Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (738. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TDB Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.974
Cevap
718
Favori
1.708.756
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mesaj geçtiğiniz için teşekkürler.

Dalgınlığıma gelmiş.

• vebo kullanıcısına yanıt

Zaten hangi ssd almak istesek mutlaka bir problemi var diyenler oluyor. Bu aldığım model diğer markalara göre şikayetlerine denk gelmedim.

Dedikleri gibi ciddi bir ısınma veya benzeri bir sorun varsa en kötü iade ederiz.

Zaten satıcı amazonun kendisi kaliteli iş yaptıkları söyleniyor onlar gerçek anlamda sorun çıkaran bir ürünü tereddütsüz alabiliyorlarsa bizlerde zaten iyi anlam da üzerimize düşeni yapıyoruz.

• Bu bozulan 3. harddiskim artık bıktım birdaha hdd almayacağım, bana uygun fiyatlı uzun süre götürecek hem oyun hem dosya saklayacağım 500gb veya 1tb m2 veya sata ssd önerebilir misiniz? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Bu bozulan 3. harddiskim artık bıktım birdaha hdd almayacağım, bana uygun fiyatlı uzun süre götürecek hem oyun hem dosya saklayacağım 500gb veya 1tb m2 veya sata ssd önerebilir misiniz? Teşekkürler.

samaung t5. neredeyse flash bellek kadar 500mb kadar sn hiza cikabiliyor oldukca kalitel

• quote:

Orijinalden alıntı: LeHospitall

https://www.amazon.com.tr/dp/B078WYRR9S/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_uV.NFb2ATPA5B

Sunu amazonun 25 tl indirimiyle 197 tl ye aldim. Bilgisayarda hdd var sadece isletim sistemi kurucam
    M2 ssd degil o cihaz M2 ile bağlanan sata SSD 500 MB a kadar çıkıyor hızı. 120 Lik olması da avantaj. Bence iptal edip en azından 1000Mb+ hız olan bir cihaz bakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihburak95 kullanıcısına yanıt

Artik cok gec. Suan laptopa taktim hocam

• Merhabalar. Bu ssd yi laptobuma takmak için almayı düşünüyorum. Sadece c diski olarak kullanacağım.

Nasıldı iş görür mü acaba ?

https://www.n11.com/urun/dragos-m2ssd2280-st-vlw128g-128-gb-m2-ssd-1428013?magaza=raptorbilgisayar2

• 1 sene önce aldığım ssd yi gözümü karartıp 10 yıllık i3 laptop a taktım cidden değişim büyük oldu. diğer laptoplar için konunun takipçisiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhn003

Merhabalar. Bu ssd yi laptobuma takmak için almayı düşünüyorum. Sadece c diski olarak kullanacağım.

Nasıldı iş görür mü acaba ?

https://www.n11.com/urun/dragos-m2ssd2280-st-vlw128g-128-gb-m2-ssd-1428013?magaza=raptorbilgisayar2

Hocam ucuz mal baktığınıza göre zenginsiniz sanırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Arseyus

Zaten hangi ssd almak istesek mutlaka bir problemi var diyenler oluyor. Bu aldığım model diğer markalara göre şikayetlerine denk gelmedim.

Dedikleri gibi ciddi bir ısınma veya benzeri bir sorun varsa en kötü iade ederiz.

Zaten satıcı amazonun kendisi kaliteli iş yaptıkları söyleniyor onlar gerçek anlamda sorun çıkaran bir ürünü tereddütsüz alabiliyorlarsa bizlerde zaten iyi anlam da üzerimize düşeni yapıyoruz.

En az problem çıkaran Samsung Ssd. Tabi bazı istisnai durumlar olabiliyor. Mesela 2 yıl ömce aldığım Goldenfir marka uyduruk ssd halen sorunsuz çalışmakta.

• Michael Giacchino kullanıcısına yanıt

Amazon kendisinden hyperx 120 gb aldım bugün kurdum bir baktım a400 yonga seti kullanılmış. Yani ürünün kendisi hyperx 3d nand serisi ancak biostan fark etmesem içinde kullanılan parçaşarom a400 olduğunu anlayamıyacaktım.

İlgili konu

https://forum.donanimhaber.com/kingston-hyperx-fury-icinden-a400-cikarsa-sende-mi-amazon--146332926#146336233

• Arseyus kullanıcısına yanıt
    Eksik denetleme süreçleri maalesef. Size gelen üründe ne Kingston ne de Amazon hatalı. Arada bir personelin dikkatsizliği söz konusu.

Size açılmış ve çipi farklı bir ürünle değiştirilmiş ürün gönderilmiş. Gelen üründe güvenlik bandı mevcut muydu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-3d-500gb-2400mb-1750mb-s-nvme-m-2-ssd-sdssdh3n-500g-g25-p-HBV00000WEC2W
    bunu aldım 2. m2 slotum için

• Michael Giacchino kullanıcısına yanıt

Güvenlik bandından anlamam ancak ürünü kutulu olarak geldi.

Bu konuda her kafadan bir ses var attığım linkte adamın biri artık kingston hyperx yeni serilerinde a400 yerleştiriyor diye yorum geçmiş.

İnsan gerçekten hayret ediyor. Adamın yazdığınamı güleyim yoksa adamamı inanayım yoksa amazonun profesyonel iş yapamamasına mı?

Benzer sorunu başka bir arkadaşımız vatan bilgisayardan alarak yaşamış geldiği ssd sıcaklık sorunu olduğundan değişim istemiş ve yeni gelen üründe hyperx yerine içindeki yonganın aynı şekilde a400 olduğunu fark etmiş.

Kingston gerçekten hyperx yeni üretiminde kasasına 3d nand yazıp içine a400 yerleştiriyorsa benim için bitmiştir.

Bu süreçte amazon tarafıma ciddi bir indirime girmezse veya ürünün orjinal ürünü dahi olsa misliyle değişim yapmazsa forumda elbet düşüncelerimizi dile getireceğiz.

Herkesin zamanı değerlidir günlerce bekleyip mağdur edilip bunca zamanımızı hiçe sayanlara anlayış göstermemizi kimse beklemesin bizde.

Ciddi anlamda kafam bozuk.

• Selamlar..

İlgili ürün Meşhur

ATOM Bilgisayar / Avantaj Bilişim'in ithalatı bir üründür.

Daha önce defalarca kullandım. Hiçbir sorun olmadı.. Tabiki karar sizin.

İlgili firma genelde toplama, yenilenmiş, ürün satar ama SSD leri SIFIR'dır.

TurboX ve Dragos kendi markalarıdır. 2 yıl içinde Bir sorun olduğunda birebir değişir. Bizzat denemiş biri olarak söylüyorum. İyi geceler .)

• quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Selamlar..

İlgili ürün Meşhur

ATOM Bilgisayar / Avantaj Bilişim'in ithalatı bir üründür.

Daha önce defalarca kullandım. Hiçbir sorun olmadı.. Tabiki karar sizin.

İlgili firma genelde toplama, yenilenmiş, ürün satar ama SSD leri SIFIR'dır.

TurboX ve Dragos kendi markalarıdır. 2 yıl içinde Bir sorun olduğunda birebir değişir. Bizzat denemiş biri olarak söylüyorum. İyi geceler .)

teşekkür ederim hocam cevabınız için duymak istediğim şeyleri söylediniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Arseyus

Güvenlik bandından anlamam ancak ürünü kutulu olarak geldi.

Bu konuda her kafadan bir ses var attığım linkte adamın biri artık kingston hyperx yeni serilerinde a400 yerleştiriyor diye yorum geçmiş.

İnsan gerçekten hayret ediyor. Adamın yazdığınamı güleyim yoksa adamamı inanayım yoksa amazonun profesyonel iş yapamamasına mı?

Benzer sorunu başka bir arkadaşımız vatan bilgisayardan alarak yaşamış geldiği ssd sıcaklık sorunu olduğundan değişim istemiş ve yeni gelen üründe hyperx yerine içindeki yonganın aynı şekilde a400 olduğunu fark etmiş.

Kingston gerçekten hyperx yeni üretiminde kasasına 3d nand yazıp içine a400 yerleştiriyorsa benim için bitmiştir.

Bu süreçte amazon tarafıma ciddi bir indirime girmezse veya ürünün orjinal ürünü dahi olsa misliyle değişim yapmazsa forumda elbet düşüncelerimizi dile getireceğiz.

Herkesin zamanı değerlidir günlerce bekleyip mağdur edilip bunca zamanımızı hiçe sayanlara anlayış göstermemizi kimse beklemesin bizde.

Ciddi anlamda kafam bozuk.

Sandisk 480 liği 373 mal ettim hyperx geri yollayacağım. İyi ki heyecan yapıp hemen takmamışım

• reddistic R kullanıcısına yanıt

Fiyatı çok iyi gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

hocam gen4 nedir, sayenizde ssd takibindeyken bir terim daha duydum :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 6 Kasım 2020; 13:47:53 >

• 
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.