Şimdi Ara

stanley 1.9 litre termos fırsatı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
20
Favori
46.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin ihtiyacına göre tabiki. Ama tek kullanacaksanız bu büyük gelir. Ama 6. 7 saatlik dış alanda 2 3 kişi için 2 lt tam ideal

• Satmak isteyen olursa, alabilirim.
  • Arkadaslar ben bir büyük birde kucuk termos aldim.Ingilizceye cok yabanci degilim ama yine de alirken hata yaptim.Alirken bir tanesini yaninda goturur getiririm diyordum o yuzden listedeki en küçük 1 qt ve en buyuk 2 qt lik termoslari aldim.Fakat listede en kucuk termoslar 1qt olan degilmis.Neyse bugun ilk olarak 1 qt olan termosum geldi.Boyutu oldukca büyük.Anladigim kadariyla 2qtlik de bununla ayni boyuttu ama sadece daha kalin.Yani 1qt alacaginiza alacaksaniz kesinlikle 2qt lik alin.Nerdeyse ayni fiyat zaten.Ha ben aldim ve yinede kullancam o ayri konu

Son olarak amazon harbiden cok saglam firmaymis ben bunu anladim

1-19 unda gelmesi beklenen kargom bugun geldi yani.iki gun once.Ve gun gun kargonun nerde olduğunu direk amazon.comda gorebildim

2-musteri hizmetleri her birseye yardimci oluyorlar ve konusma tarzlari ,bilgi birikimleri ve cabalari harika

2-Urun koli icinde 4 bi yandan yumsak havali posetlerle sarili halde gelmisti

Allah almak isteyipte alamayan herkese nasip etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caloom -- 17 Temmuz 2017; 17:58:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 1.4 qt olanından aldım sipariş tarihim 8 Temmuz bugun teslim edildi. Kargo vergi dahil 39.37 dolar tatilde kullanmak istediğim için büyük olanı beklemedim ama bunun hacmi de gayet yeterli.

stanley 1.9 litre termos fırsatı

• Ben yanlışlıkla 25oz modeli sipariş etmişim.Ürün geldi ama görseldeki tutamak üzerinde yok.İade etmek istedim ptt kargo 100tl'ye yakın tutar dedi.Sitede chat açmak istedim,chat bölümünü bulamadım.Yardımlarınızı bekliyorum.

• erkutozyasar E kullanıcısına yanıt
    İade yerine aldığınız fiyata satabilirsiniz.
  • 25 oz aldım,isteyene satabilirim.Fiyat 120 tl

• Şu anda $22.43 + $11.71 (kargo) seviyesine inmiş. Şu kargo biraz daha uygun olsa süper olurdu. ama yinede Türkiye fiyatının yarısına geliyor.
  • 21 dolar + 11 dolar kargo ile çok uygun bir seviyede şu anda, yaklaşık 117 lraya gelmiş oluyor 2QT olan, bu gerçekten çok iyi bir fiyat. Geçen hafta aynısını 36 dolara sipariş vermiştim, sanırım bir adet daha alacağım şimdi, birini sıcak diğerini soğuk kullanmak için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftadır takip ediyorum.son 3 gündür 24.33 $ dan 50 cent e yakın 4-5 defa fiyat düştü. Daha da düşeceğine inanıyorum. 20 $ A düşerse vereceğim sipariş enpara ile.

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Merhaba enpara ile ilgili nasıl bir satınalma gerçekleşiyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: aslan_kıral

Merhaba enpara ile ilgili nasıl bir satınalma gerçekleşiyor acaba?

Amazon veya aliexpress alışverişine 100 liraya 50 lira iade.son 6 ay boyunca ayın enparalısı olma şartı var.

Fiyat tekrar 50 cent düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 26 Temmuz 2017; 18:43:22 >
  • 2 kere benim sayemde dustu her siparisimden sonra kontrol ettim. 2 sindede fiyati dustu.

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 2 litrelik satmak isteyen varsa alırım.

• Yanına 4-5 dılarlık birşey ekleyince kargo bedava oluyor. 30 Euro sınırını da geçmemiş oluyor. Böyle almanın bir sakıncası var mı arkadaşlar. 11 dolar kargo vermektense daha karlı gibi.

• l.a.c.i.w.e.r.t kullanıcısına yanıt
    Adres olarak Türkiye seçtin mi?

Türkiye gönderiminde geçerli değil ücretsiz kargo.

• Fiyat çok çok iyi, haber verdiğiniz için teşekkürler

• Kargo seçerken öncelikli kargo mi standart kargo mu seçiyoruz

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.