Şimdi Ara

Spotify’dan dev zam! İşte yeni Spotify abonelik ücretleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
5.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spotify’dan dev zam! İşte yeni Spotify abonelik ücretleri
    Türkiye’deki yükselen kurlar çeşitli abonelik hizmetlerine zam olarak yansımaya devam ediyor. Bir süre önce ABD’deki fiyatlarını yükselten Spotify, şimdi de Türkiye’deki abonelik fiyatlarına zam yaptı. Yapılan zamlarla birlikte tüm paketlerde fiyat artışı yüzde 30’un üzerinde gerçekleşti. İşte zam sonrası yeni Spotify abonelik ücretleri:

Spotify abonelik ücretleri zamlandı

Spotify’dan dev zam! İşte yeni Spotify abonelik ücretleri

• Bireysel: 39,99 TL

• Duo: 54,99 TL

• Aile: 64,99 TL

• Öğrenci: 21,99 TL

Zamlar sonrasında Spotify Bireysel abonelik ücreti 29,99 TL’den 39,99 TL’ye; Duo paketi: 39,99 TL’ten 54,99 TL’ye; Aile paketi 49,99 TL’den 64,99 TL’ye ve son olarak Öğrenci paketi 14,99 TL’den 21,99 TL’ye yükseldi.

Spotify’ın ana rakibi olan Apple Music için mevcut fiyatlar ise öğrenci, bireysel ve aile paketleri için sırasıyla 9,99 TL, 19,99 TL ve 29,99 TL seviyesinde. Apple, Türkiye’deki ürünlerinin fiyatlarını kur artışlarıyla birlikte hızlı bir şekilde yükselte de uzunca bir süredir Music hizmetinin fiyatları sabit. Diğer rakip YouTube Premium’da ise fiyatlar 29,99 TL’den başlıyor. Öğrenciler için ise aylık 19,49 TL. Sizler yeni fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak:https://www.spotify.com/tr-tr/premium/#plans

• Ülke şu haldeyken bile bu pazar seçim yapsınlar giderler yine verirler o yüzden ben artık yoruldum. Ne haber ne Tv ne radyo hiç bir şey izlemiyorum ve dinlemiyorum. Ruh sağlığım zaten bozuk , bunları savunan ve oy veren etrafımdaki insanların hallerinden şikayetçi olanları gördükçe biraz olsun rahatlıyorum ama aynı ülkenin havasını soluduğumuz için de bize de dokunuyor ucu. O yüzden ‘’tecavüz kaçınılmazsa zevk alın’’ … Bye
  • Spotify’dan dev zam! İşte yeni Spotify abonelik ücretleri Spotify’dan dev zam! İşte yeni Spotify abonelik ücretleri Durmak yok yola Devam!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiningeagles24 -- 24 Temmuz 2023; 15:11:23 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• YouTube premium kullanıyorum hiç donma olmuyor şarjıda 30 gün gitmiyor!

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Türkiye Yüzyılı kardeşim ama bu zamlar bizi yigdirmaz elhamdülillah, apk indirin🇹🇷🇹🇷

• Korkunç zam. Gece gözüme uyku girmeyecek

• Olsun ben YouTube müzik kullanıyorum

• Shiningeagles24 kullanıcısına yanıt
    Türkiye yüzyılı mı desem yoksa şahlanış dönemi mi desem bilemedim…

• Bu nasıl dev zam ?

• Fiyatlar çok uygun zam değil ki çok ucuz

• YouTube Music ile Spotify arasında ciddi bir kalite farkı var. O yüzden biz Spotify ile vedalaştık.

• Evren7 kullanıcısına yanıt

• spotify pro mod apk hala 0 TL

• Ülke şu haldeyken bile bu pazar seçim yapsınlar giderler yine verirler o yüzden ben artık yoruldum. Ne haber ne Tv ne radyo hiç bir şey izlemiyorum ve dinlemiyorum. Ruh sağlığım zaten bozuk , bunları savunan ve oy veren etrafımdaki insanların hallerinden şikayetçi olanları gördükçe biraz olsun rahatlıyorum ama aynı ülkenin havasını soluduğumuz için de bize de dokunuyor ucu. O yüzden ‘’tecavüz kaçınılmazsa zevk alın’’ … Bye

• Şahlanma belirtisi

• bluemoon kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum ve ben 2 yıl önce vedalaştım

• Şahlanışa son hız devam Spotify bizim neyimize pilli radyo varken dimi yani 😕

• Ben bir şey düşünmüyorum.

Zaten ben hep 50 TL'lik alıyorum. ????????

• Başka mal ve hizmetlere gelen zamlara oranla hiçbir şey bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 24 Temmuz 2023; 15:21:47 >
  • Shiningeagles24 kullanıcısına yanıt
    Ben bunlara inanan insanlara acıyorum. Boş kafalar.

• Kudüs düşmedi çok şükür

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.