Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (820. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.970
Cevap
719
Favori
1.708.584
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fiyat bazlı güzel hocam güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar eski bir hp laptop için 120 veya 128 gb ssd bakıyorum Windows kurmak için hangisini önerirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • omeri7 O kullanıcısına yanıt
    hocam sanki ssdlerin bu tarz senaryolarda bozulması daha zor gibi harddiske göre.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doların 10 günde kabaca 1₺ yükselmesi nedeniyle SSD fırsatları gerçekten azaldı ve piyasa durgun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

hocam tam dolar bu şubat ve mart ayları sırasında doların gerilediği zaman tam alacaktım ama dolar az biraz artınca fiyatlar da artınca durmuştum. hala duruyorum SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] sanırım hiç alamicam SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] 

• 400 liraya alınır mı:

Adata XPG SX8100 512GB 3500/2400MB/s M.2 PCIe NVMe SSD ASX8100NP-512GT-C
    https://www.hepsiburada.com/adata-xpg-sx8100-512gb-35002400mbs-m2-pcie-nvme-ssd-asx8100np-512gt-c-p-HBV0000195YJM?magaza=Hepsiburada&url_src=and-product-detail

• Ben aldım, akbank kartı olanlar cüzdana 500 atıp 40 lira chip para kazanıp öyle de alabilirler.

Edit: Merak edenler için dram mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor66 -- 25 Ekim 2021; 15:3:15 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • endero E kullanıcısına yanıt

bu ssd yi alıp ssd kutusuyla kullanabilir miyiz acaba bilginiz var mı

• Çok rahat alınır. (eğer kronik bir sorunu yoksa)

@Hyper Panther tam model kodunu paylaş yardımcı olayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Ekim 2021; 15:20:44 >
    Ben de bi adet sipariş geçtim, Hp pavilion gaming 15 laptopum var. Umarım uyumludur.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    teşekkürler geçtim sipariş.

kingston 250 gb a2000 i açmadan geri yollayıp bunu sipariş ettim. Teşekkürler.

• dsi4513 D kullanıcısına yanıt

kutunun tasarımı önemli. youtube'da adamın birisi ssd'nin iki yüzünde de çip olduğu için daha kalın diyor. yorumlarda 'sorun olmaz' demişler. anladığım kadarıyla ssd kutusunun zeminiyle soket arasında yeterli boşluk olması gerek. ayrıca benim gibi ultrabooka takacak arkadaşlar da dikkat etsin. biraz kasılarak takılacak mecbur. video şu:

dakika 3.30'da görebilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=Y7QRhmB5yZw&t=209s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endero -- 25 Ekim 2021; 15:40:8 >

raid yapsammı diye bakınırken bitirdiler fiyat çok iyiydi SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] 

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Kullandığım model Hp Pavilion 15 dk0013nt

• Ben de aldım 390 tl ye bence kaçmazdı kargoya bile verilmiş. Paylaşan arkadaşa teşekkürler.

Ben de görünce direkt sipariş geçtim ancak okuma/yazma hızları söylenenin çok altında çalışıyormuş. Bir çok kullanıcı bu konuda problem yaşamış. Bütçeye göre değişir ancak sistemi bu ssd üzerinde kurmazdım sanırım. Zaten şuan bu ssd yi takabileceğim uygun bir pc’im yok. Nvme kutusuyla birlikte harici disk olarak kullanmayı düşünüyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hyper Panther kullanıcısına yanıt

Var olan 128GB'i çıkarıp yerine takabilirsin sıkıntı yok.

• Ah Sahm kullanıcısına yanıt

internetteki testlerde vadettiği değerlere çıkmış aslında. düşük hız alanların belki anakartı desteklemiyordur. yarın gelecek bakalım göreceğiz.

• WD black sn750 1tb 1350ye çok mu sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.