Şimdi Ara

SSC Napoli Taraftar Köşesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
838
Cevap
3
Favori
26.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Söyleyecek yorum yok! Bir bologna faciası,bu de sanctisin yaşı geçti havadan gelen topa eğilen gördüğüm ilk kaleci...3.lük avantajını kabettik haftaya udinesenin mutlaka catania'ya yenilmesi,lazio'nun inter'e yenilmesi veya berabere kalması bizimde sienayı yenmemiz gerekiyor.... imkansız ama imkansız değil
  • Herkes popülarite ve paranın delisi olmuş durumda. O yüzden Roma ve Napoli grupları sürünüyor DH'de Napolili dostlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realasim

Söyleyecek yorum yok! Bir bologna faciası,bu de sanctisin yaşı geçti havadan gelen topa eğilen gördüğüm ilk kaleci...3.lük avantajını kabettik haftaya udinesenin mutlaka catania'ya yenilmesi,lazio'nun inter'e yenilmesi veya berabere kalması bizimde sienayı yenmemiz gerekiyor.... imkansız ama imkansız değil

Maçı izlemedim de bu kadar basit yenilgiler nasıl alıyoruz? Bu yenilgiler yüzünden 3.lük çok zor artık.
  • NAPOLİ'YE KARŞI BİR SEMPATİM VAR.AYRICA FİFA 12'DE ONLİNE MAÇLARDA NAPOLİ İLE OYNARIM.ÖLÜMCÜL ÜÇLÜ FİFA 12'DE DE MÜTHİŞ.HAMSİK-LAVEZZİ-CAVANİ.
  • Corriere Dello Sporta göre, İnterin Lavezzi icin teklifi 10 m euro+Pandev+Ranocchia. Napoli düsünüyor. Napolide Lavezzi sonrasi dönem icin Muniaini gündeme almis.
  • Mazzarri'yi göndermeyi düşünmezler ayrıca o lavezzi'de gitmeli çok şimardı bologna'dan çok korkuyordum korktuğum başıma geldi eğer bu hafta catania udinese'yi yenerse lazio zaten interi yenemez bizde sienayı yenersek 3.yüz ama önümüzdeki yılda bu kadar düşük bir transfer bütçesiyle başlardak unutalım avrupayı..
  • 2-1 önde kapadık ilk yarıyı umarım sonuç değişmez ve alırız maçı.
  • Buyrun beyler size Facebook kapak resmi hazırladım 2 tane

SSC Napoli Taraftar Köşesi

SSC Napoli Taraftar Köşesi
  • teşekkürler -ssc napoli türkiye- için kapak fotoğrafı yapacağım
  • Kupayı aldık sezonu en azından kupayla bitirdik. Takım maçın başından beri daha istekliydi kupa için Juve'den. 2-0 gibi net bir skorla bitti zaten maç.

Efsane Del Piero'nun da son maçıydı vay be..
  • EVET TRT SPORDAN İZLEDİM GERÇEKTEN CAMPAGNARO,MAGGİO,LAVEZZİ,HAMSİK MÜTHİŞTİ CAVANİ BİRAZ ETKİSİZ KALDI AMA ŞAMPİYONUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
  • Dünkü kupa zaferinden sonra saçlarını kesti Hamsik, gerçi bu onu ilk defa öyle görüşümüz değil.

Ligde olmasa da 2011-12 sezonunda, Conte'nin Juventus'una mağlubiyet yüzü gösteren ilk takım oldu Napoli, tabii bunu ilk biz yapacaktık hatta mağlubiyeti ligde tadacaklardı ama Milan-Juve maçındaki yan hakem sağolsun bir ağları sallamadığı kalan topa gol demediği için oradan beraberlikle döndüler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MİLANLI KARDEŞİM AYNEN ÖYLE YAN HAKEM HERALDE MANZARAYI İZLİYORDU KALEYE BAKMIYORDU AMA SANIRIM TÜM LİG BİZİ TUTMUŞTUR VE HEM SİZİN HEMDE JUVEYİ YENEMEYEN HERKEZ İÇİN KAZANDIK
  • Beyler MAREK HAMSİK kesin kalıyor lavezzi kesin gidecek gibi cavani'nin gidip gitmeyeceği bu hafta sonu belli olacak lavezzinin yerine STEVAN JOVETİC için fiorentina ya sanırım teklif verildi veya verilecek
  • Vakti zamanında maradonayı arastırırken napoliyide arastırmıştım. şöyle bir yazı görmüştüm napoliyi fazla incelemeyin yoksa tutkunuz olur.Aynen öyle oldu. herşeyiyle seviyorum bu takımı.benide ekleyin gök mavi formayı şipariş verdim geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realasim

Beyler MAREK HAMSİK kesin kalıyor lavezzi kesin gidecek gibi cavani'nin gidip gitmeyeceği bu hafta sonu belli olacak lavezzinin yerine STEVAN JOVETİC için fiorentina ya sanırım teklif verildi veya verilecek

hamşik,lavezzi,cavani kalsa bi kaç yıl daha efsane olurlar. Hamşik kalıcak cavani şüpheli. ama lavezzi psg ye giderse yazık olur. Napoli Psg den büyük takımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garnispos

Beni de ekleyin. Ayrıca Napoli forması alacağım ancak bulamıyorum. Nerede bulabilirim?

Bana gelicek eğer gelirse bi aksilik olmazsa senide yönlendiririm. Mavi forma
  • quote:

Orijinalden alıntı: system44

quote:

Orijinalden alıntı: Garnispos

Beni de ekleyin. Ayrıca Napoli forması alacağım ancak bulamıyorum. Nerede bulabilirim?

Bana gelicek eğer gelirse bi aksilik olmazsa senide yönlendiririm. Mavi forma

Tamam hocam, haber bekliyorum senden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: system44

Vakti zamanında maradonayı arastırırken napoliyide arastırmıştım. şöyle bir yazı görmüştüm napoliyi fazla incelemeyin yoksa tutkunuz olur.Aynen öyle oldu. herşeyiyle seviyorum bu takımı.benide ekleyin gök mavi formayı şipariş verdim geliyor.

ahh maalesef napoli'yi araştırdım takım ve oyuncuları..o günden sonra bir şeyler oldu napoli den başka takımtutmaz oldum gök mavi formayı giyerken eğer bu formayla kötü bir maç oynarsam diye üzerimde bir ağarlık oluyor ama bu formayla oynarken sanki sihirli bir şeyler oluyor.. bu takımı tutmak harika
  • Aurelio De Laurentiis:70 Milyon doları getiren cavani'yi alır.(yani kimse cavani'yi alamaz:)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.