Şimdi Ara

Staj, herkes tanıdık vasıtasıyla staj buluyor. Ankara'da bulamadım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Ankara'da ikamet ediyorum Çanakkele'de okuyorum ailem Ankara'da. Bütün sene boyunca her türlü ilanlara başvurdum. İlan olmasa bile ünilerde bulunan teknoparklara,teknokentlerdeki ve normal yazılım firmalarının iletişim bölümlerinde bulunan maillerine cv'imi ve staj aradığımı güzel bir dille açıklayan bir yazı yazarak mail attım. Fakat dönenm yerler stajyer almadıklarını söyledi %95side geri dönmedi kariyer netten başvurduklarım olumsuz döndü. Zaten çevremde herkes tanıdık vasıtası ile buluyor staj yeri. Ankara'dayım ve nerden staj bulabilirim :)

• Malesef öyle hocam durum kaçıncı sınıfsınız biraz geç kalmışsınız aramak için ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linkedin uzerinden de arastir derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzo

Malesef öyle hocam durum kaçıncı sınıfsınız biraz geç kalmışsınız aramak için ama

Merhabalar hocam geç cevap veriyorum k.b. anlamadığım bir şekilde bildirim gelmedi cevap atmış olmanıza rağmen. Öyle konuya tekrar bakarken gördüm. Aslına bakarsak aramak için cidden şu an geç fakat ben ocak şubat ayından beri kariyer nette diğer vb. sitelerede ki ilanları takip ediyorum ve hepsine başvuruyorum. Ayrıca ilan olmasa bile yazılım firmalarının sitelerine girip ik'ya mail atıyorum cv'imi ve durumumu açıklayacak bir metinle fakat olumlu-olumsuz dönüş çok çok az. 200 250 başvuru-mail yapmışımdır geri dönen belki 2 ya da 3 firma. Biri stajyer almıyoruz dedi, biri mvc projesi istedi basit telefon rehberi yaptım yolladım geri dönmediler sonra aradım başka birini bulmuşlar stajyer. Öyle kaldık ortada 3. Sınıf bitti seneye 4 bitecek inşallah ama staj yapamadık diye diploma alamayacağız.. Stajlarımı ne zaman bitiririm o zaman diploma alırım..

• quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Linkedin uzerinden de arastir derim.

Linkedin üzerinden nasıl araştırabilirim bi öneriniz var mı ?
  • bekrema kullanıcısına yanıt
    Sektörün tanınmış bazı isimlerini bağlantılarına ekle. İş ve stajyer ilanları oluyor sık sık cv gönderirsin.
  • Abi Ankara gibi biryerde nasıl bulamazsınız anlamıyorum.Hangi alanda ilgilisiniz şuan çok geç ama merak ediyorum. Bu arada bulabildiniz mi hocam. Istanbul,Ankara yazılım sektörünün zirvesidir net.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.