Şimdi Ara

Spotify'ın Aile planı ücretine zam geldi! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
3.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bişey değil. Uzun süredir dhden aile üyeliğimiz var. Valla en son 4-5 ay oldu heralde 26 tl mi ne vermiştim. 6 ay - 6 ay devam ediyoruz :D Ne zaman vermişim onuda unutmuşum.

• Daha hayatımda bir android uygulamasına para vermiş değilim. Spotify'ın Ücretsiz deneme sürümünü bile kullanmadım.

Hoş kullanıyor olsaydım ve zamdan sonra kullanmasam da sıkıntı olmazdı. Ama peynire, yoğurda ve yumurtaya gelen zamlar canımı çok sıkıyor.

Eskiden tereyağı ve kırmızı et yerdim.

Bu gidişle süt ürünleri ve yumurta yemeyi de bırakıp tamamen vegan beslenmeye geçicem anlaşılan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası ben mobil ve masaüstü appleri kırdım korsan kullanıyorum. Niyeyse spotify alasım gelmiyor.

Bir de alternatif olarak TRT Dinle uygulamasını keşfettim, yeni bir uygulama sayılır. TRT vergilerini saymazsak tamamen ücretsiz şuan. Başarılı bulduğum için yazma gereği duydum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 1 Şubat 2021; 22:27:50 >
  • NT2L kullanıcısına yanıt

Merhaba, acaba masaüstü uygulamasındaki reklamlara nasıl bir çözüm buldunuz? Xspotify varmış ama DMCA yediği için hiçbir yerde bulamadım. Şuan ezblocker kullanıyorum fakat pek kullanışlı değil

• Survivalist kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Masaüstü için yaptığım işlem aslında çok basit. 2018 yılında bir adet host dosyası hazırladım, ve güncelleme dosyası üzerinde basit bir oynama yaparak Spotify güncellemesini iptal ettim. Halen aynı host dosyası ve eski sürüm Spotify'ı masaüstünde sorunsuz kullanıyorum.
  • 900 tlye aldıgım kahve makinesi 1800tl oldu. Spotify e helal olsun son kuruşuna kadar. Hatta isterse 5 tl ekstra bile veririm.

• AKP'nin zorunlu kildigi sansurden sorumlu temsilcinin maasi nasil karsilanacakti baska?

• gidin 2 yıllık bir bölüm yazın. veya aöf falan. ayda 9 liraya kullanın premium :)

• valla ben DUO'yu kullanıyorum normalde kardeşimle beraber ama aile planına bu yapılanı zam diye söylemek saçma xD 6 kişi ödeyin bir zahmet 30TL

• fhrstw kullanıcısına yanıt

şşş  

• Zam deyince biz de bir şey sandık 3 TL de nedir. Buralarda ona zam bile denmiyor, güncelleme bile sayılmaz o, olsa olsa fiyat yaması denir. Şöyle en az %30 bindireceksin ki adına zam olduğu hissedilsin.

• bunlar gavur ise başımızdakiler ne acaba

• Dh den artık zam dışında bir haber gelmiyor ne yazık ki :(
  • Annem abim ben aile üyeliği kullanıyoruz. Kişi başı 10TL mi ediyor?  

• 000hasan kullanıcısına yanıt
    orda yaşayabilirsin

• renega kullanıcısına yanıt

aramızda kalsın ama siz bu işi biliyorsunuz

• Spotify'ı sonlandırıp bir ay youtube music'i denemek istedim ama ısınamadım bir türlü. YouTube music'te oluşturduğum listeler YouTube listelerinde görünüyor. Oradaki videolar için oluşturduğum listeler de music'te görünüyor. Hepsi birbirine giriyor böyle. Gruplara, sanatçılara abone olunca da youtube kanal abonelerinde de beliriyorlar. Karmaşa oluyor böyle. Video kısmı ile müzik kısmı birbirine geçmiş halde. Hoşuma gitmedi bu şekilde. Mobil uygulama arayüzü olarak da Spotify'dan kötü geldi bana. Oraya geçecek gibiyim tekrar.

Tek kişilik aboneliğe daha zam yok galiba.

YouTube uygulamasını reklamsız, video indirme destekli kullanabilmek ve videoların arka planda da çalışması aklımı çeliyor öte yandan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 3 Şubat 2021; 21:44:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.