Şimdi Ara

SSD Benchmark değerlerim nasıl yorumlar mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İntel core i7 26xxQm işlemci 8GB ram ddr 2 destekli anakart sata 2 uyumlu sata 3 desteği yok. bu özelliklerde laptopa samsung evo 840 120 gb ssd taktım.

Değerler nasıl normal mi?

Birde format ekranında ssd boyutu 111 gb görünüyordu 9 gb nerde? win 8.1 pro kurdum 8 saniyede açıldı laptop. win 8 kurduktan sonra 111gb 94gb a düştü win 8 bu kadar yer kaplıyor mu ya

SSD Benchmark değerlerim nasıl yorumlar mısınız? SSD Benchmark değerlerim nasıl yorumlar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NumLk -- 7 Mart 2015; 17:31:50 >

• Skorunuz düşük ve sanıyorum idede çalışıyor, biostan sata ahcii değerine geçiş yaparak işletim sistemini yeniden yükleyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield

Skorunuz düşük ve sanıyorum idede çalışıyor, biostan sata ahcii değerine geçiş yaparak işletim sistemini yeniden yükleyin derim.

Hocam IDE imiş evet AHCI seçip format attım bakalım test sonuçlarını tekrar atıcam buraya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Skorunuz düşük ve sanıyorum idede çalışıyor, biostan sata ahcii değerine geçiş yaparak işletim sistemini yeniden yükleyin derim.

hocam ahci modda ve samsung yazılımından rapid moda verdim böyle çıktı? sata 2 destekli bir bilgisayarda böyle bir oran çıkması anormal değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: NumLk

quote:

hocam ahci modda ve samsung yazılımından rapid moda verdim böyle çıktı? sata 2 destekli bir bilgisayarda böyle bir oran çıkması anormal değil mi?

Sata 3'de bile böyle çıkmıyor :D Windows kaç saniyede açılıyor? Skorda bir anormallik var

• Su anda degerle iyi rapid mod kapali iken birde deger alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Su anda degerle iyi rapid mod kapali iken birde deger alin.

542ye 510 hocam
  • NumLk kullanıcısına yanıt
    Skor değerleri ise normal olarak düşünmekteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Scofield -- 8 Mart 2015; 1:42:46 >
  • Rapid kapalı iken 4k değerlerini söyler misiniz?
  • Merhaba arkadaşlar konu kirliliği yaratmamak adına bende bu başlık altında skor değerimin durumunu öğrenmek istiyorum.

Raid vb yok ama achi olması lazım MSATA MSI GE 70 E takılı - 1 tb normal hdd yerel disk d olarak durmakta .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 454furkan -- 8 Mart 2015; 14:47:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kimano

Rapid kapalı iken 4k değerlerini söyler misiniz?

17ye 37 çıktı her seferinde farklı çıkıyor
  • 26xx serisi işlemciler ddr3 desteklidir. sanıyorum ki sistem sata 3 de destekliyor. Zaten 540 ve 510 demişsiniz ki değerler sata3 e göre normal.
  • Değerler normal duruyor. Sata3 çalışıyordur 500MB/s gördüğünüze göre. Rapid kapalı iken 4K biraz düşük çıkmış sanki sadece ama değişken diyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adilazimdegilx

Değerler normal duruyor. Sata3 çalışıyordur 500MB/s gördüğünüze göre. Rapid kapalı iken 4K biraz düşük çıkmış sanki sadece ama değişken diyorsunuz.

quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

26xx serisi işlemciler ddr3 desteklidir. sanıyorum ki sistem sata 3 de destekliyor. Zaten 540 ve 510 demişsiniz ki değerler sata3 e göre normal.

forumdaki arkadaşlara danışmıştım iddia etmişlerde sata 2 diye şimdi kontrol ettim sata 3 müş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.