Şimdi Ara

SSANG YONG ACTYON SPORTS KLÜBÜ (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
14
Favori
167.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: f-a-t-i-h

quote:

Orijinalden alıntı: Wezraphell

arkadaşlar merhaba...bir soru sormak istiyorum.allah göstermesin ama arkadaşlar ssangyong ile özellikle actyon sports ile kaza yapan var mı?...arabanın özelliklerini güzelliğini falan sizlere sordum cevaplar gayet güzel olumlu.ama merak ettiğim bu kaza yapınca araba ne hale geliyor dayanıklı mı vs?

http://forum.donanimhaber.com/m_51223945/tm.htm

Bu bizim yaptığımız kaza geçen yaz

Oldukça sert bir darbe olmasına rağmen tampon dahi düşmedi

Araç şasili bir araç olduğu için özellikle çarptığın başka bir araba ise allah o araca yardım etsin:))

abi bilgi için çok teşekkürler...diğer arkadaşlardan da yorum bekliyorum.

• Merhaba malum hava artık soğudu yağmurlar başladı aracımın arkası camli kabın fakat aralarda boşluklar var bagaja su giriyo ne yapmaliyim
  • Bide aracımı Winter moduna aldım şimdiden doğru mü yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zülişşş

Bide aracımı Winter moduna aldım şimdiden doğru mü yaptım.

yakıtı artabilir sızdırma konusunu servis halleder onlarda silikon falan çeker...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zülişşş

Bide aracımı Winter moduna aldım şimdiden doğru mü yaptım.

Araba karda yada camurda kaymadikca winter modunu acmaya gerek yok
    Su kacmasina karsi montaj yaptirdiginiz yere goturun silikon cekmeleri gereken bosluklari silikobla doldursunlar bizahmet
  •  SSANG YONG ACTYON SPORTS KLÜBÜ

SSANG YONG ACTYON SPORTS KLÜBÜ
  • Ön yüz korando'ya benzetilmiş.
  • önünü pek beğenmedim arka tasarımı güzel olmuş...umarım arka diz mesafesi büyümüştür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknosasa

ssangyongda kampanyahttp://www.ssangyong.com.tr/?p=kampanya

Çok süper olmuş...
  • quote:

quote:

quote:

Çok süper olmuş...

Evet mükemmel bir kampanya kaçırmadan araçtan almak istiyorum nasip olursa.Fatih bey aracınızla karşılaştığınız sorunları yazabilir misiniz.?

Aslına bakarsanız aracımdan memnunum bir sıkıntı yaşamadım

Ne diyebiliriz mesela;

Daha önce bu kadar iri bir araba kullanmadıysanız ilk başlarda sıkıntı olabiliyorama sonra park sensörününde yardımı ile alıştım

Gaz tepkimeleri diğer araçlara göre farklı biraz geç tepki veriyor iyi mi kötü mü bilemedim ama kısa sürede alıştım

Yakıt konusunda bazı uyarılar gelmişti her yakıtı koymayın vs.diye ben bir sıkıntı yaşamadın henüz genelde opet tercihim

Benim kullandığım araç Tiptronik şanzıman,Manuel şanzıman daha da seri diyorlar ama tiptronik şanzımanda oldukça seri ve İstanbul trafiği için çok ideal

Servisi konusunda da sıkıntı yaşamadık bizim buradaki servisi çok ilgili sağolsunlar

Yakıtı konusunda 2.0 motor 141 beygirlik bir arabanın sunabileceği yakıt verileri için ideal diyebilirim

Şehiriçi aracı ilk aldığımızda bir depo ile çok aşırı yoğun olmayan trafikte 720 ya da 730 km civarında mesafe katetmiştik tam hatırlayamadım şimdi kuruş hesabından anlamıyorum

Uzun yolda kasa dolu olmasına rağmen 120-130 km hız ortalaması ile 1000-1100 km yol rahatlıkla gidilebiliyor.

Ama 140 km hızdan sonra çok yakar demişti servisi ne derece doğrudur bilemiyorum

Bir özet çıkaracak olursak;

-Konfor konusunda binek araçlardan daha iyi diyebilirim rahatlıkla

-Yakıt konusunda motor çok güçlü olduğundan şehiriçi çok yoğun trafikte çok yakabilir uzun yolda 1.6 araçlar ile kafa kafaya yakan bir araç

Yıllık vergisi 1100 Tl civarında kişiden kişiye maddi olarak sorun olabilir...

Test edip aracı değerlendirmek gerekli...

• Mart-Nisan gibi SUT-1 gelecek diyorlar.
  • quote:

ötv bizden diyor yani ne kadar geliyor ben hesaplayamadım....ötvli fiyatı mı 40 bin ben onu da anlamadım
  • şu kampanyada...

ötv bizden diyor yani ne kadar geliyor ben hesaplayamadım....ötvli fiyatı mı 40 bin ben onu da anlamadım
  • @Michael Wittmann yarın bir aksilik olmazsa bayiye uğrayacağım fiyat bilgisi yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: login35

@Michael Wittmann yarın bir aksilik olmazsa bayiye uğrayacağım fiyat bilgisi yazarım.

heyecanla bekliyorum.... uğramışken bir de ne kadar faizle ne kadar taksit yapıyorlar bunları öğrenirsen çok makbule geçer...

şimdiden teşekkür ederim..

1 seneden bu yana elantramı satıp bu aracı almaya niyetim var bir nasip olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Wittmann

quote:

@Michael Wittmann yarın bir aksilik olmazsa bayiye uğrayacağım fiyat bilgisi yazarım.

heyecanla bekliyorum.... uğramışken bir de ne kadar faizle ne kadar taksit yapıyorlar bunları öğrenirsen çok makbule geçer...

Abi sen hala alamadın mı yahu?

• quote:

quote:

quote:

hayır ya... aslında istesem çoktan alırdım ama kredi işine az bulaşmak istiyordum...biraz biriktirip öyle alırım dedim ama senmisin bunu diyen...fiyatını çıkardılar 40 bin tl'ye...bir ara 45 bin oldu neredeyse...

vazgeçtim ikinci ele bakayim dedim...sonra o da patladı...

özetle nasip olmayınca olmuyor...şimdi güzel bir kampanya yapmışlar...

• quote:

quote:

quote:

quote:

hayır ya... aslında istesem çoktan alırdım ama kredi işine az bulaşmak istiyordum...biraz biriktirip öyle alırım dedim ama senmisin bunu diyen...fiyatını çıkardılar 40 bin tl'ye...bir ara 45 bin oldu neredeyse...

vazgeçtim ikinci ele bakayim dedim...sonra o da patladı...

özetle nasip olmayınca olmuyor...şimdi güzel bir kampanya yapmışlar...

SUT 1 geleceği için Actyon sports şu an alınabilir fiyatlara gelecektir muhtemelen

sizin düşünceniz nedir bilemiyorum ama alırsanız mutlaka otomatik viteslisini en azından test edin İstanbul trafiğinde inanılmaz rahat

Bu büyüklükte bir araç için büyük nimet sol ayağınız ile bağdaş kurup oturun sağ ayak ile kontrol edin aracı

Böyle bir rahatlık yok kardeşim

Öyle yokuşta kalkamadım,geri kaçırdım,debriyajdı vs. yok

40 Bin tl verip araç alıyoruz bir zahmet viteside değiştiriversin

• HALFTOP nekadara mal olmakta. Aracı 2 el Halftopsuz alabilirim. İlgili yerlerin adresini vb. verebilecek varmıdır.
  • Bir de;
    2009 model ve sonrası HALFTOP olan actyon sports arıyorum. 30-40 bin civarı kilometresi olan. 4X2 veya 4X4 farketmez. 29.000 TL civarı alabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.