Şimdi Ara

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
0
Favori
240.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Echo91

bende de su hatayı veriyor:

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

ne yapmam lasım??????

Direct x i kur.
    Herhangi bir oyun cd sinden bulabilirsin.
    Sendeki SDK version muş. Yani geliştiriciler için olan. Normalini kur hallolacak.
    Bi de ekran kartı driverini güncelle elin değmişken.
  • saolasın...
  • nomad banada yardımcı olur musun bu ??? hatası neden çıkıyo driverlarımı güncellemek gerek bi yardım eğer öyleyse en son driverın linkini verir misin
  • büyüksün baba helal cok saol oldu
  • the server undergoing inspection or uptades connect to //httpwww.silkroadonline.net for more information
    yazıyor ama siz bu yazıyı salı dediniz bende bugün yani cuma günü çıktı bu yazı ne güzel giriodum oyundan çıktım 15,00 gibi bu yazı çıktı ne olacak.
  • benim sorunum oyunu kurup bittikten sonra soru işaretleri ile dolu bir pencere gelio oyun açılmıyor

Yardımcı Olabilirseniz Sevinirim....
  •  SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ
  • Nomad bi sorum olucak sabahtan beri cvp veren olmadı arastırdımda.tum gun boyunca oyuna girenmedim.silkroada tıklıyorum ama start yazısı çıkmıo demişsinizki kaldır sonra tekrar yukle.yaptım enaz 6 defa.sonra C den sil Dye yukle denmiş onuda yaptım.update yapmıo bikere napıcam allah rızası için cvp
  • merhaba abi hani internet yokken silkroada basarsında açılmazya şuan internet var ve basıyorum internet yokmuş gibi açılmıyor ne yapmam lazım ??
  • imzanı oku herkes silk oynayamaz.

Biraz Araştırmacı olun nomaddaki sanır yuh yani ya OYUN KAPALI !!!!!!!!!! diye kaç tane topic açıldı acil durum temizlemsi var Sabah girersin oynama 2 saat ölcenmi?
  • oyuna girdikten hemen sonra atıyor ne den kaynaklanabilir?

bilen biri cevap verebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whiteman28 -- 6 Mayıs 2007; 14:35:37 >
  • suan tibet populated yazıo tektıkta image code cıkıo her taktıkle deniom cok hızlı yazıom genede girmioo tanıdıklarımın hiç biri giremioo ne oluo nomad cvp ver lutfeeenn
  • arkadaşlar 5 gündür C++ hatası yüzünden sayısız kere oyunu C den silip D ye D den silip C ye kuruyorum.Bi arkadaş bu şekilde çözüldüünü yazmış ama çözülmedi gecenin körü sabah öğlen hiç fark etmio devamlı C++ Runtime hatası alıorum.Oyun zehir oldu lütfen bilen birisi yardım etsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Phirronite

arkadaşlar 5 gündür C++ hatası yüzünden sayısız kere oyunu C den silip D ye D den silip C ye kuruyorum.Bi arkadaş bu şekilde çözüldüünü yazmış ama çözülmedi gecenin körü sabah öğlen hiç fark etmio devamlı C++ Runtime hatası alıorum.Oyun zehir oldu lütfen bilen birisi yardım etsin.

Yazılanların hepsini yaptın mı?
    Özellikle .net studio ve ekran kartı güncel driverlerini kurdun mu?
  • EWET EKRAN KARTIMI GÜNCELLEDİM AMA NET STUDİOYU BULAMADIM...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Phirronite

EWET EKRAN KARTIMI GÜNCELLEDİM AMA NET STUDİOYU BULAMADIM...

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=tr&FamilyID=0856eacb-4362-4b0d-8edd-aab15c5e04f5
  • Sağol benim oyun açılmıyodu nubottan şimdi açılıyor
  • ewt bende sinir oldum lütfen birisi yardım etsinnnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozi_85 -- 7 Mayıs 2007; 23:55:24 >
  • yha bendede şu var
    Microsoft Visual C++ Runtime Linrary

Prohram:C:\Program Files\Silkroad\sro_client.exe

abnormal program termination

bu ne yha anlamadım bana yardım edin :'( ağlıcam yha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djpz -- 7 Mayıs 2007; 23:42:25 >
  • nomad yardım et abi yha çok sinir oldum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.