Şimdi Ara

[SS GELDİİİ]-Sikkofield'in kitabı çıkıyor millet , Tüyap'ta pilava bekliyor :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
6
Favori
6.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sikkofield'in resmleri geldi. Evet bu resmi bizlerle paylaşan "fremaan02" arkadaşımıza teşekkür ediyorum..

Sevgili kaynatasızlar :)) Linkten ulaşabilirsiniz detaylara LİNK CANLANDIRIR

[SS GELDİİİ]-Sikkofield'in kitabı çıkıyor millet , Tüyap'ta pilava bekliyor :) [SS GELDİİİ]-Sikkofield'in kitabı çıkıyor millet , Tüyap'ta pilava bekliyor :) [SS GELDİİİ]-Sikkofield'in kitabı çıkıyor millet , Tüyap'ta pilava bekliyor :)

@fremaan02

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [F][u][r][k][a][n] -- 10 Kasım 2013; 19:37:07 >

• Bende kendisini merak ediyorum açıkcası
  • Dnr satar mı acaba kitabı
  • abi çok iyi yaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oo sikkofield reis

• bu kitabı cıkarması ve kitabın ismini piyon olması beni şüphelendirdi. çünkü eğer bu adamlara tam karşı olsaydı niye tüyap istesinki bu kitabı örneğin banu avar kadın 1 günde kovuldu yani sikkoda onların piyonu olabilir.
  • Birisi foto alsın sikkofield ifşa diye konu açsın 10 numara olur hee

O degil de goreceksiniz yakinda bu adam baya ünlenecek tv programlarına falan çıkar yani demedi demeyin

• Aman fenomen olmayın anasını satayım, hemen kitap çıkartıyonuz. Alırsam en adi şerefsizim lan
  • Yalanlardan bir kule kurmuş kendine işte Kapakta yazdığı gibi..
  • kendisi kızmış. bi resmini çekersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: [F][r][k][a][n]

Sevgili kaynatasızlar :)) Linkten ulaşabilirsiniz detaylara LİNK CANLANDIRIR

tipi nasıl bu adamın
  • quote:

Orijinalden alıntı: YateQo

Yalanlardan bir kule kurmuş kendine işte Kapakta yazdığı gibi..

kanıtla yalan olduklarını. adam bir şeyler anlatmaya çalışmış kanıtlarıyla beraber doğru veya yanlış. boş konuşma.
  • geziye destek verip birde üstüne üstlük yetmeyip taşlı eylemlerde bulununca şakirt hayaranları defterden sildi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Ekim 2013; 22:44:17 >
  • 11 milyon 261 bin görüntülenme almış adam. oha herif (kadındı galiba) parayı kıracak..
  • herkes kitap yazıp ünlü olma peşinde bu ne yav.
  • evet kadın oldugun söylemişlerdi
    karakolda görmüşler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barristan the Bold

quote:

Orijinalden alıntı: YateQo

Yalanlardan bir kule kurmuş kendine işte Kapakta yazdığı gibi..

kanıtla yalan olduklarını. adam bir şeyler anlatmaya çalışmış kanıtlarıyla beraber doğru veya yanlış. boş konuşma.

Bu da benim fikrim kardeşim
    Bende okudum o adamı ve bu şekilde bir fikre sahibim,bunun neyini kanıtlayayım sana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fremaan02

quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

11 milyon 261 bin görüntülenme almış adam. oha herif (kadındı galiba) parayı kıracak..

Nerden bakılıyor?

bloguna gir var orada sayaç
  • Popüler kültürün son kusmukları bunlar, biz bilmiyor muyuz 11 eylülün düzmece olduğunu, amerikanin aya 1969da ayak basmadığını, yahudilerin dünyanın sahibi olduğunu, müzik endüstrisinin müziği gürültüye dönüştürüp metalastirdiğıni.. Şimdi bu sikkoda kapitalizmden payına düşeni alacak çünkü eminimki kitabı mükemmel tirajlar yakalayacak, kısacası sikkoyu okuyanlar aydınlandıgıni sanacak, sikko ise paraları götürecek. Gerçekten salak bir tüketim toplumu olduk, sikkonun yaptığı şey komplo teorisi üretip çeşitli sozluklerden bilgileri toplayarak akıcı bir dille aktarmak, bu bilgilere bilgisayar bilgisi olan ve yazılı medyadan anlayan herkes ulaşabilecek seviyede, son kez söylüyorum sikkoya itibar etmeyin kendiniz araştırın düşünün, taviz vermeyin şöyle tiplere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

evet kadın oldugun söylemişlerdi
    karakolda görmüşler

Kadinmi dogruysa bayagi sasirdim ve tipini hakkaten merak ediyorum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.