Şimdi Ara

Ssongyang Kyron 4x4 inceleme test (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
1
Favori
78.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şehir içi ve dışı yakıt tüketimi kaç litre?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfo57

Selamlar,
    Ben de bugün 2010 model kyron aldım, ama kafama bisey takıldı, araç otomatik vites, vitesin yanında W/S yazan düğme S de basılı duruyor, ben o modda kullanmak istemiyorum ama bastigimda ya W ya geçiyor, ya da S ye geçiyor. Normal olanı o mu? Yoksa bizim düğmede mi sıkıntı var acaba ? İlla ki S de mi duracak bu düğme

w-winter yani kış demek) s ise summer yaz demek yazın s harfinde kışın w harfinde kullanacaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicbass

Şehir içi ve dışı yakıt tüketimi kaç litre?

şehir dışında 75 litre ile 110 km sabit hızla 950 km gidiyorum şehir içinde ise 750 km ye düşüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin2030

bugün 407 mi takasa verip kyron sahibi oldum fakat taş asfaltta (nasıl adlandırılıyor bilmiyorum) makaslı arabalar gibi sarsıntı oluyor özelikle arka taraf bu normalmidir

Ben de ilk aldigimda ayni hissi yasamistim, lastik basinclarini olcunce 37 oldugunu gordum, kitabinda 30 yaziyordu, 30'a indirince cok cok azaldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kucuker34

Konuyla kimse ilgilenmemiş epey bir süredir. Kyron üretimden kalkmış ve bu beni çok üzdü. 2012 modele kadar alabiliyoruz düşük km'ler var Allahtan. Kyron sanki daha yakışıklı duruyor rextona göre ne diyorsunuz arkadaşlar. Hortladık :)

Bildigim kadariyla Kyron uretimi hala suruyor ancak Turkiye'ye getirilmiyor.

• Fiyatları iyi aslında alsan binsen yine aynı paraya sayarsın sanki. Milletçe almadan satma derdine düşme gibi bir hastalığımız var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuyu acan arkadas nasil inceleme yapmis acaba..

Kyron lar ilk ciktiginda babamla testte gittik. Arabanin ozellikleri iyi ona laf yok ama o motor o kasaya az geliyodu hem gitmiyordu hemde cok yakiyodu. Biraz daha objektif olmak lazim

• Arkadaşlad şu anda bu aracı almak mantıklı olur mu? Üretiminin durması yedek parça vs konular açısından sıkıntı yaratır mı? Ve motor ömrü sizce kaç km'dir? Yani ikinci eli en fazla kaç km ise almak doğru olur?

• Merhabalar, bir sorum olacaktı. Bu aracın iki modeli var ilanlarda; L XDİ ve XDİ. Bu ikisi arasında ki farklar nelerdir. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Ve yıllardır takip ettiğim marka olan Ssangyong Kyron'u almak bugün nasip oldu.
    En full olan exlusive versiyonu aldım.
    Tüm izlenimlerimi artık sorun söyleyeyim..

• halilibrahimcnc H kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende ileriki zamanda almayı düşündüğüm seçeneklerden biri tivoli, firmanın genel satış ve servis tutumu ve araç hakkında düşündüğünüz artı ve eksiler neler öğrenebilirmiyim.
  • Arkadaşlar aracımı ufak bir bakımdan geçirdim. Mini onarımlarını yaptırıp kaplama yaptırdım. Sıfır gibi oldu 👍🏼
    Bu mesaja eklenen görseller:

Ssongyang Kyron 4x4 inceleme test Ssongyang Kyron 4x4 inceleme test Ssongyang Kyron 4x4 inceleme test

• Var mı aramızda satmayı planlayan?
  • halilibrahimcnc H kullanıcısına yanıt
    Mrb ustadim bende bu arabadan araştiriyorum rica etsen bildiklwrini paylasirmisin araba hakkinda kullanisi dayanikliligi performansi yakiti ic ve diş dzayni vs.

• Arkadaşlar kyron un türkçe kullanım klavuzunu bulamadım. bulabilen varmı acaba...
  • biz de bugün sıfır 2016 ssangyong korando sports 4x2 at için anlaştık. 2.0 155 hp. nasıl bilirsiniz?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.