Şimdi Ara

SSD Seçimi için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar Ocz Vertex 3 120GB ile Corsair Force GT 120GB arasında kaldım 300 lira bütçem var. Sizce hangisi daha seri hangisin tercih etmeli veyahut sizlerin bildiği 300 liraya daha iyi performans verecek farklı bir model varmı yazarsanız çok sevinirim teşekkürler.

• 300 liran varsa azıcık daha bul eş dosttan vertex 4 al daha bu foruma ugrama
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocainbar

300 liran varsa azıcık daha bul eş dosttan vertex 4 al daha bu foruma ugrama

330'a vatanda vertex4 satılıyor. kesinlikle öyle yapmalısın.
    5 yıl garantisi için bile vertex4 alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocainbar

300 liran varsa azıcık daha bul eş dosttan vertex 4 al daha bu foruma ugrama

+1

• Çok sağolun teşekkürler kesinlikle vertex 4 alacam.
  • almışken vertex 4 almak daha mantıklı geliyor 5 yıl garantisi var ilerde arızalanırsa yeni vertex lerden kullanabilirsin.ama diğer sürüm ve markalarda 5 yıl yok 2 yıl sonra arızalandı yenisini alman gerek ama vertex 4 5 yıl garanti bende alıcam indirim bekliyorum vatandan ama bizdehesaplı sitesinde fiyat 314 tl vatanda 33 tl indirimde vatandan almayı düşünüyorum bizdehesaplı sitei güvenilirmi bilmediğim için ordan almıyorum şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mladenbmv -- 20 Ağustos 2012; 8:11:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.