Şimdi Ara

SSD ihtiyacı olan kaçırmasın (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
12
Favori
30.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim kargoya da benzerini yazmışlar ,hatta acaba öyle yazdıkları için mi gümrüğe alındı diye düşünmüştüm :)
    bence o an bakan görevliye bağlı her şey ,isterse ukime gönderiyor ,isterse direk alıcıya

gift yazdırma olayı çok eskiden işe yarıyordu ,şimdi onu umursamıyorlar
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    diğer konu ise çoğu ürünün sahtesi oluyor ,belki görevli sahte zannetmiş olabilir :)
  • 4$ lık kupon sizde de "başka bir cihazda oturum açın" hatası vermiyor mu? Bi dünya uğraştım geçmişi sil çerezleri sil yeni telefon bul hesap aç, kupon kullandırmıyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    dediğim gibi gümrükteki görevliye bağlı her şey ,sizin ürünü gönderirken ne düşündü de direk gönderdi ,benim ürünü ukime sokarken ne düşündü bilinmez
    benim gümrüğe soktukları üründe 15 dolarlık kulaklıktı :)
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam iyi günler Gümrük memurları bunları okumasın.
  • Cd sürücüsü yerine takıp sistem kurayım diyorum ne derseniz beyler alınır mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    sağ olun size de
    okusalar bile bir şey fark edeceğini zannetmem ,büyük ihtimal artık onlarda ne yapacağını şaşırmış olmalı
    22 euro limiti gerçekten çok düşük ,adamlarda hangisi altında yada üstünde şaşmış olmalı :)
  • arkadaslar bilmediğim için soruyorum affedin.Asus i7 4 gb nvidia ekran kartı 12 gb ram ve 1tb harddiske sahibim.4 yıl önce aldığım laptob,son 1 senedir geç açılıyor,fotoğrafları geç açıyor klasörler geç açılıyor.herkes ssd al diyor 256 gb 156tlye geliyor bunu alsamm laptop hızlanır mı bir de bu ssd takıp çıkarılan birşeymi sonradan başka bir laptoba takılır mı ?
  • kamil611 K kullanıcısına yanıt
    kardeş senin bilgisayarının donanım özellikleri gayet iyi.
    bilgisayarın ssd olmadığı için değil windows şiştiği veya virüs girdiği için yavaş...format atarsan eski hızına kavuşur..bence almana gerek yok.
    illaki ssd alacağım dersen de senin pc'ye samsung evo 860 serisi daha yakışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 7 Aralık 2018; 3:32:41 >
  • O harddisk vadesini doldurmuş 4 senelik, ssd o pcyi kendine getirir. 7200rpm hdd bile fark ediyo laptopda kesinlikle ssd almalı arkadaş format falan yine yavaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: brnk

O harddisk vadesini doldurmuş 4 senelik, ssd o pcyi kendine getirir. 7200rpm hdd bile fark ediyo laptopda kesinlikle ssd almalı arkadaş format falan yine yavaşlar
    Hocam ne vadesinden bahsediyorsun gözünü seveyim? 8 yıllık i5 6gb laptop kullanıyorum, hala canavar gibi hızlı. Adamda i7 12gb ram var klasörler resimler geç açılıyor diyor. Muhtemelen aldığından beri hiç format atmamış adam. Ona temiz bir Windows kursun uçar o makine.

Kardeş bu fiyata kaçırma al bitane sonra da o gelince makineye format at registry falan dolmuş şişmiştir veya en basiti hdd de bad sector bile olabilir yeni ssd gelince hem formatını at hem hızın keyfini çıkar ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    bilgisayarda başka sorunlarda olabilir ama ssd. mutlaka büyük fark oluşturur
    tek sorun 256 gb. olması ,ancak bilgisayarda dvd. varsa onu söküp aparatla 1 gb. hdd. yi takarsınız olur biter :)

ssd. bütün bilgisayarlara sökülüp takılabilir

üstelik dizüstü bilgisayarlar için ssd. şart ,çünkü dönen bir şey olmadığı için düşmelerde falan zarar görmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 7 Aralık 2018; 15:8:39 >
  • Bu markanın m2 sata ssd sini almıştım ben zamanında 56 dolara ürünün gelmesi 35 günü falan bulmuştu bilgisayara taktığımda da hafızası 0 görünüyordu. satıcısıyla iletişime geçtim ürünü geri göndermemi istediler, gönderdim 35 gün falan da o sürdü. Sonra satıcı parayı paypalla ödemek istediğini söyledi. Malum ülkede paypal yok, sonra olmadığını söyleyince yenisini göndermeyi teklif etti kabul etmeyip aliexpress mh ye yazdım onlar çözdü ama uğraştırıcı bir süreç param 3 ay falan öyle kaldı geri döndüğünde kur farkından 50 tl kârım oldu, değer mi ? Bence değmez. Yani bozuk olma ihtimali düşük ama öyle bir ihtimale de denk gelirseniz kargo parası da size giriyor geri giderken 25 tl ödedim kargosuna da uğraşırsınız biraz. Onun dışında f/p olarak çok iyi eğer sağlam gelirse.
  • Konuyu şöyle bir taradım da ya bilgisayar denen cihazdan hiç haberi olmayanlar ya da pahalıya ssd satıp işinin bozulmasından korkan pazar yeri siteleri satıcıları basmış konuyu.

Tamamen elektronik bir cihazda bad sector oluşturmayı başaranlar mı dersin, ssd'nin bilgisayara zarar verdiğini iddia edenler mi dersin, ssd lere bad sector taraması yapıp hata bulamayanlar mı, bios'u bozduğunu iddia edenler mi... Ne ararsan var

• quote:

Orijinalden alıntı: Sawyer258

Üç kuruş ucuza alayım derken 5 kuruştan olmayın
    Yıllardır sen o kafan ile kaziklaniyorsun zaten akıllı adam kaçırmaz bu SSD leri alanların testleri var orada

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.