Şimdi Ara

SSD ihtiyacı olan kaçırmasın (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
12
Favori
30.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ara bir çok şeyi sokuyorlar. Kutusu azıcık büyük oldumu hop 5tl yapıştırıyorlar. Benim 19dolarlık hoparlöre 5tl aldılar mesela. Üstelik paketi açmadan anlamışlar sınırı geçmediğini. yanına ukim bantı yapıştırıp bırakmışlar. Devlete para lazım nereden yolacagını şaşırdı.
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Bence SSD alın. Mekanik disklerin ne zaman sıkıntı çıkaracağı belli olmaz verilerden olursunuz. Ama tabii fiyat anlamında bu başlıktaki gibi bir ssd olursa mantıklı olur. Harici disk kutusuna takarsınız olur biter. Sabit kullanılan pc lerde mekanik disk olur ama tabii onlarda da ne zaman sorun çıkacağı hiç ama hiç belli değil.
  • Geçen yıl aldım Goldenfir 120GB. Laptopa taktım. Mis gibi çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex23644

Bence SSD alın. Mekanik disklerin ne zaman sıkıntı çıkaracağı belli olmaz verilerden olursunuz. Ama tabii fiyat anlamında bu başlıktaki gibi bir ssd olursa mantıklı olur. Harici disk kutusuna takarsınız olur biter. Sabit kullanılan pc lerde mekanik disk olur ama tabii onlarda da ne zaman sorun çıkacağı hiç ama hiç belli değil.
    Teşekkürler . Önemli dataları taşıyacağım için, kaliteli ürün bakıyorum.

Samsung evo 860 500 gb yada wd blue 500 gb.

• Bu ssd alttaki laptopa uygun mudur?

https://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion-gaming-15-k002nt-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-1tb-8-gbssd-15-6-4gb-w10.html

240 lik takmak isterim, uygunsa şayet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahir26 kullanıcısına yanıt
    Böyle bir laptopa ben olsam en az 500 gb nvme disk takarım. Tabi destekliyorsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepzelan -- 6 Aralık 2018; 18:48:27 >
  • 2 haftadır bakıyorum dolar iyice düşsün alırım dedim de dolar tekrar artmaya başladı. 360'lık alacaktım , 512'lik daha cazip geldi. Yarın alıcam bende. 1 TL'ye 1 GB çok iyi f/p oranı diyorduk fakat bu fiyatlar çok çok iyi kimse kaçırmasın.

• sitedeki kullananların yorumlarına bakın alın. buraya bakarsanız bilgi kirliliği çok. ssd'de bad sector partition hatası vs. olmaz içinde bir disk yok normal hdd gibi yorum yapanlar olmuş yanlış yönlendirme yapmayalım bilmeyenleri.
  • Ulan gecen yil aliexpresden 120 gb i 26 dolara almisdim baya ucuzlamis yari yariya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetsad

Hocam durun yeni arıza çeşitleri öğreniyoruz arkadaşların hayal gücünü sınırlamayalım
    forumda eskide biraz ondan sonra görüşelim ergen kardeşim mesaj sayısına bak hizaya gel
  • Arkadaşlar merhaba

https://www.hepsiburada.com/acer-es1-533-c3n9-intel-celeron-n3350-4gb-500gb-windows-10-home-15-6-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB000004RQ2C

Linkteki külüstürden var bende Acer.
    Gündelik işler için kullanıyorum az daha hizlansa fena olmaz.
    Ssd alıp HDD yerine taksam sizce performans artışı olur mu?
    Bir de gümrüğe takılır mı SSD?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiyaka1903

Arkadaşlar merhaba

https://www.hepsiburada.com/acer-es1-533-c3n9-intel-celeron-n3350-4gb-500gb-windows-10-home-15-6-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB000004RQ2C

Linkteki külüstürden var bende Acer.
    Gündelik işler için kullanıyorum az daha hizlansa fena olmaz.
    Ssd alıp HDD yerine taksam sizce performans artışı olur mu?
    Bir de gümrüğe takılır mı SSD?
    ssd , takıldığı her makineyi hızlandırır

ram de takviye edilebilir

20 dolar üstü gümrük haracı var

sadece günlük işler için kullanılan bir bilgisarsa, linux sürümleri lubuntu ya da puppy tavsiye edebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ProfXavier

ne alakası var, sallama! bad sektör sata port arızası vermez. ayrıca 3.parti ne demek biliyor musun? çıkma üründen bahseder gibi konuşmuşsun.

Alıntıları Göster
    okuma özürlümüsün profösör bad sektör sata arızası yaptırırmı yazmışım buraya değişik problemlerle karşılaşabilirsiniz yazdım çinden aklının alamayacağı kadar ürün almışlığım var insanları uyarmak vazifemdir isteyen alır isteyen almaz bide demezmi 3.parti ne anlama geliyor diye tövbe tövbe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiger cage -- 7 Aralık 2018; 21:41:17 >

• Ya herkes samsung evo yu 160 a bulmuş gibi saldırmış ama bu ürünün ömrünün o kadar uzun olmayacağını düşünerek f/p ürünü diye aldiginizi varsayıyorum. Bende almayı düşünüyorum ama en fazla 3-4 sene kullanır sonra çöpe atarım diye bunu kabullenerek almalıyım. Doğru muyum ?

Bir de bu çeki nerden nasıl aliyor alan arkadaşlar. ?

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Merhaba teşekkürler.
    Gümrük haracı ne kadar olur ? Alın iş görür diyorsanız sipariş vereceğim çok ucuz fiyat :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiyaka1903

Merhaba teşekkürler.
    Gümrük haracı ne kadar olur ? Alın iş görür diyorsanız sipariş vereceğim çok ucuz fiyat :)
    http://vergi.hesaplama.in/gumruk-vergisi-hesaplama/

alınır tabi hocam

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Kupon sayılır mı acaba 29 dolar ama 4 dolar çek var.

• tiger cage kullanıcısına yanıt
    Kendi yazdığınızı önce okuyun sonra birdaha düşünün. Bakın bakalım bad sektör sata arızası yaptırır anlamı çıkıyormu çıkmıyormu. Bilgisayar hakkında ne kadar bildiğiniz önemli foruma ne kadar mesaj attığınız yada çinden 1 milyon ürün alıp almadığınız değil. Foruma yeni katıldık diye ergen olduk teşekkürler. Adamı forumdan soğutursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Bu mesaj silindi.
    gümrüktekiler neye göre yapıyor bilemiyorum ,sizin 120 dolarlık ürünü ukime sokmamışlar ama benim 15 dolarlık ürünü ukime soktular
    daha önceleri de kiminin cep telefonu sorunsuz geçiyordu ama çoğunun gümrüğe takılıyordu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.