Şimdi Ara

Spotify Öğrencilere Yüzde Elli İndirimli (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
7
Favori
18.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadas aylik uyelikte 3-5₺ icin kirk takla atiyor millet. Vaktiniz bu kadar mi degersiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2 sorum olucak
    1.si ben yeni üyelik açıp hiç kullanmadığım ptt nin banka kartı bilgilerini verip 1 ay deneme süresinden yararlanamıyorum kartı kabul etmiyor

2.si ise bu öğrencilere verilen yüzde 50 indirim için ilk kart bilgisi istiyor onu girince belge falan yollamak için nereye yönlendiriyor bi bilgilendiricek var mı

birde ekleme yapayım sitesinde gördüm bilgiler yollarken dökümantasyonla ilgili olan önemli bilgileri kapatabilirsiniz diyor yani tc numaramızı kapatıcak mıyız daha mı iyi olur kapatırsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeutronS -- 6 Mayıs 2017; 23:57:56 >
  • 2 kez ödeme yaptım hala premium hesaba geçmedi mail falan gönderdim yok paranızı falan yemeyiz doğrulanmazsa 2 gün içinde paranızı hesabınıza geri yatırırız falan gibisinden bişey dediler

Öğrnci olduğum doğrulandı premium hesaba geçemedim üstüne paramı da iade etmediler yani 14 lira gg

• Bende e-devletten aldığım öğrenci belgemi gönderdim. Kabul etmediler, onaylamadılar premium için. İade için de bankasına gönderildi, bankayla görüşün denildi fakat 1 haftadır bankaya ne gelen var ne giden. Yabancı birinden biraz google translate maili gibi mail geldi.

• Ben dün gece başvurdum, e-devletten aldığım öğrenci belgesiyle. Bu sabah onaylandı. Onaylanmayan arkadaşlar hile mı yapmaya çalışıyor acaba, çok sorunsuz bir süreçti.

• Aynen ben AÖF okuduğum halde ertesi gün e-devlet belgesi onaylandı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dikkatdoktor

2 kez ödeme yaptım hala premium hesaba geçmedi mail falan gönderdim yok paranızı falan yemeyiz doğrulanmazsa 2 gün içinde paranızı hesabınıza geri yatırırız falan gibisinden bişey dediler

Öğrnci olduğum doğrulandı premium hesaba geçemedim üstüne paramı da iade etmediler yani 14 lira gg

Benzer bir surec yasadim uni ögrencidi oldugum halde

Bende e devletten gondermistim kabul edilmemis onuda soptify a kendm sorarak ogrendim mail yok para yok yapcaklari ise.

Ugrastigima yazik.

• 3 defa denedim iki okulun transkript lerini göndrdim kabul etmediler bir de 21 lira enparadan toplam para çekmişler 3 haftadır iade de yapmadılar. Spotify a 1 enparaya 2.

• 2 kere denedim onaylamıyorlar ne istiyorlar anlamıyorumki
    Gittim bir aile grubuna girdim 6 aylık 21 lira tertemiz hiç uğraşmayın bir grup bulup girin alacak varsa
  • Bu arada supportlarına mesaj atın spotify ın ben istemiyorum iade edin diye 2 gün sonra hesaba geçti 7 lira çekilmişti
  • Gündüz başvurdum, akşam onay mesajı geldi ve premium'a geçildi. Cepteteb ile yaptım. 3,5 liraya almış olduk.
  • Rensjem kullanıcısına yanıt
    var hocam gaziantep üniversitesine çalışan göndermişlerdi masa masa geziyordu kafede.Teb total kart almıştım 2 yıl oluyor 2000tl limit tanımlamışlardı hala kullanıyorum.Adıma kayıtlı mal varlığı vs hiçbirşey yok ve çalışmıyorum bu arada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AADUUKET -- 12 Mayıs 2017; 1:7:39 >
  • Dumanus kullanıcısına yanıt
    Spotify'dan mail alana kadar bu olaydan haberim bile yoktu. E-Devlet'ten öğrenci belgesi indirmek yaklaşık 20 saniyemi falan aldı. Spotify'ın formunu doldurmak da bir 30 saniye desek. Öğlen 3 gibi gönderdim belgeyi an itibarıyla "Durumun doğrulandı! Resmen onaylı bir yüksekokul veya üniversiteye kayıtlı olduğunu doğruladık. Bu, Öğrenciler için Spotify Premium'un birkaç tıklama uzağında olduğun anlamına geliyor. Satın almayı tamamlamak için Spotify'a geri dön." şeklinde bir mail aldım ve kazancım aylık olarak 11 TL. Yılda 132 lira yapar. 50 saniye bunun için değmez mi sizce ?
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Sizin durumunuz icin soylemedim hocam, problem yasayip gunlerce mail trafigi yasayip o kadar arastirma yapip, uzerine bir o kadar gerilim yasayanlar icin dedim. Sahsen ben o kadar ugrasmazdim ama sicak firsatcilik belki de bunu gerektiyor

• TMRT kullanıcısına yanıt
    Hocam edevlet üzerinden ben de gönderdim ancak kabul edilmedi. Nereyle iletişime geçmem gerekiyor? Türkçe support var mı bunların? Niye reddedildiğini anlatsınlar en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufsk

Hocam edevlet üzerinden ben de gönderdim ancak kabul edilmedi. Nereyle iletişime geçmem gerekiyor? Türkçe support var mı bunların? Niye reddedildiğini anlatsınlar en azından.

Üstad doğrulamayı Spotify değil sheer ID isimli bir yan kuruluş yapıyor. Aşağıdaki linkten iletişim kurabilirsin Spotify indirimi için.

https://www.sheerid.com/spotify-student-support/#customer-service
  • quote:

hiç uğraşma be hocam ben aile grubuna girdim
    bir aile grubu bul 1 yıllık 40 lira veriyorsun en temizi
  • Ben kullanıyorum. Her üniversite için geçerli olmayabilir. Önce üye oluyosun 15 tl çekiyolar karttan sonra öğrenciyim diyip öğrenci belgeni yolluyon e devletten alabilirsiniz sonra 15 i iade edip yarı fiyattan çekiyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhangokhan33

quote:

1 yıllık nasıl 40 tl oluyor? zaten aylık paketi 21 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

quote:

Orijinalden alıntı: gokhangokhan33

quote:

1 yıllık nasıl 40 tl oluyor? zaten aylık paketi 21 tl

aile grubu var ona giriyorsun adam başı 40 lira oluyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.