Şimdi Ara

[SS ekledim]DOLANDIRILDIM ] Edit:PARAMI GERİ ALDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha demin kargom geldi. Eleman geçen hafta cuma günü kargolamıştı.

Aldığım sitenin İsmini vermek istemiyorum şuan. Telefonlarıma cevap vermiyor.

1 sene garantili monitörü 150 liraya satıyordu. Satan kişi bursada.

Adam bana kargo gönderdim diye mesaj attı. Bende tamam dedim adama ptt'den 150 TL yatırdım. Bide kargoyu karşı ödemeli gönderdi.

Kargoyu aldım içini açmadan zaten sıfır gibiydi. İçini açınca bu çıktı.

Polise gideyim mi şuan ne yapayım ?

Not ; faturasınıda göndermiş

[SS ekledim]DOLANDIRILDIM ] Edit:PARAMI GERİ ALDIM [SS ekledim]DOLANDIRILDIM ] Edit:PARAMI GERİ ALDIM [SS ekledim]DOLANDIRILDIM ] Edit:PARAMI GERİ ALDIM

Edit ;

Arkadaşlar. Kutuyu topladım. Adamın bilgileri ile birazdan karakola geçeceğim.

15 aralık edit ;

Monitörün parasını geri aldım. karakola gidecektim. İlk önce adamı aradım bana paramı geri ver diye ama adam telefonu sürekli meşgule aldı. Akraba avukat var ailede. Avukata söyledim.

Bu sefer avukat aradı 3 gün sonra. Adam telefonu açtı bu sefer. Bizim avukat direk sicil numarasını ismini verip adama parayı 7 gün içerisinde iade etmessen hakkında bizzat ben dolandırıcık ve sahtecilikten dava filan açacağım dedi. Adamı korkuttu muhtemelen 4. gündede bana para geldi. Monitörün kutusunu filanda istemedi. Kıtıda bende kaldı.

Önceden editleyecektim ama unutmuşum. Kutuyu atarken aklıma geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakıltaşı__1 -- 16 Aralık 2016; 0:29:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• değerlenir buralar
  • ulan bari markayı düzgün yazsalarmış
  • görünmez monitör mü aldın hocam

•  [SS ekledim]DOLANDIRILDIM ] Edit:PARAMI GERİ ALDIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Notorious -- 4 Temmuz 2016; 17:46:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CDDH

değerlenir buralar

Hocam yardım decekseniz adamın bilgilerini özelden atayım param boşa gitti

• işciligi var yine emege saygı
  • "İçini açınca bu çıktı" dur bi dh ye konu açayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi v. Persie -- 4 Temmuz 2016; 17:51:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpel Von Stiltskin

işciligi var yine emege saygı

Dalga geçmeyin param gitti polise gidecem

• Malı koymayı unutmuş

• Elinde olan bilgilerle savcılığa git, her türlü dava açarsın. Bu işler öyle kolay değil, mahkeme kağıdı adresine gittiğinde tıpış tıpış o sana ulaşacaktır kedi gibi.

Site midir nedir elinde ne bilgi varsa paylaş ki başkaları da dolandırılmasın hem.

• Soğuk su için iftardan.

• ben de kıvranayım şuraya
  • Bu ne lan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Elinde olan bilgilerle savcılığa git, her türlü dava açarsın. Bu işler öyle kolay değil, mahkeme kağıdı adresine gittiğinde tıpış tıpış o sana ulaşacaktır kedi gibi.

Site midir nedir elinde ne bilgi varsa paylaş ki başkaları da dolandırılmasın hem.

Birazdan çıkacağım hocam. Direk polis karakoluna gideceğim. Adamın telefon numarası var.

• Konu CSB.
    Tıpkı arkadaşı için kavga etmeye gittiği konu gibi.

• Rez

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhandngiz

quote:

Elinde olan bilgilerle savcılığa git, her türlü dava açarsın. Bu işler öyle kolay değil, mahkeme kağıdı adresine gittiğinde tıpış tıpış o sana ulaşacaktır kedi gibi.

Birazdan çıkacağım hocam. Direk polis karakoluna gideceğim. Adamın telefon numarası var.

Forumdakiler trollüyo bakma sen çoğu ergen aldırma.

Savcılık hemen işlemleri başlatır, elinde konuşmalar vs duruyorsa çok daha kolay olur, hele siciline bir işledi mi dolandırıcılık damgası korkudan yalvarır sana nolur davadan vazgeç diye, asla bırakma işin sonunu bırak giden 150 liran olsun, sürünsün hayatı boyunca sildiremiceği bişi siciline işlesin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: batuhandngiz

quote:

Forumdakiler trollüyo bakma sen çoğu ergen aldırma.

Savcılık hemen işlemleri başlatır, elinde konuşmalar vs duruyorsa çok daha kolay olur, hele siciline bir işledi mi dolandırıcılık damgası korkudan yalvarır sana nolur davadan vazgeç diye, asla bırakma işin sonunu bırak giden 150 liran olsun, sürünsün hayatı boyunca sildiremiceği bişi siciline işlesin

Konuşmalarda var hocam. İsterseniz burayada ekleyebilirim. Sıkıntı olmaz.

Zaten gideceğim şimdi karakola

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.