Şimdi Ara

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
0
Favori
240.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende hata verdi bugünki updateden sonra ama bende tekrar yükledim şimdide sürüm 1.56dan yüklendi ve update etmiyor NE YAPMAM GEREK nasıl update edebilirim yardım lütfenn

• quote:

Orjinalden alıntı: thekarusarcher

the server undergoing inspection or uptades connect to //httpwww.****.net for more information
    yazıyor ama siz bu yazıyı salı dediniz bende bugün yani cuma günü çıktı bu yazı ne güzel giriodum oyundan çıktım 15,00 gibi bu yazı çıktı ne olacak.

EVET ARKADAŞIM İŞTE BENDEDE BU YAZI ÇIKIYOR BEN SABAH UPDATEDEN SONRA AÇAMADIM VE SİLDİM SRO YU TEKRAR YÜKLEDİM ŞİMDİDE BU YAZI GELİYOR VE UPDATE ETMEMİZ GEREKİYOR SANIYOM AMA OLMUYORKİ 1.56 VERSİYON YÜKLÜ AMA YENİ 1.97 FALAN ... NASIL DÜZELECEK BU HATA YARDIM LÜTFEN

• Bu ne yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ
  • arkadaslar oyuna giriyorum karakter yapıyorum oynadıktan sonra oyunu kapatıyorum açtıktan sonra benim karakter silinmiş oluyo naapmam lazım bilmiyorum yardım pls
  • yükledim oyunu ama yükleme bitince masaüstüne kısayol attıktan sonra kendisi oyunu acmaya calısıyo autorun sanırım ve hata raporu veriyo ekran kartı son surumu yukledim framework yukledim tık yok...

sorunun çözümünü bilen warmi ?
  • bendede ???????????? ??????????????? hatası çıkıyor?
  • Nømad Dostum merhaba yardımın için cok teşekkürler bende nubot olayını yüzüme gözümü bulastırmıstım 3 gündür uptada etmiyordu oyun senin sayende hallettik notepattan jomex olan satırı sildim suan update ediyor yakındada girerim görüşürüz.
  • Yaa benm silkroadda bi haller vardı sildim yeniden yüklim dedim yükledim haat verdi yeni indirim dedim indirdim yükeldim yine aynı hatayı verdi ff yaa yardım edin lütfen
    İŞTE HATA:http://img517.imageshack.us/my.php?image=ads305z2ij9.jpg

benm bir ara netimde sorun çıktı MSNE girince onar filan varya o çıkıodu ama yapınca düzeliodu o hep sistem dosayalrında sorun buluyodu hep sistemi atladiodum geçenlerde atlama dedim ama şimdi netimde hiç bi şey yok ama silkroada bişi oldu ondan ola bilirmi

• Nomad yardım yaaa

• Abi ben bilgisayarımda ATİ yüklü ama hangi serisi bilmiom anakartta öle onlara başlat>çalıştır bir şey yazıoduk nasıl yapıoduk sölermisiniz
  • ya yardım sabahtan beribekliommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

• agalar bu hesabın bloklanma işlemi kaç saat sürer.? 3 kez yanlışlıkla yanlış girdi mşifreyi kaç saat blok yerim acil cvp pls

SRO 4 EVER
  • Arkadaşlar launcheri çalıştırıorm start diyorm..

http://img522.imageshack.us/img522/8994/silkhatalg3.jpg

soldakine tıklıorm sonuç olarak oyun açlmıo sizce sistem ozellikleri mi yetmio

sistem özellikleri :

http://img526.imageshack.us/img526/9...tmozllkoy2.png

Ekran kartı ise radeon 9800 xt, 256 mb

yardım lutfn :S

• bende boyle bir hata veriyor yardımcı olurmusunuzz teşekkur edeim
  • quote:

Orjinalden alıntı: rmscafe

bende boyle bir hata veriyor yardımcı olurmusunuzz teşekkur edeim

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rmscafe -- 11 Mayıs 2007; 14:19:44 >
  • noldu ya oyuna girmio.yemek için pc yi kpadım.bi geldim oyuna girmio?noldu ya yardım pls
  • bişey tief sana söylüom.server bakımda.o yüzden giremioz
  • microsoft frame work 2 ve bunu dil paketini indirip kur xD
    quote:

Orjinalden alıntı: Carmentos

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

Bilgili ve Tecrübeli arkadaşlar, lütfen bu sorunuma bir çare bulabilir misiniz?

İlk mesajda hata ve çözümlerini yazıp paylaşmışsınız Teşekkür ederim lakin birşey anlayamadım...

Resmini eklediğim hata konusunda çaresizim, ne yapacağımı bilemiyorum...

Umarım, ilgilenip yardımlarınızı esirgemezsiniz.

Saygılarımla...

• quote:

Orjinalden alıntı: Intella

Bu ne yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

burdada serverlar kapalı old. zmn böle yazıo
  • nomad konumu yine silmişin benim nubotla alakam yokki yaff
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.