Şimdi Ara

Ssongyang Kyron 4x4 inceleme test (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
1
Favori
78.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yorumlarınızdan sonra bu araçta kafama bayağı yattı. Özellikle mercedesin motor ve şanzımanını kullanması çok iyi. Şu anda captiva ile bu araç arasında kaldım gibi .
  • captiva bundan daha iyi bir araç değil söyliyeyim chevrolet arkasında kim var afedersiniz öküz gibi motorlar kullanan en kötü aracı 4000cc olan mekanikten fazla anlamayan amerikalılar ve bu araç ÇİN'de üretiliyor ssangyong Korede üretiliyor arkasında 1600cc'den 180 hp çıkartabilen bir mekanik devi Mercedes-benz var benim önceki aracım mercedesdi forumda mercedes grubuna bakarsanız üyeler arasında beni görürsünüz ve o araçtan inerken benimde çok sorum soracaklarım vardı sonra ankara servisini yakınlarımızdan birisi aldı onlarda alın bu sefer sağlam geliyorlar dedi bizde aldık çok memnunuz tek sorun şimdiye kadar rastladığımız hoparlörlere fazla önem vermemişler ama otomatik kapanan ayna standart böylede bir olay var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockboy

captiva bundan daha iyi bir araç değil söyliyeyim chevrolet arkasında kim var afedersiniz öküz gibi motorlar kullanan en kötü aracı 4000cc olan mekanikten fazla anlamayan amerikalılar ve bu araç ÇİN'de üretiliyor ssangyong Korede üretiliyor arkasında 1600cc'den 180 hp çıkartabilen bir mekanik devi Mercedes-benz var benim önceki aracım mercedesdi forumda mercedes grubuna bakarsanız üyeler arasında beni görürsünüz ve o araçtan inerken benimde çok sorum soracaklarım vardı sonra ankara servisini yakınlarımızdan birisi aldı onlarda alın bu sefer sağlam geliyorlar dedi bizde aldık çok memnunuz tek sorun şimdiye kadar rastladığımız hoparlörlere fazla önem vermemişler ama otomatik kapanan ayna standart böylede bir olay var :D

Peki Kyronda iç malzeme kalitesi nasıl , torpidonun sert plastikten yapıldığı söyleniyor doğru mu ?

• selam dostlar ben geldim. uzun zamandır takip edememiştim, bayağı hareketlenmiş sayfa
    herkese kazasız belasız sürüş diliyorum
    görüşmek üzere
  • arkadaşlar dün Ssongyang Kyron satın aldık fakat aracta bluetooth ve telefon bağlantısını kuramadık. yardımcı olursanız sevinirim. saygılar.
  • hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız kullanın inşallah.
    bende aynı soruyu 3-5 ay önce yazmıştım, cevap veren olmadı. ben de çok önem vermediğim için aynen duruyor.
    ama sen bu işi çözersen buraya yaz da hepimiz faydalanalım lütfen
  • herkese merhaba
    Ben kyron full modelini bu yılın şubatında aldım ama uzun yola ilk kez 2 hafta önce çıkabildim. Özellikle asfalt dışı stabilize yollarda aracın direksiyon tüm yol kıvrımını hissedecek kadar çok hassas. Hatta acaba direksiyon kutusunda boşluk mu var diyecek bile oldum. Yıllarca Land Rover kullandığım halde bu türlü bir sorun hiç yaşamamıştım. Benzer sorun yaşayan forumda başka arkadaş var mı acaba?
  • Merhaba,

Geçen ay 4x4 Kyron için 20,000 bakım yaptırdım. 330 TL tuttu. Başka bakım yaptıranlar ne kadar ödediklerini paylaşabilirse sevinirim.
  • Ben en son 5000 bakımı yaptırdığımda benden para almamışlardı.Bir çok alana da sanırım 3 yıl bounca bedava bakım vermişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbelevi

Merhaba,

Geçen ay 4x4 Kyron için 20,000 bakım yaptırdım. 330 TL tuttu. Başka bakım yaptıranlar ne kadar ödediklerini paylaşabilirse sevinirim.

benimki 30,000 bakımı olacak 29970 km de 20,000 bakımı benimde o civarda tutmuştu...
  • Arkadaşlar 2-3 aylık araştırmalar sonucunda Kyron almaya karar verdim.Bu aracı tercih etmemizde her türlü konu etkili oldu, Elediğimiz araçlar (tabi kullanım durumuna göre değişkenlik gösterebilir)
    Nissan Qasqahii, Chevrolet Captiva- emisyon değeri yüksek, Ford KUGA - teslimatları çok geç ve eksileri var - hyundai i35 (pahalı)

Hayırlısı bakalım henüz teslim almadık ancak bekliyoruz.

Test sonuçlarını sizlerle paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackteach

Arkadaşlar 2-3 aylık araştırmalar sonucunda Kyron almaya karar verdim.Bu aracı tercih etmemizde her türlü konu etkili oldu, Elediğimiz araçlar (tabi kullanım durumuna göre değişkenlik gösterebilir)
    Nissan Qasqahii, Chevrolet Captiva- emisyon değeri yüksek, Ford KUGA - teslimatları çok geç ve eksileri var - hyundai i35 (pahalı)

Hayırlısı bakalım henüz teslim almadık ancak bekliyoruz.

Test sonuçlarını sizlerle paylaşırım.

merhaba biz de bu haftasonu kyron inceleme fırsatı bulduk, arabanız aldınız mı memnunmunuz? görüşleriniz paylaşırsanız sevinirim, tşkler.
  • Merhaba,

Turbo dizel olan araçlarda yaşanan turbo sorunuyla ilgili bilgisi olan var mı? Kyron'larda turbo sorunu yaşayan oldu mu? Bu genel bir problem mi?
  • İyi akşamlar arkadaşlar Kyron modelinde triger kayışımı var yoksa mercedeslerdeki gibi zincirli sistemmi cevap yazarsanız sevinirim.
  • Motoru mercedeslerle neredeyse aynıdır mercedes ne ise ssangyong motoruda o dur birisi XDI yazar birisi CDI yazar ufak tefek belki farklı parçası vardır sonuç olarak evet triger kayışı yoktur zincirlidir +1.000.000 km garanti verebilirler yani kolay kolay değişmez bazı transporterlarda hava akış bilmem nesi varmış o tarz bakımdan para kazanmaya yönelik hareketler yoktur bakımdanda zaten 300 lira civarı çıkar bir ara 3 yıl bakım hediye ediyorlardı diretilirse yine alınabilir gibi...

@bbelevi Turbo sorunu yoktur hava filtresinden gelen hava 2009 modeller dahil olmak üzere 2008 ve 2009 araçlarda hava filtresinden istenilen hava alınamadığı için emme bişeyini bozuyormuş bakım esnasında söylerseniz mavi bir hortumla ekstra hava veriyorlar motora bozulmadan kurtarıyorsunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockboy

Motoru mercedeslerle neredeyse aynıdır mercedes ne ise ssangyong motoruda o dur birisi XDI yazar birisi CDI yazar ufak tefek belki farklı parçası vardır sonuç olarak evet triger kayışı yoktur zincirlidir +1.000.000 km garanti verebilirler yani kolay kolay değişmez bazı transporterlarda hava akış bilmem nesi varmış o tarz bakımdan para kazanmaya yönelik hareketler yoktur bakımdanda zaten 300 lira civarı çıkar bir ara 3 yıl bakım hediye ediyorlardı diretilirse yine alınabilir gibi...

@bbelevi Turbo sorunu yoktur hava filtresinden gelen hava 2009 modeller dahil olmak üzere 2008 ve 2009 araçlarda hava filtresinden istenilen hava alınamadığı için emme bişeyini bozuyormuş bakım esnasında söylerseniz mavi bir hortumla ekstra hava veriyorlar motora bozulmadan kurtarıyorsunuz...

Cevabınız için teşekkür ederim aklımdaki bir soruyu daha çözdüm :) birşey daha sorayım 2009 model full diye tabir edilen kyronlar kaç paraya kadar alınabilinir km 65000 de bahsettiğim aracın 18 jant navigasyon var

• o Tarz bir araç taş çatlasın 57-63bin aralığında alınır ve satılır. Temizliğine göre değişir geçen gün beyaz full 2009 61 bine beyaz bir tane vardı mesela...
  • Sağolun ben bir tane buldumda 48000 tl dediler fiyat iyi o zaman
  • 6 aylık bandorl ü ne kadar bilgi verirseniz sevinirim
  • 983 lira normal 1-3 yaş arası 2000 cc'ye kadar araç vergisi...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.