Şimdi Ara

stanley 1.9 litre termos fırsatı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
20
Favori
46.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne kadar meraklısınız ahkam kesmeye, başkası yerine hüküm vermeye. herkes siz değil bunu kavramak lazım, sana sacma/gereksiz gelen başkasının hayat kurtaran ürünü olabilir. Burada bu kadar alan insan var, demekki o kadarda mantıksiz bir ürün değil, ya da bu kadar insan akilsiz bir sen akıllısın.

15 liralık Termos in ile mutluluklar dinleyeyim sana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ^Teacher^ kullanıcısına yanıt
    Hocam PTT ile iade edip ulaşmasını bekliyorsunuz. Size tavsiyem Amazon Chat ile durumu izah edin. Bir miktar para iadesi yaparlar zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zifiri34 kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir yardım istiyorsunuz?

Yapmanız gereken her alışveriş firmasında olduğu gibi üye olmak, ürün için deneme prime üyelik açıp sipariş geçtikten sonra deneme üyeliği iptal etmek.

Amazon nasıl üye okunur vs için forumda çok detaylı bir başlık var, oraya bakabilirsiniz.

• Arkadaslar aklima takildi.her yerde amazondan 25 dokar üstü kargo bedava deniyor ya ben iki tane urun aldim, toplamsa 30 kusur dola.kargo bedava mi olmaliydi?

Gerci ben iki ayri siparisle aldim.ornegin ikisini birden ayni anda alsaydim ozamanda vergi kesilecekti ? Kargoyu bedava getirebilir miydim merak ettim

• caloom kullanıcısına yanıt
    Tr gönderilerinde ücretsiz kargo yok, o söylediği Amerika alimlari için geçerli

• quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

Rahatladim teşekkürler bilgi icin

• Allahın termosu diyerek ucuz 30 50 tl civarı termoslardan aldım 2 tane..Birinin kapak mekanizması su sızdırmaya başladı, diğeri bir süre sonra termos özelliğini kaybetti, 1 sene bile geçmeden hemde..
    Babamlarda da alaaddin yani stanly termos vardı, onu gördüm. Babam 20 yıldan fazladır kullanıyor, üstü ezik dolu ama hala görevini yapıyor..Bunun yenisi varsa alayım dedim ve stanly aldım, kapattım konuyu..
    Buradaki fiyat da çok iyi bu arada..2. yi alabilirim..konu sahibine teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

Hocam Amazon.com'da ürünün Türkiye'ye gönderimi olmadığı yazıyor. Amazon.de'den mi sipariş veriyorsunuz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caloom

quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Bizim tam 27 yıllık Stanley marka termosumuz var beyler aşırı derece hoyrat kullanıma rağmen daha bana mısın demedi.

Anne ve babam balayında almışlar o günden beri avlarda pikniklerde kamplarda gezilerde ve bizzat acımasızca benim öğrenci evimde 4 yıl kullanıldı. Kardeşimde de el versiyonu var birkaç yıldır o da taş gibi.

Stanley dünyanın en büyük f/p efsanesidir benim gözümde.

Resim varmi 27 yillik termosun :) model ayni mi merak ettim

Hocam model neredeyse aynı mesajı favladım baba evine gidince yükleyeceğim buraya.

• Bu fotoyu Nisan ayında Atatürk'ün Şişli'deki evinde çektim. Şimdikilere benziyor ve sağlam duruyor.

stanley 1.9 litre termos fırsatı
  • Taa bilmem kac sene once dedem hacda almis biri zojirushi marka digeri peacock. İkisindede made in japan yaziyo. Peacock'u bilmiyorum zojirushi baya pahali ve kaliteli

• SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    Gönderim de bir sıkıntı yok, satıcı olarak Amazon.com u seçiyorsunuz değil mi.

Konu başlığı daki linke tıklarsanız oradan alabilir olmanız lazim

• İndirim devam ediyor mu. Bizdede penguen vardı, 2 senedir iyiydi bu yıl uzun süre sıcak tutmamaya başladı. Tahmini kaç günde gelir. Burasıda ali expres gibiyse sıkıntı

• CyberBot kullanıcısına yanıt
    Ürün linki tıklarsanız bütün sorularınızın cevabı orada

• CyberBot kullanıcısına yanıt
    tahminen 10 15 gunde gelir

• prime olupta satın almama yardımcı olacak bir arkadaş varmı ?
  • prime olup satın aldıktan sonra para karttan hemen çekiliyor mu ? garanti bankası sanal kart ile prime üye olup satın alma işlemi yaptım ama karttan para çekilmedi daha. stanley 1.9 litre termos fırsatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyin_Karaduman

prime olup satın aldıktan sonra para karttan hemen çekiliyor mu ? garanti bankası sanal kart ile prime üye olup satın alma işlemi yaptım ama karttan para çekilmedi daha. stanley 1.9 litre termos fırsatı

Aninda cekmiyor ama sonrasinda cekiyor

• caloom kullanıcısına yanıt
    peki parayı çekmeden prime üyeliği iptal etsek sıkıntı olur mu biliyor musunuz?
  • Bu ürün çay muhafaza etmek için uygun mudur ? Yoksa şu linkteki ürün mü daha uygun olur. Babamlara hediye olarak alacağım. Köyde tarlaya bahçeye giderken çok lazım oluyor. Yerli bir ka marka aldılar ama hemen bozuldular.
    https://www.amazon.com/Stanley-10-02110-001-Adventure-Grumbler-Stainless/dp/B018XNYXLC/ref=pd_rhf_yast_s_qp_6?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B018XNYXLC&pd_rd_r=BFYR9ZDKM4QHDKTN0XYZ&pd_rd_w=XDzjV&pd_rd_wg=05oo4&psc=1&refRID=BFYR9ZDKM4QHDKTN0XYZ

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.