Şimdi Ara

SSANG YONG ACTYON SPORTS KLÜBÜ (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
14
Favori
168.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alihfo

Bir de;
    2009 model ve sonrası HALFTOP olan actyon sports arıyorum. 30-40 bin civarı kilometresi olan. 4X2 veya 4X4 farketmez. 29.000 TL civarı alabilirim.

halftop 3000tl civarına mal oluyor.Alacaksanız 4x4 alın derim ama onun da vergisi 2000lira,
    Şirket cıkmaları biraz hırpalanmış oluyor ticari maksatla kullanılmamış araçlardan bulabilirseniz
    onları tercih edin.ist.'da iseniz tuzlada ikinci el merkezleri var şahsuvaroğlunun.
  • 2009 model vergisi 2000 olmaması lazım. Halftop taktırınca muayene vb yaptırmak lazım sanırım. En iyisi hazırını almak galiba.
  • Arkadaşlar herkese merhaba;

Bende 2011 actyon sport 4x2 modeli var beyaz aracım gerçekten bana göre türkiyedeki en şık görünümlü araba,yakında resimlerini eklicem.benim tek sıkıntım aracın yaylarının çok sert olması.bunları değiştirme yada bu sorunu gidermeyle ilgili bilgisi olan tavsiye verecek arkadaşlar varsa çok sevinirim,bide herkes aracını yükseltiyo ben fotoshopta aracın basık görünümünü yaptım ve mükemmel durdu yakın zamanda uygulamasına geçicem.

yaylarla ilgili tavsiye istiyorum nasıl yumuşatırız konfor açısından.

şimdiden teşekkür ederim,saygılar.
  • ben 20 inc jant ve 275 taban american cooper tıres lastik koydum ve hiç bir sıkıntı yaşamıyorum,yakıt olarakta değişen pek bişey olmadı şehiriçi 1 depo ile en kötü ihtimalle 700 km yol yapıyorum.uzun yoldada 120-140 km hızla gittiğimde 830 km 1 depo ile gördüm.

SSANG YONG ACTYON SPORTS KLÜBÜ
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetimir

ben 20 inc jant ve 275 taban american cooper tıres lastik koydum ve hiç bir sıkıntı yaşamıyorum,yakıt olarakta değişen pek bişey olmadı şehiriçi 1 depo ile en kötü ihtimalle 700 km yol yapıyorum.uzun yoldada 120-140 km hızla gittiğimde 830 km 1 depo ile gördüm.

SSANG YONG ACTYON SPORTS KLÜBÜ

Arabanın yayları mı sert yoksa jantların büyüklüğünden dolayı konforu mu düşürüyor?

Bu arabanın yayları kesinlikle sert değil aynı arabayı kullanıyorum çünkü...

• ortağımdada aynı araçtan var siyahı ondada 20 inc jant vardı,bu rahatsızlık üzerine orjinal lastik ve jantlarını taktı ama değişen bişey olmadı.yaylardan bi tanesini söküp arkadaşıma götürücem yay fabrikası var ve analiz edicek.benim düşüncem yayların sert olmasından kaynaklanıyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Wittmann

quote:

Orijinalden alıntı: login35

@Michael Wittmann yarın bir aksilik olmazsa bayiye uğrayacağım fiyat bilgisi yazarım.

heyecanla bekliyorum.... uğramışken bir de ne kadar faizle ne kadar taksit yapıyorlar bunları öğrenirsen çok makbule geçer...

şimdiden teşekkür ederim..

1 seneden bu yana elantramı satıp bu aracı almaya niyetim var bir nasip olmadı

@Michael Wittmann

Geç cevap yazdığım için özür dilerim malum iş-güç.

İzmirDeki bayisinden aldığım fiyatlar aynen şöyle;

4x2 Manuel vites 41.000
    4X2 Otomatik vites 44.000
    4X4 Manuel vites 48.500
    4X4 Otomatik vites 53.000 (bu versiyon full versiyonuymuş.Deri döşeme felan)

4.250 değerindeki arka kabin veya half top ücretsiz hediye.Bunu almasak fiyatta bir düşme olurmu diye sordum fiyatın sabit olduğunu herhangi bir fiyat düşümü olmayacağını söylediler.

• quote:

quote:

quote:

@Michael Wittmann yarın bir aksilik olmazsa bayiye uğrayacağım fiyat bilgisi yazarım.

heyecanla bekliyorum.... uğramışken bir de ne kadar faizle ne kadar taksit yapıyorlar bunları öğrenirsen çok makbule geçer...

@Michael Wittmann

4x2 Manuel vites 41.000
    4X4 Manuel vites 48.500

4.250 değerindeki arka kabin veya half top ücretsiz hediye.Bunu almasak fiyatta bir düşme olurmu diye sordum fiyatın sabit olduğunu herhangi bir fiyat düşümü olmayacağını söylediler.

Çok teşekkür ederim...

Şimdi kabini falan geçtim de hani ÖTV indirimi...ÖTV bizden diyor sitesi..

eğer ÖTVsiz fiyatlar yazdıklarınsa ben bu araçtan vazgeçtim...biraz daha kasar D sınıfı araç alabilirim bu fiyatlara..

Burada Şahsuvaoğlu var bir ara gidebilirsem bir de buraya sorayım bakayim ne diyecek...

Ah kafam benim keşke geçen sene 35 bin iken sıfırı bir atraksiyon yapsaydım..

Neyse. Sende mi 0 almayı düşünüyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Wittmann -- 7 Aralık 2011; 13:29:53 >

• Arkadaşlar;

OĞUŞLAR GRUP VAR,ORDANDA GÜZEL FİYATLAR ALABİLİRSİNİZ FATİH BEY DEN.
  • OĞUŞLAR GRUP FATİH BEYDEN ALDIĞIM FİYATLAR

4X2 MANUEL:38.500 TL

4X2 OTOMATİK:41.500 TL

4X4 MANUEL:43.500 TL

4X4 OTOMATİK:46.500 TL

EKSTRA 2000 TL ÖDERSENİZ ARKA KABİN VERİYOLAR,BU RAKAMLAR ÜZERİNDEN 500 TL DAHA İNDİRİM YAPABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ AYRICA.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetimir

OĞUŞLAR GRUP FATİH BEYDEN ALDIĞIM FİYATLAR

4X2 MANUEL:38.500 TL

4X2 OTOMATİK:41.500 TL

4X4 MANUEL:43.500 TL

4X4 OTOMATİK:46.500 TL

EKSTRA 2000 TL ÖDERSENİZ ARKA KABİN VERİYOLAR,BU RAKAMLAR ÜZERİNDEN 500 TL DAHA İNDİRİM YAPABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ AYRICA.

Bende aracımı oradan aldım en iyi fiyatlar oradadır
  • 2011 mayıs ayında 2 tane aldık siyah ve beyaz renkte 36.700 den aldık tanesini.şahsuvaroğlu 38.500 den inemedi rakamı,ama fatih bey saolsun güzellik yaptı :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

@Michael Wittmann

4x2 Manuel vites 41.000
    4X4 Manuel vites 48.500

Çok teşekkür ederim...

Şimdi kabini falan geçtim de hani ÖTV indirimi...ÖTV bizden diyor sitesi..

eğer ÖTVsiz fiyatlar yazdıklarınsa ben bu araçtan vazgeçtim...biraz daha kasar D sınıfı araç alabilirim bu fiyatlara..

Burada Şahsuvaoğlu var bir ara gidebilirsem bir de buraya sorayım bakayim ne diyecek...

Ah kafam benim keşke geçen sene 35 bin iken sıfırı bir atraksiyon yapsaydım..

Neyse. Sende mi 0 almayı düşünüyorsun?

Benim için o kadar acil değil sonuçta kullandığım 2 aracım var.

Şimdilik SUT-1'i bekleyeceğim gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi login35 -- 7 Aralık 2011; 14:33:45 >

• Arkadaslar bu arabanin kredi imkanlari nasil alan arkadaslar pesinmi aldi yoksa taksitle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alihfo

Bir de;
    2009 model ve sonrası HALFTOP olan actyon sports arıyorum. 30-40 bin civarı kilometresi olan. 4X2 veya 4X4 farketmez. 29.000 TL civarı alabilirim.

O fiyatave o km'de sadece 4x2 sini alabilirsiniz
    4x4 zor
    Hayirlisi olsun pisman olmazsiniz
  • 4X4 otomatik kullanan arkadaşlar.

Bu araçla yaklaşık 2 tonluk tekne romorkunu rahatça çekebilirmiyiz??
  • Arkadaşlar bugün Şahsuvaroğluna Sut 1 ile ilgimi mail attım

Mart ayından itibaren aracın gelmesini bekliyoruz dediler.

Çok fazla detay belli değil ama motorda hp ve tork olarak iyileştirme var dedi görevli
  • sut 1 de büyük ihtimal korando 2.0 common rail dizel motoru vardır 170 bg falandır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockboy -- 31 Aralık 2011; 12:01:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockboy

sut 1 de büyük ihtimal korando 2.0 common rail dizel motoru vardır 170 bg falandır...

155 hp olacak dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: f-a-t-i-h

quote:

Orijinalden alıntı: rockboy

sut 1 de büyük ihtimal korando 2.0 common rail dizel motoru vardır 170 bg falandır...

155 hp olacak dedi

ssangyong'un zaten 3 tane dizel motoru var 270 xdi 200xdi ve 200 e-xdi 175 bg yeniden kalıp yaptırmazlar sonuçta bir markada olsa kalıplarının çoğunu hazır alıyor mercedesten 320 230 200 kompressor benzinli motorlar zaten yıldızlı parçalarla geliyor birtek bu dizel motorlar know-how tekniğiyle üretiliyor o yüzden 200 E-xdi motoru basıp geçerler bence... yada yazılım oyunuyla 155'e düşürürler birde 180 bg lik versiyon var deyip bide onu ötelerler vw 130 luk transporterlarda ufak tefek değişiklikle 180 lik diye gayet güzel satmıştı :D

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.