Şimdi Ara

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
822
Cevap
22
Favori
97.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: paradoks16

Acaba bu cihazda dreambox 800 benzeri enigma2 cihazlarda olduğu gibi dreamboxedit tarzı bir program yardımı ile bağlanıp kanal listesi düzenlemesi yapabiliyor muyuz. Şu an dreambox kullanıyorum. Normal kanal listesine ip tv ve uydu kanalını arka arkaya sıralama, ftp programı ile bağlanıp turkvod kurma gibi işlemler kullanıcı keyfini arttırıyor bence. Saydığım bu işlemleri bu cihazla da yapmak mümkün müdür acaba?
    merhaba bahsettıgınız dream edıt enıgma2 ler ıcın vardır cunku o cıhazda toplu tasıma yoktur elle tek tek kanal tasınması zor dıye program uretılmıstır

spybox s11 ve s10 larda toplu kanal tasıma tek tusla tum kanalları sılme ve kılıtleme zaten oldugu ıcın gerek yoktur menuden kolayca yapılabılır ,

kodı 18.1 ıle turkvod uygulamasıda sorunsuz calısmaktadır ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 3 Mayıs 2019; 17:40:43 >
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Benim o programı kullanmamdaki asıl amacım iptv kanallarımda epg bilgisi alabilmek için kanal referanslarını yüklemekti. Bu cihazda bunu yapabilmenin başka yolu var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @fatihmc bey, kendime özel GENEL diye bir grup yaratmak ve istediğim kanalları onun içine atmak istiyorum, nasıl yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

@fatihmc bey, kendime özel GENEL diye bir grup yaratmak ve istediğim kanalları onun içine atmak istiyorum, nasıl yapabilirim?
    Merhabalar, spybox 11 ile vu+ solo 4k arasında kaldım, imzanızda bu cihazdan gördüm. ikisi arasında hangisini önerirsiniz?
  • Venomz V kullanıcısına yanıt
    Solo 4K yı uzun zamandır kullanıyorum, Enigma2 tabanlı ve çift tunerli bir uydu alıcı, nispeten eski bir cihaz lakin çok pahalı. Mesela Youtube uygulaması bile yok (Vardı ama lisansı iptal oldu), bu büyük bir eksik. Modül olması

Spybox S10'u ise anneme aldım, fiyatına göre özellikle IPTV si çok ama çok başarılı, uydu görüntü kalitesi ve Android tabanlı olması sebebiyle Youtube vs.. gibi bir çok uygulamayı özgürce kurabildiğiniz için bence çok iyi, yani Android bir box almış oluyorsunuz aynı zamanda.

Özetle bugün alıyor olsam dünya para verip Solo 4K almazdım, Spybox ile ihtiyacımı giderirdim devam ederdim.
  • .düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alcatraz06 -- 27 Mayıs 2019; 1:1:35 >
  • fatih bey netflix yükledim şimdi güncellenebilir apk vardir diyo play store yönlendiriyo orda bu uygulama cihazınıza optomize edilemez diyor netflix nasıl güncellicem iyi bayramlar efendim
  • mgsgsg2010 M kullanıcısına yanıt
    Cihazda Netflix sertifikası yok, bu nedenle Spybox Netflix izlemek için iyi bir tercih değil, Netflix kurarsınız ama görüntü kalitesi çamur gibi gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Cihazda Netflix sertifikası yok, bu nedenle Spybox Netflix izlemek için iyi bir tercih değil, Netflix kurarsınız ama görüntü kalitesi çamur gibi gelir.
    merhaba

ınternet hızınız yavaslarsa goruntu kalıtesını otomatıkman dusurur youtube gb

playstatıon 4 proya 3 mps netı verınce oda dusuruyor netflıx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 3 Eylül 2019; 23:44:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgsgsg2010

fatih bey netflix yükledim şimdi güncellenebilir apk vardir diyo play store yönlendiriyo orda bu uygulama cihazınıza optomize edilemez diyor netflix nasıl güncellicem iyi bayramlar efendim
    merhaba

menudekı market uygulamasından netflıxı yukleyın cıhazınızı mumkunse ethernet kablosu ıle ınternete baglayın
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Buyurun buradan bakın her cihaz yüksek çözünürlüklü Netflix desteği vermiyor.
    http://www.wikizero.biz/index.php?q=aHR0cHM6Ly9lbi53aWtpcGVkaWEub3JnL3dpa2kvTGlzdF9vZl9OZXRmbGl4LWNvbXBhdGlibGVfZGV2aWNlcw
  • Arkadaşlar cihazda usb bellek takılı, önceden bilgisayardan bağlanıp belleğe film filan atabiliyordum, son güncellemelerden sonra uydu alıcıyı ağ üzerinde göremiyorum, ağ üzerinden nasıl yeniden bağlanabilirim?
  • S11 almayi düşünüyorum uydu kanal gecisleri nasildir ve netflix performansi tatmin eder mi acaba?

• oguzforvandetta O kullanıcısına yanıt
    kardeşim netflix harici hepsi iyi güzel netflixde 720 p görüntü kalitesi var ona göre değerlendir
  • 1 tane kanal yüklücem nasıl yüklerim yazarmısınız sıra ile hangi tuşlara basıcam
  • free iptv pro kanalar açılmıyor boş dönüyor 1 haftadır böyle sadece bendemi böyle uygulamayı kaldırıp market tekrar yükledim aynı durum değişmedi novacam s11 kullanan arkdaşlar lütfen bilgisi olan varsa cevap verebilirmisiniz şimdiden teşekürler.
  • uydu kanalları PC de nasıl sıralanacak?

usb yedekle çalışmıyor.. diyelim bi şekilde yedekledim hangi program?
  • Free İP TV deki kanallar yani İP Network kanalları bendede gitti sinyal yok diyor.
  • arkadaşlar spybox s11 enigma 2 tabanlı linux bir uydu alıcısı mı acaba?
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Hem enigma hem de android bir arada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.