Şimdi Ara

sro avrupa geldikten sonra bütün charlar silindimi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler benim lvl 40 mızrakçım vardı ama avrupa gelmeden 3 ay önce oyunu bıraktım ama avrupa geldikten sonra bütün charlar silindimi bi yardım eder misiniz?? bu konuyu açmada beni bu tetikledi altta imza bölümüme bakarsanız orda lvl 32 Dynamic adında bi karakterim olduğunu şimdi hatırladım tekrar başladım sro yada o şimdiki char deil lütfen bi yardım edin

• silinmedi. büyük ihtimal biri girip soymuş, pk yapmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albay Hardal

silinmedi. büyük ihtimal biri girip soymuş, pk yapmıştır.
    silmişte olabilir diyosun yani ama kimseye vermedim yada int cafede falan girmedim oyuna ama persia yada olympustamı açtım onu tam hatırlayamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: D_yNaMi_C

silmişte olabilir diyosun yani ama kimseye vermedim yada int cafede falan girmedim oyuna ama persia yada olympustamı açtım onu tam hatırlayamıyorum

Alıntıları Göster
    sronun global sitesinde profilie nerden bakılıo biliyo musun
  • quote:

sronun global sitesinde profilie nerden bakılıo biliyo musun

Alıntıları Göster
    lütfen biri cvp yazsın
  • quote:

lütfen biri cvp yazsın

Alıntıları Göster
    silinmez tabiki. yeni clienti indirip bakabilirsin charına. ayrıca siteden login olduktan sonra manage account butonuna bas. ordan server yazan yerde hangi serverda charın varsa gösterecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirable

silinmez tabiki. yeni clienti indirip bakabilirsin charına. ayrıca siteden login olduktan sonra manage account butonuna bas. ordan server yazan yerde hangi serverda charın varsa gösterecektir.

Alıntıları Göster
    saolasın teşekkür ederim..!
  • quote:

saolasın teşekkür ederim..!

Alıntıları Göster
    %90 banlanmışsındır rev6 ya girip bi bak charına yanında banned yazıyosa boşa uğraşma.Uzun zaman girilmeyip silkte almayanları genellikle banlıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruel.turk

%90 banlanmışsındır rev6 ya girip bi bak charına yanında banned yazıyosa boşa uğraşma.Uzun zaman girilmeyip silkte almayanları genellikle banlıyolar

Alıntıları Göster
    yaa rev6 tam site ismi verirmisin
  • www.rev6.com
  • quote:

www.rev6.com
    banned listine baktım ama charımın adını göremedim

silkroadonline.net ten charlara nerden bakılıo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D_yNaMi_C -- 17 Ocak 2009; 12:38:34 >
  • quote:

banned listine baktım ama charımın adını göremedim

silkroadonline.net ten charlara nerden bakılıo

Alıntıları Göster
    banned liste bakarsan son hafta gözükür sen soldan serverını seç nicki tam yazıp arat ordan görürsün
  • quote:

banned liste bakarsan son hafta gözükür sen soldan serverını seç nicki tam yazıp arat ordan görürsün

Alıntıları Göster
    Banlanmış olsa o id ve şifre ile giremez zaten, aşağıda blocklandığını yazar, ve avrupadan sonra karakterler silinmedi, biri hackleyip silmiş olabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1 HiT u DowN

Banlanmış olsa o id ve şifre ile giremez zaten, aşağıda blocklandığını yazar, ve avrupadan sonra karakterler silinmedi, biri hackleyip silmiş olabilir..

Alıntıları Göster
    abi tam bi saattir persia ya girmeye çalışıyorum olmuyo!! ama inşallah ordadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1 HiT u DowN

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: 1 HiT u DowN

id ve şifre ile giriş yaptığını belirtmemişki zaten.Ama ben senin yerinde olsam bukadar uğraşana kadar baştan bi hesap açardım

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: 1 HiT u DowN

id ve şifre ile giriş yaptığını belirtmemişki zaten.Ama ben senin yerinde olsam bukadar uğraşana kadar baştan bi hesap açardım

Alıntıları Göster
    öncelikle hesabı açabiliyorum yani banlanmış olamaz
    2. si sro görevleriyle ağır bi oyun olduğundan bide bu death flower görevleri var ya 3000 tane kesiyoz onla hiç uğraşılmaz ama ben yeni bi char açmıştım 20 lvl şimdi areste bilmiyorum eski charı bulursam çok sevinicem ama persiaya girilmio cumartesi olduğundan mı böle acaba..!

• quote:

öncelikle hesabı açabiliyorum yani banlanmış olamaz
    2. si sro görevleriyle ağır bi oyun olduğundan bide bu death flower görevleri var ya 3000 tane kesiyoz onla hiç uğraşılmaz ama ben yeni bi char açmıştım 20 lvl şimdi areste bilmiyorum eski charı bulursam çok sevinicem ama persiaya girilmio cumartesi olduğundan mı böle acaba..!

Alıntıları Göster
    Silinmez.Doğru servera girdiğini kontrol et.www.r-ev6.com dan çarını kontrol et.Meraklanma.Soyulduysada takma kafana

r ile e arasındaki tireyi kaldır!

• quote:

Orijinalden alıntı: Baytar.

Silinmez.Doğru servera girdiğini kontrol et.www.r-ev6.com dan çarını kontrol et.Meraklanma.Soyulduysada takma kafana

r ile e arasındaki tireyi kaldır!

Alıntıları Göster
    rev6 ya girip nerden bakıcam ki
  • quote:

rev6 ya girip nerden bakıcam ki

Alıntıları Göster
    yehuuuuuuuu buldum beyler 40 lvl charımı xxxD saolun teşekkürler hepinize
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: D_yNaMi_C

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.