Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (132. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.424
Cevap
319
Favori
253.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 aydır devam eden gruba yeni üye alınacaktır. Sadece 1 kişi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aile Hesabımızda boş yerimiz mevcut yıllık olarak katılmak isteyen olursa DM atabilir Yıllık 50TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pulsefire Soraka kullanıcısına yanıt
    Güncel

• 6 aydır grubumuz vardır. 1 kişilik yer mevcuttur. İlgilenenler dm

• Merhaba, ilgileniyorum, fiyat nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler spotfiy hakkında bir sorum olacak.Biliyorsanız cevaplayabilir misiniz?

1- PC dışında arkadaşların ne dinlediğini göremiyor muyuz ben sadece pc'den görebiliyorum?
    2- Arkadaşlarım ne dinliyor diye baktığımda bazen şarkının altında albüm adı yazıyor bazen playlist adı yazıyor. Bu neye göre belirleniyor? Sürekli çalan şarkının playlistinin görünmesini istiyorum. Not: Playlist gizli olmasa bile albüm görünüyor bunu nasıl engelleyebilirim yani arakdaşlarımın dinlediği müziğin albümünü değil playlistini görmek istiyorum.
  • Aile Hesabımızda boş yerimiz mevcut yıllık olarak katılmak isteyen olursa DM atabilir Yıllık 50TL

• Pulsefire Soraka kullanıcısına yanıt
    Güncel

• Bir kişilik Yer aramaktayım

• selamlar,
    arkadasımın ne dinlediğini göremiyorum. Arkadaş aktivitelerini paylas acık. Gizli modda da degil ne neden gözükmüyor sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulsefire Soraka

Aile Hesabımızda boş yerimiz mevcut yıllık olarak katılmak isteyen olursa DM atabilir Yıllık 50TL
    Sağolsun arkadaş çok ilgilendi 10 dakikada aile preminium a katıldım ölüm kalım hariç garanti verdi. Umarım memnun kalırım Teşekkürler.
  • Yıllık olarak katılmak isteyen arkadaşlar DM yollayabilir yerimiz mevcut yıllık 50TL

• Merhaba 2 kişilik yerim var yıl sonuna kadar üyelik alıyorum. Fiyat 54 tl

• Yıllık olarak katılmak isteyen arkadaşlar DM yollayabilir yerimiz mevcut yıllık 50TL

• yaklaşık 6 senedir encard ile otomatik olarak aylık abonelik yeniliyorum.

dün geceden beri parayı çekip süreyi uzatmıyor.

enparayı aradım, kartı yenileyelim dediler. kabul ettim(keşke etmeseydim, 15 gün kartsız kalacam)

neyse, kuveyt turk hesabım(yurt dışına açık) bunu deniyorum, yine aynı ödeme hatasını alıyorum.

ulan ya...

• Spotify ve Tidal'de 5+1 ses desteği var mı? Bende 2+1 çalıyor da.
  • Arkadaşlar bi bakar mısınız...?
    Spotify'deki bir şarkıyı Instagram hikayelerde paylaşmak istiyorum. Bunun için "Instagram Hikayeler" butonuna tıklıyorum ve instaya yönlendiriyor orada sıkıntı yok. Daha sonda paylaşıyorum ancak üstte spotifyde çal demiyor. Bu sorunu nasıl hallederim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.