iş işden geçmiş olacak, bunun için bizler görev pğaylaşımlarına başladık bile.Şu an anatolianturk.com sitesinin domaini satın alındı ve site çalışmalarına başladık çok yakın da orada görev bölümlendirmelerini yayınlamaya başlayacağız.
    Bence hareketlenme zamanı gelmiştir.bir an önce gurub'a katılın yada oluşmuş gurubunuz varsa birleşik guruplar olarak hareket etmek için Team Speaker 3 : 213.142.144.223 adresine gelin konuşalım sitede size de bir yer ayıralım. yanlız oynanacak bir oyun değil, o nedenle iyi düşünüp guruplaşmaya başlayın, yada gelin dahil olun, gurubunuzla gelin, ya da tek, bekliyoruz.

TS ye muhakkak uğrayın çünki yeni bilgisayar kurmak isteyen arkadaşlar'a fikir olarak yardımcı oluyoruz.Elinizdeki bilgisayar oluşumlarını konuşup durumu hakkın da öneriler de bulunuyoruz.

Bu arada oyunun Türkçe açıklama çevirisi de zamanla anatolianturk.com sitesinden yayınlanacaktır

Bu arada ilonsahiden kardeşimiz Aramıza hoş geldin TS ye muhakkak uğra konuşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaptan-Nemo -- 23 Ocak 2014; 23:44:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaptan-Nemo

Bu linkden üye olun ekibe katılın figter alan arkadaşlar var hepimiz biribirimizi koruyabiliriz.

Biz gurup olarak sadece konuşmuyoruz oluşum halindeyiz buradan yazma çabalarımıza şahit olan arkadaşlar bilirler.
    Tabii oyunun başlamasını beklersek iş işden geçmiş olacak, bunun için bizler görev pğaylaşımlarına başladık bile.Şu an anatolianturk.com sitesinin domaini satın alındı ve site çalışmalarına başladık çok yakın da orada görev bölümlendirmelerini yayınlamaya başlayacağız.
    Bence hareketlenme zamanı gelmiştir.bir an önce gurub'a katılın yada oluşmuş gurubunuz varsa birleşik guruplar olarak hareket etmek için Team Speaker 3 : 213.142.144.223 adresine gelin konuşalım sitede size de bir yer ayıralım. yanlız oynanacak bir oyun değil, o nedenle iyi düşünüp guruplaşmaya başlayın, yada gelin dahil olun, gurubunuzla gelin, ya da tek, bekliyoruz.

TS ye muhakkak uğrayın çünki yeni bilgisayar kurmak isteyen arkadaşlar'a fikir olarak yardımcı oluyoruz.Elinizdeki bilgisayar oluşumlarını konuşup durumu hakkın da öneriler de bulunuyoruz.

Bu arada oyunun Türkçe açıklama çevirisi de zamanla anatolianturk.com sitesinden yayınlanacaktır

Bu arada ilonsahiden kardeşimiz Aramıza hoş geldin TS ye muhakkak uğra konuşalım.

Hoşbulduk :) Daha önce de söylediğim gibi şu an TS'e gelme imkanım gelsem de kalma imkanım pek yok....Ama şimdiden organizasyonu kurup herkesin rolüne yavaş yavaş alışması mümkün...Bunun için TS dışında iletişim yolları da denenmeli....Forum site vs...
    Madem ping vs den dolayı ticaret ağırlıklı bir guild olacak
    Aşağıdaki gibi bir iş bölümü bana uygun geldi.
    https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/12957/mercenaries-windbourne-highlanders-aerospace-division-recruiting#latest
    ya da şöyle
    https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/12957/mercenaries-windbourne-highlanders-aerospace-division-recruiting#latest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilonsahiden -- 24 Ocak 2014; 11:00:33 >

• organizasyonda son durum

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/13496-Organizations-On-The-Grow

2 örnek organizasyon verilmiş

Adamlar şimdiden uzayı parsellemeye başlamışlar ... üye sayılarıda fazla yok .... ama tarihlerini bile yazmışlar
    https://robertsspaceindustries.com/orgs/TCFT

https://robertsspaceindustries.com/orgs/SIGMA

• Yanlız atmosfer harika eğer bu şekilde olacaksa oyun

Şu özellikle çok hoşuma gitti

• Oyundan ziyade ekran kartlarinin gucu cok onemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

Oyundan ziyade ekran kartlarinin gucu cok onemli.

Bizim makina fotoğraflarını bile zor açıyor oyunu nasıl açacak :D Seneye sonbahar gibi yenilemeyi düşünüyorum... En az 8 GB ram olan bir makina istiyor oyun tabi, ekran kartıda epey yüksek ister herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

Oyundan ziyade ekran kartlarinin gucu cok onemli.

Bizim makina fotoğraflarını bile zor açıyor oyunu nasıl açacak :D Seneye sonbahar gibi yenilemeyi düşünüyorum... En az 8 GB ram olan bir makina istiyor oyun tabi, ekran kartıda epey yüksek ister herhalde.

Seneye sonbahar yani yaklasik 2 sene sonrami yenileyecen 2015 sonbahar oluyor seneye dersen.Yoksa bu sene sonbahar mi?

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.