Şimdi Ara

[SS] Hepsiburada Rezilliği! (Elmacık Bilgisayar) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
9.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende sık sık hepsiburada kullanıyorum ama dedğiniz gibi çok şikayet msjları okudum.. Amazona veya diger güvenilir firmalara geçmekte yarar var artık daha dikkatli olacagım ...
  • Genel olarak hepsiburada bir süredir bahsettiğiniz üzere kaliteyi bozdu. Ancak ben bu durumun istanbulbilisim sayesinde artarak devam edeceğini düşünüyorum. Sonuçta yıllardır satış yapan pekde fena olmayan bir firma binlerce kişinin ürününü yollamadı, paralarını iade etmedi sadece benim çevremde 2 ay boyunca parasını alamayıp en son bankaya gitmek zorunda kalan kişiler oldu. Buna rağmen fiyatlarını tercih edilmek için bir tık aşağıya çekerek hiçbir şey olmadan satış yapmaya devam ediyor. İstanbulbilişime bile bir şey olmuyorsa bize hiçbir şey olmaz diyerek ilerleyen zamanlarda diğer firmalarda kaliteyi yavaş yavaş aşağı çekebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliemrey -- 16 Mayıs 2020; 22:55:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • spidey1907 kullanıcısına yanıt
    Ayda ortalama 3000 liralık alışverişim var.

bundan sonra ende almayacağım biti.

satışın malın arkasında durmazsan bende arkasına geçerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Bu mesaj silindi.
    Arkadaş " devlet " değil hükümet deseydin... Hdd lüks değil on li,ne eğitim iç,in " zaruriyet " imzanda yazan " her kıza sarkarım " tarzı sözler hoş değil he le bir de bunu " Allah büyük " deyip pekiştirmen acı biber olmuş ! terbiyesizlik etmenin alemi yok , otur oturduğun yerde !
  • 15 günlük paketini açmadan koşulsuz iade hakkından yararlanmayasiniz diye kutusundan çıkarıp öyle göndermişler, muhtemelen ellerinde kalan arızalı kutusu kaybolmuş ürünü göndermişler, kutusuz ürün göndermeleri bile bir suç, pazardan hdd alsan kutulu alırsın zaten, direkt tüketici hakem heyetine bh şekilde başvursanız bile paranızı almanız lazım

• Hepsiburada sürekli gündem olmasına rağmen hala neden bu siteden alışveriş yapıyorsunuz?Paranızın hiç mi kıymeti yok?
  • Sen bi ara banlanmadın mı ya. Tekrar banlansan da keyfimiz yerine gelse

• Ben de yakin zamanda bilgisayar topladim. Birkac urunde karsima bu elmacik firmasi cikti ama firma adana'da (ben istanbuldayim ve kargoda kalma sureci acisindan) oldugu icin ve yorumlarda onemli olumsuzluklar gordugum icin vazgecmistim. Bu konuyu gorunce dogru karar verdigimi anladim.

HDD gibi yogun hassasiyet gereken urunu kutusuz ve yetersiz paketlemeyle gonderip sıkıntisiz calisacagini mi dusunduler acaba.?

Bu zorlu surecinde sabir diliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirreddot kullanıcısına yanıt
    Hakem heyetine başvur dostum, alırsın paranı geri.
    sonra gidecek o ürünle başkasının canını yakmaya çalışacak -
    asıl sorın n11 hb gg ye girmek bu kadar kolay olmamalı, arsasını satan e ticaret yapıyor.
    eskiden kalite vardı, şimdi 2 kişi evde oturup e ticaret yapıyorum diye meslek ediniyor.
    geçmiş olsun..
  • 24 nisan 2019 tarihinde satıcısı bizzat hepsiburada olan huawei p9 lite 2017 modeli bir telefon aldım. bana da ayıplı ürün gönderdiler sıfır ürünün ön kamerasını açtığımda ekranda turuncu bir daire çıkıyordu. mevzuyu huaweiye bildirdim servise göndermemi istediler ve hepsiburadanın ayıbını HUAWEI'NİN KENDİSİ "bir üst model olan p smart 2018 modelinin sıfırını yollayarak" düzeltti. hepsiburada adlı siteye bir daha tık bile kazandırmam böyle yerlerden teknolojik ürünler almanızı da tavsiye etmem.
  • Evdeki emektar sisteme bir iki ekleme yapayım diyorum fiyatlar uçmuş gitmiş. Bir iki parçada nispeten iyi fiyatı bu Elmacık satıcısında buldum ama sık sık böyle konuları gözüme çarpıyor. Kalsın o vakit.

Bir de HDD alırken internet çok sakat bence. 20-30-50 fazla verip direk mağazadan almak mantıklı geliyor bana. Kargocuların arabalara yükleme indirme esnasında fırlatıp fırlatıp attıkları videolar gözüme geliyor HDD sipariş etme durumunda. Geçmiş olsun. Umarım mağduriyet giderilir.
  • Ben de 1 Nisan'da aynı ürünü aynı mağazadan almıştım.
    Benim ürünüm anti statik poşet içinde gelmişti. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.

Yaşadığınız durum çok sinir bozucu. Sizin adınıza üzüldüm. Umarım en kısa sürede çözebilirsiniz.
  • Deli gibi sövüp uyarı almak istemememe rağmem hep konular böyle kışkırtıcı oluyor :))

elmacık bilgisayar ben senin......
    Hepsiburada.com ben seninnnn......

lüks mal demiş biride gitsen baksan altın varaklı kalorifer peteği vardır evinde

• Bu da yeni moda heralde,teknolojik alet aliyorsun kutusuz geliyor böyle saçmalik olur mu. Hepsiburada batu teknoloji mağazasindan psu aldim kutusuz dümdüz göndermisler sacma sapan bir kutuya koymuslar. İcinde ne vidaları ne güc kablosu var 2. el ürün mü aliyoruz. İade ettim de kabul ettiler

• Şu saatten sonra fiyat farkı da olsa Amazon dan başka hiç bir yerden sipariş vermem.

• İlgilendiğim bir kaç teknolojik üründe bu firma hep en düşük fiyatı veren oluyor ve dikkatimi çekiyordu. Öğrendiğim iyi oldu. Hepsiburada'dan sipariş vermek gibi bir hataya düşersem en azından bu satıcıdan almamaya özen gösteririm.
  • Anlamadığım bir şey var benim...

Artık çoğu firma kendi sitesinden direkt satış yapıyor.

Neden abidik kubidik Elmacık, Armutçuk, Üzümcük, Hoşafçık vb firmalardan alışveriş yapıyorsunuz?

Diyelim ki direkt satış yapmıyor ürünü alacağınız firma, o zaman da Amazon kapı gibi orada dururken yine bu saçma mecralara güvenmemek lazım. İster Amazon Türkiye ister yurtdışı Amazon... Amazon'da her firmanın online üyeliği var neredeyse. Büyük firmaların tamamına yakınını da Amazon kendisi satıyor. Çoğu firma biraz beklemeniz karşılığında ücretsiz kargo sunuyor yurtdışı Amazon'u kullansanız bile.

Sözüm sadece konu sahibine değil, 10-20 TL'den kaçacağım derken günlerce, aylarca zamanınız çalınıyor iade-değişim sürecinde. Büyük firmaların büyük olmasının sebepleri var arkadaşlar. En önemlisi de hizmet kaliteleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siannis -- 17 Mayıs 2020; 3:39:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Bu mesaj silindi.
    Bu şahıs nedense hep böyle mesajlar atıyor.

• Sorunu çözemediysen bana pm at dostum. Yardımcı olmaya çalışacağım.
  • Bu yorumunuzu okudum ve mağaza hakkında araştırma yaptıktan sonra o kadar aynı şikayetle karşılaştım ki, söylediğim b450 tomahawk max anakartını geldiğinde teslim almadan geri iade etmeye karar verdim. Umarım hepsiburada sorunsuzca gerçekleştirir.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.