Şimdi Ara

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
576
Cevap
0
Favori
240.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nomad bu ekran Kartı sürümü güncelleyin demişsin bana bu konuda yardım cı olurmusun yapadım
  • arkadaşlar bu hata geçmedi ne yaptıysam oynayacağımda yeniden yüklüom onun yüzündende kotayı aşıom LÜTFEN YARDIM şimdiden teşekkür ederim

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nømad

quote:

Orjinalden alıntı: Husay

Bir sorum olacak bilgisayara sro yu yükledim update aldı start dedim daha sonra ufak resim geliyor ve orada hep kalıyor kapatmak istiyorum yanıt vermiyor fln diyor ve sonlandırıyorum nasıl çözebilirim???

Muhtemelen windows veya donanım hatası.
    Bir bilene sistemini kontrol ettir.

Windows hatası olduğunu nasıl anlarız ama galiba donanımdan....
  • yaaa c9 hatasını nasıl cozebilirim? spartada oynuorm ama suan giremiorm c9 hatası werio verification code u yazdıktan sonra
  • Abi ellerine sağlık çok iyi anlatmışsın bir çok hatamı giderdim
  •  SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

Bilgili ve Tecrübeli arkadaşlar, lütfen bu sorunuma bir çare bulabilir misiniz?

İlk mesajda hata ve çözümlerini yazıp paylaşmışsınız Teşekkür ederim lakin birşey anlayamadım...

Resmini eklediğim hata konusunda çaresizim, ne yapacağımı bilemiyorum...

Umarım, ilgilenip yardımlarınızı esirgemezsiniz.

Saygılarımla...
  • ARKADAŞLAR BENİMDE BİR SORUNUM VAR ÇÖZERSENİZ SEVİNİRİMwww.dostlardunyasi.azbuz.com
  • quote:

NUBOT hatası. Nubot kurmayı denediniz, elinize yüzünüze bulaştırdınız, oyun sürekli the server is out of examination or cannot connect zart zurt hede hödö

karnımız agrıdı burda colu cocuk gülmekten koptuk

beles b_o_t kurmayın 4. gün ban!!
  • Arkadaşlar giriorum servera o güvenlik kodu sorulan yere kadar gelio yazıorum sonra bekliorum disconnect diiip çıkıo bugün kaç kere girmeye çalıştıysam hep bunu yaptı knighta benzemeye başladı ya bi çareeeee
  • yeni topic açmak istemedim lütfen nomand bi bak 2 günde bir kadar dc yiyorum ve ??????????? dolu bi ekran ve ???? ????? die 2 şık geliyo bunun anlamı ne nasıl geçer fazla tuşada basmıyom anlamı lütfen yardımm
  • Ben oyunu bilgisayara kurarken oyunun yüklemesini durduruyo ve ''Silk road online cannot be unzipped.Zip is damaged.Installing Silkroad is cancelled.'' yazısı çıkıyo ve oyunu yüklemeyi kapatıyo acaba neden yüklemiyo bu oyunu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bysaykomatrix

Ben oyunu bilgisayara kurarken oyunun yüklemesini durduruyo ve ''Silk road online cannot be unzipped.Zip is damaged.Installing Silkroad is cancelled.'' yazısı çıkıyo ve oyunu yüklemeyi kapatıyo acaba neden yüklemiyo bu oyunu ?

Oyunun setup dosyası arızalı veya ramların bozuk.
    Oyunu tekrar indir veya çalışan bir yerden cd ye çektir.
    Aynı sorun devam ederse ram larının bir kontrol edilmesi lazım.

• quote:

Orjinalden alıntı: ulukemal

yeni topic açmak istemedim lütfen nomand bi bak 2 günde bir kadar dc yiyorum ve ??????????? dolu bi ekran ve ???? ????? die 2 şık geliyo bunun anlamı ne nasıl geçer fazla tuşada basmıyom anlamı lütfen yardımm

benim sorunumada bi çare sölesen

• quote:

Orjinalden alıntı: Carmentos

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

Bilgili ve Tecrübeli arkadaşlar, lütfen bu sorunuma bir çare bulabilir misiniz?

İlk mesajda hata ve çözümlerini yazıp paylaşmışsınız Teşekkür ederim lakin birşey anlayamadım...

Resmini eklediğim hata konusunda çaresizim, ne yapacağımı bilemiyorum...

Umarım, ilgilenip yardımlarınızı esirgemezsiniz.

Saygılarımla...

Bizde sırada bekliyoruz, yardım edebilecek yiğit, mert, cesur bir delikanlı arkadaş yok mu acaba

• bedava bot kullanmaya calısmıssınız ancak exeniz hatalı o yuzden o hata veriyo
  • quote:

5. Ve son olarak NUBOT hatası. Nubot kurmayı denediniz, elinize yüzünüze bulaştırdınız, oyun sürekli the server is out of examination or cannot connect zart zurt hede hödö hatası veriyor.
    a. Öncelikle internet bağlantınızı kontrol edin. BAğlantıda bir sorununuz varsa bu hatayı alırsınız. Eğer bağlantınız sağlamsa;
    b."C:\WINDOWS\system32\drivers\etc/hosts" dosyasını notepad ile açın, içindeki Joymax ile başlayan satırı silin, kaydedin çıkın. Eski versiyon Nubot hatasını bu çözer.
    c. Olmadı mı? Satırı sildikten sonra oyunu "program ekle kaldır" dan uninstall edin. Program Files içinden SILKROAD klasörünü de silin. Oyunu yeniden kurun ve updatelerini yapın.
    d. Gene mi olmadı. Gidin Pacman veya KO oynayın. Hakkınız budur.

6. Bu yazdıklarım eğer sisteminizde bir donanım hatası veya internet bağlantınızda bir sorun (kesilme, modemsel sorunlar, firewall veya antivirus sorunu) yoksa oyunu sorunsuz oynamanızı sağlayacaktır. Hala problemleriniz varsa bu konu altına yazın cevaplamaya çalışalım.

Bu Hataya koptum

• SOrum şu... Yeni başladım oyuna da...

Serverlar 10 kişilikte sürekli trafikten dolayı giremiyoruz??? Yoksa bütün dünya bu oyunu mu oynuyor 10 server herbiri 10.000 kişilik falan? nedir yani bu oyunun serverlarının kalitesizliği?
  • Sro ya yeni başladım . Download ettim pc ye kurdum ama update ederken % 20 lerde launcher kendiliğinden kapanıor. Silkroadonline.net ten Geforce ve directx 9 güncellemerinide indirdim fakat hala aynı sorunla karşılaşıorum . ekran kartı : ge-force fx 5200 ıntel celeron 2,4ghz özelliğinde bi pc im war . sorunun neden kaynaklandıığını yada çözümü için cewap yazarsanız sevinirim.

şimdiden teşekkürler....
  • bende de su hatayı veriyor:

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

ne yapmam lasım??????
  • bi cvp lütfen!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.